Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Dorota Gardias wybrała się do Pałacu w Wilanowie skąd opowiedziała o pogodzie na nadchodzący tydzień. Czy czekają nas opady śniegu?

Mikołaj Rey odkrywa smak świąt

Mikołaj Rey odwiedził Hutę Szklaną, gdzie spotkał się z lokalnym szefem kuchni. Razem przygotowali wigilijny barszcz na zakwasie. Pasjonat kuchni dowiedział się również, jak zrobić prawdziwy buraczany zakwas. W kuchni „Dzień Dobry TVN” przygotował swoją wersję tej klasycznej wigilijnej potrawy. Jakie składniki muszą się znaleźć w barszczu?

Na świątecznych zakupach z Małgorzatą Ohme

W przedświąteczne niedziele sklepy będą otwarte zarówno 15 jak i 22 grudnia. Przy tej okazji Małgorzata Ohme spełniła swoje marzenie i sprawdziła jak wygląda praca kasjerki w sklepie. Jak sobie poradziła i o czym rozmawiała z klientami? O tym, jak planować świąteczny budżet opowiedziała również dziennikarka TVN24 BiS Agata Zamęcka. Ile pieniędzy wydamy na prezenty?

Michał Cessanis w Monachium. Jakie atrakcje oferuje to miasto?

Monachium to trzecie pod względem liczby ludności miasto w Niemczech. Położone jest na Wyżynie Bawarskiej. Prawa miejskie ma już od XII wieku. Wybrał się tam Michał Cessanis. Z jakich atrakcji skorzystał?