Dom i Ogród, programy online, Oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Programy o urządzaniu wnętrz – dla kogo?

Programy o urządzaniu wnętrz skierowane są do osób, które planują aranżację własnego domu, mieszkania lub ogrodu. Dzięki nim można zapoznać się nie tylko z podstawowymi zasadami dotyczącymi wystroju wnętrza, ale również dowiedzieć się, jakie aktualnie panują trendy czy zainspirować się gotowymi rozwiązaniami.

 

Ze względu na to, że programy o remontach wnętrz stają się coraz popularniejsze, na początku 2017 roku powstał kanał telewizyjny poświęcony wyłącznie tej tematyce – HGTV, należący do Grupy TVN. Można obejrzeć na nim zarówno zagraniczne, jak i polskie programy o urządzaniu domu i ogrodów. Emitowane są na nim również najnowsze projekty Doroty Szelągowskiej. Natomiast pierwszą stacją całkowicie prezentującą tematykę wnętrzarską jest Domo+, którego nadawanie rozpoczęto w 2008 roku. Warto wiedzieć, że wybrane programy o remontach mieszkań i domów nadawane na HGTV i Domo +można obejrzeć online na player.pl.

 

Rodzaje programów o remontach wnętrz

Programy o urządzaniu wnętrz można podzielić na kilka typów, w zależności od tego, jaki rodzaj nieruchomości jest przebudowywany oraz czego dotyczy przemiana.

 

Dużym zainteresowaniem cieszą się programy o urządzaniu domu. Najczęściej dotyczą metamorfozy starych, pozornie zniszczonych budynków, które kupione za bezcen, można wyremontować z korzyścią. Dzięki nim można dowiedzieć się również, jak kupić i następnie sprzedać dom z zyskiem. Stanowią doskonałe źródło wiedzy i inspiracji dla osób, które zajmują się inwestowaniem w nieruchomości.

 

Największym uznaniem cieszą się programy o urządzaniu mieszkania – zarówno te, w których aranżowane jest całe M4, jak i poszczególne pokoje. Odcinki te są równie chętnie oglądane przez osoby, które stoją przed zaprojektowaniem całego wystroju wnętrz, jak i przez tych, którzy chcą dokonać niewielkich zmian w swoim mieszkaniu.

 

Odmienną grupę stanowią programy o urządzaniu ogrodu. Pokazują jak zaaranżować nawet niewielką przestrzeń, w jaki sposób funkcjonalnie podzielić ją na strefy. Można dowiedzieć się z nich, jakie rośliny ogrodowe są najtrwalsze, a jakie obecnie najmodniejsze.

 

Programy o remontach pokazują od początku do końca jak wygląda przebudowa domu, mieszkania, garażu czy innej nieruchomości – od momentu powstawania projektu, po etap wykończeniowy. Do tej grupy zaliczają się także programy TV z metamorfozami mieszkań.

 

Programy Doroty Szelągowskiej na player.pl

W Polsce najpopularniejsze są programy TV o urządzaniu wnętrz Doroty Szelągowskiej – prezenterki telewizyjnej, która realizowała swoje projekty w takich stacjach jak Domo+, TVN, TVN Style, a także HGTV. Na player.pl można obejrzeć wszystkie programy online o urządzaniu wnętrze Doroty Szelągowskiej: „Domowe rewolucje”, „Dorota inspiruje”, „Dorota się urządza”, „Dorota Was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej” oraz „Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej”.

 

Domowe rewolucje” to programy o urządzaniu mieszkania, w których projektantka remontuje całe wnętrza dla rodzin, które zgłosiły się do tego projektu. „Dorota inspiruje” jest źródłem różnych trików i wskazówek aranżacyjnych, które można wprowadzić u siebie niewielkim nakładem kosztów. „Dorota się urządza” to jednoodcinkowy program o remoncie własnego mieszkania – to dobry sposób na to, aby zobaczyć, jak mieszka projektantka. Natomiast „Dorota Was urządzi” jest jednym z najpopularniejszych programów TV o metamorfozach mieszkań. W każdym odcinku prezenterka całkowicie zmienia wnętrze jednego pomieszczenia, zamykając się w budżecie nieprzekraczającym 7 tys. zł.

 

W „Polowaniu na kuchnie” oraz w „Polowaniu na mieszkanie” Dorota Szelągowska w popularnych marketach budowlanych „poluje” na klientów, którzy zgodzą się na remont kuchni/dowolnego pokoju. Warto dodać, że na wszystkie prace prezenterka ma… 3 dni.

 

W „Weekendowych metamorfozach Doroty Szelągowskiej” projektantka zmierzy się z  ciasnymi balkonami i tarasami, natomiast w „Wielkanocnych metamorfozach” pokaże jak niedrogo i z pomysłem odmienić wnętrze na święta.

 

Najpopularniejsze programy TV o urządzaniu wnętrz na player.pl

Na player.pl dostępne są różne programy online o urządzaniu wnętrz, które emitowane są na takich stacjach jak Domo+, TVN, TVN Style oraz HGTV. Które z nich są najpopularniejsze?

 

Zarobić na remoncie” to program prowadzony przez małżeństwo, Tarka i Christinę, którzy na aukcjach kupuję w ciemno domy po to, aby je później wyremontować i sprzedać z zyskiem.

 

Nietypowym programem o urządzaniu wnętrz jest „Rzeczy Od-Nowa”, w którym mieszkający w Polsce Anglik, Jimi Ogden, nadaje nowe życie rupieciom, które nierzadko lądują w śmietniku. To inspiracja dla osób, które niedużym nakładem finansowym chcą coś zmienić w swoim mieszkaniu lub domu.

 

Jak tanio zbudować domu” stanowi kopalnię wiedzę dla osób, które stoją przed tym wyzwaniem. W programie pokazane jest, jakich rozwiązań szukać, by zaoszczędzić podczas tego przedsięwzięcia.

 

Popularnością cieszą się również takie programy telewizyjne o remoncie mieszkań lub budowie domów jak „Bitwa o dom”, „House Hunters – Poszukiwacze domów”, „Łowcy domów do remontu” oraz „Pogotowie remontowe Wieśka”. Polscy widzowie pokochali również program Anny Nowak-Ibisz „Pani Gadżet”. 

 

Programy ogrodnicze w TV

Na player.pl można znaleźć programy o urządzaniu ogrodu. Najchętniej oglądane są odcinki „Odlotowego ogrodu, „Nowej Mai w ogrodzie, „Twojego kawałka ogrodu” oraz „Wymarzonych ogrodów”.

 

Odlotowy ogród” prowadzony jest przez pasjonata, Dominika Strzelca, który pokazuje, jak w praktyczny i estetyczny sposób zaaranżować przestrzeń wokół domu. To również program ogrodniczy w TV, do którego mogą zgłaszać się widzowie w celu przeprowadzenia u nich metamorfozy.

 

Nowa Maja w ogrodzie” skierowana jest zarówno do doświadczonych miłośników roślin, jak i do nowicjuszy, przed którymi stoi niełatwe zadanie stworzenia swojej ukochanej, pełnej zieleni przestrzeni. W programie nie brakuje wywiadów z pasjonatami, którzy pokazują, gdzie szukać inspiracji.

 

Pozostałe programy o ogrodach, czyli „Twój kawałek ogrodu” oraz „Wymarzone ogrody”, dotyczą metamorfoz niedużych, zielonych zakątków, którymi mogą być zarówno osiedlowe tarasy, balkony, jak i przydomowe działki.

Akcja aranżacja Baseny jak z bajki Baseny z rozmachem Budując marzenia Dom marzeń Domowe rewolucje Domy z potencjałem: Zamek w ruinie Dorota inspiruje Dorota się urządza Dorota was urządzi! Ekskluzywne baseny Gosia i Ernest: Nowe Porządki House Hunters - Poszukiwacze domów Kto tu mieszka? Metamorfozy Doroty Szelągowskiej Mieszkanie na miarę Mieszkanie na pniu Miniwarsztat Doroty Musisz to mieć Na dobrych fundamentach Najdroższe rezydencje Ameryki Nieoczywiste miejsca Nowa Maja w ogrodzie Nowe wnętrze, nowe życie Nowe życie na Bahamach Odjazdowe minidomy Odlotowy ogród Odpicowane mieszkanie Ogród Marthy Stewart Pani Gadżet Para w remont Patent na dom Pojedynek dekoratorów Polowanie na kuchnie Polowanie na mieszkanie Polowanie na ogród Polowanie na ogród – tarasy Pomysłowe projekty Poszukiwacze domów – dom na święta Poszukiwacze domów 161 Przestrzenie Szelągowskiej Remonty gwiazd Hollywood Rośliny dla zielonych Rzeczy Od-Nowa Szpanerskie rezydencje Szybki dom Święta w Białym Domu Totalne remonty Szelągowskiej Weekendowa metamorfoza Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej Wyjątkowe domy Wymarzone ogrody Zamieszkać na plaży Zarobić na mieszkaniu Zarobić na remoncie z Tarekiem i Heather Zgłoś ogród Zgłoś remont Zróbmy sobie remont Zróbmy z tego dom Życie na kredycie