Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Czy osoba ubiegająca się o pracę może skłamać w CV? Co za to grozi? Jak często zdarza się, że nie mówimy prawdy w podaniu u pracę? Jak powinno wyglądać poprawne CV? O tym dyskutowali adwokat Jacek Kosiński i specjalistka HR Agnieszka Czarnecka.

Prognoza pogody

Dorota Gardias przedstawiła prognozę pogody na cały dzień.

Młodzieżowe słowo roku

Młodzieżowym słowem 2019 roku zostało słowo „alternatywka”. Na podium znalazły się także „jesieniara” i „eluwina”. Co one oznaczają?

Dzieci też morsują!

Dzieci z Januszkowic koło Kędzierzyna Koźle spotykają się, aby wspólnie morsować. Dlaczego zainteresowały się akurat tym sportem? Jak kąpiele w zimnej wodzie wpływają na charakter, samopoczucie i zdrowie dzieci?

Nasze mistrzostwa w prasowaniu

W mistrzostwach „Dzień Dobry TVN” w prasowaniu udział wzięl: Małgorzata Świgoń, Marcin Sawicki i Filip Chajzer. Kto z nich najlepiej i najszybciej uprasował koszule?

Czy gwiazdy lubią się wystroić?

Kto pojawił się na premierze najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego? Jak wyglądał pokaz i co zaprezentował projektant? Czy gwiazdy lubią się dobrze ubrać i pokazać na czerwonym dywanie? Czy przy takich okazjach korzystają z pomocy specjalistów: stylistów, fryzjerów i makijażystów?

Informacje z życia gwiazd

Agnieszka Jastrzębska sprawdziła w świecie show biznesu. Jak gwiazdy przygotowują się do Świąt?