Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Konwój z pięcioma tygrysami, które pod koniec października utknęły na granicy polsko-białoruskiej, dojechał w poniedziałek do ośrodka w Villenie koło Alicante w Hiszpanii. Jaki jest ich obecny stan? O tym opowiedział David van Gennep z organizacji „Adwokaci zwierząt AAP”. Kto będzie się zajmował zwierzętami?

Michał Milka – pierwsza osoba z zespołem Downa w Urzędzie Miejskim

Michał Milka jako pierwsza osoba z zespołem Downa, został zatrudniony w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, gdzie zajmuje się głównie pracą biurową. Jak sobie radzi? Czy lubi swoją pracę? Z pracownikiem porozmawiał Marcin Sawicki.

Koreańczyk w podróży po Europie. Co robi w Polsce?

Dong Il Park postanowił zostawić swoje problemy w Korei i wybrać się w podróż po Europie. Na swojej trasie trafił do Polski, gdzie rozbił obóz w lesie w Myślenicach. Dlaczego wybrał to miejsce? Jakie ma dalsze plany?

Klaudia El Dursi, czyli mama top modelka

Klaudia El Dursi była uczestniczką tegorocznej edycji „Top Model”. 30-letnia modelka na castingu zachwyciła Joannę Krupę, a tym samym otrzymała złoty bilet, który zagwarantował jej miejsce w domu modelek. Jak wygląda jej życie po programie?

Kajra i Sławomir pierwszy raz od lat na salonach

Przy okazji premiery filmu „Same plusy” Agnieszka Jastrzębska porozmawiała ze Sławomirem  i jego partnerką Kajrą o ich związku i kontrowersyjnym zdjęciu, które pojawiło się w ich mediach społecznościowych. Czy często dochodzi między nimi do zgrzytów?

Agnieszka Jastrzębska i newsy z życia gwiazd

W studiu programu Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o działaniach Leonardo DiCaprio w sprawie ochrony planety, świątecznych dekoracjach w Białym Domu i sylwestrowym makijażu Martyny Wojciechowskiej.