Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Kasia Jaroszyńska odwiedziła Paulinę i Damiana w ich pięknym i przytulnym domu. W wystroju głównym elementem jest drewno i naturalne materiały, które wprowadzają niesamowicie przyjemny klimat we wnętrzach. Większość ich to pamiątki rodzinne i meble z ciekawą historią. Skąd biorą inspiracje na swoje aranżacyjne pomysły?

Mieszkanie w ciepłym, rustykalnym stylu

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska zaproponowała meble i dekoracje, dzięki którym nasze mieszkanie stanie się bardziej przytulne. Dzianiny, plecionki i drewniane elementy wprowadzą ciepło do naszego domu. Czy możemy mieszać różne style wnętrzarskie, by uzyskać taki efekt?

Świąteczna kuchnia w wersji fit

W dzisiejszej kuchni programu Daria Ładocha przygotowała wigilijne dania z twistem nowoczesności. Jak przygotować bezglutenowy piernik z orzechami i wigilijny barszcz bez zakwasu?

Szkolna edukacja ze smakiem

Świadomość zdrowego odżywiania jest niezwykle ważna, dlatego tak istotne jest nauczenie dzieci, by jadły świeże owoce i warzywa już od najmłodszych lat. Niestety nasze pociechy najczęściej wybierają te produkty, które najbardziej im smakują, czyli słodycze i gazowane napoje. W niektórych szkołach organizowane są warsztaty „Zielona Kraina”, by kształtować dobre nawyki żywieniowe wśród młodego pokolenia. W studiu programu doktor Hanna Stolińska wyjaśniła, czego przede wszystkim nie powinny jeść dzieci.