Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

We wtorek zostanie wyemitowany finałowy odcinek serialu „Pod powierzchnią” z Bartłomiejem Topą i Magdaleną Boczarską w rolach głównych. W studiu „Dzień Dobry TVN” aktorzy opowiedzieli o pasji, która ich łączy, oraz o tym, jak wyglądała praca na planie serialu i czym ostatni odcinek zaskoczy widzów.

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz przedstawiła wiadomości z kraju i ze świata.

Jesienna kuchnia Beaty Śniechowskiej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Beata Śniechowska pokazała, jak zrobić muffiny jajeczne z cheddarem i kiełbaski śląskie w glazurze.

Jamie Lee Curtis i Daniel Craig w filmie „Na Noże”

„Na noże” to zaskakująca komedia kryminalna opowiadająca o toksycznej i zamożnej rodzinie, której sekrety wychodzą na jaw w obliczu rodzinnej tragedii. Anna Wendzikowska porozmawiała o filmie z Danielem Craigiem i Jamie Lee Curtis.

Pogoda na dziś

Maciej Dolega przedstawił prognozę pogody na cały dzień.

Kim jest Mahmood?

Mahmood, czyli Alessandro Mamoud, to jeden z najpopularniejszych włoskich wokalistów. W jego piosenkach można usłyszeć inspiracje muzyką arabską. Swoją sławę zyskał dzięki udziałowi w programie „X-Factor”, na festiwalu w San Remo i na tegorocznej Eurowizji. Mahmood właśnie odwiedził Polskę. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej twórczości.