Dom i Ogród, programy online, oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Programy o urządzaniu wnętrz – dla kogo?

Programy o urządzaniu wnętrz skierowane są do osób, które planują aranżację własnego domu, mieszkania lub ogrodu. Dzięki nim można zapoznać się nie tylko z podstawowymi zasadami dotyczącymi wystroju wnętrza, ale również dowiedzieć się, jakie aktualnie panują trendy czy zainspirować się gotowymi rozwiązaniami.

 

Ze względu na to, że programy o remontach wnętrz stają się coraz popularniejsze, na początku 2017 roku powstał kanał telewizyjny poświęcony wyłącznie tej tematyce – HGTV, należący do Grupy TVN. Można obejrzeć na nim zarówno zagraniczne, jak i polskie programy o urządzaniu domu i ogrodów. Emitowane są na nim również najnowsze projekty Doroty Szelągowskiej. Natomiast pierwszą stacją całkowicie prezentującą tematykę wnętrzarską jest Domo+, którego nadawanie rozpoczęto w 2008 roku. Warto wiedzieć, że wybrane programy o remontach mieszkań i domów nadawane na HGTV i Domo +można obejrzeć online na player.pl.

 

Rodzaje programów o remontach wnętrz

Programy o urządzaniu wnętrz można podzielić na kilka typów, w zależności od tego, jaki rodzaj nieruchomości jest przebudowywany oraz czego dotyczy przemiana.

 

Dużym zainteresowaniem cieszą się programy o urządzaniu domu. Najczęściej dotyczą metamorfozy starych, pozornie zniszczonych budynków, które kupione za bezcen, można wyremontować z korzyścią. Dzięki nim można dowiedzieć się również, jak kupić i następnie sprzedać dom z zyskiem. Stanowią doskonałe źródło wiedzy i inspiracji dla osób, które zajmują się inwestowaniem w nieruchomości.

 

Największym uznaniem cieszą się programy o urządzaniu mieszkania – zarówno te, w których aranżowane jest całe M4, jak i poszczególne pokoje. Odcinki te są równie chętnie oglądane przez osoby, które stoją przed zaprojektowaniem całego wystroju wnętrz, jak i przez tych, którzy chcą dokonać niewielkich zmian w swoim mieszkaniu.

 

Odmienną grupę stanowią programy o urządzaniu ogrodu. Pokazują jak zaaranżować nawet niewielką przestrzeń, w jaki sposób funkcjonalnie podzielić ją na strefy. Można dowiedzieć się z nich, jakie rośliny ogrodowe są najtrwalsze, a jakie obecnie najmodniejsze.

 

Programy o remontach pokazują od początku do końca jak wygląda przebudowa domu, mieszkania, garażu czy innej nieruchomości – od momentu powstawania projektu, po etap wykończeniowy. Do tej grupy zaliczają się także programy TV z metamorfozami mieszkań.

 

Programy Doroty Szelągowskiej na player.pl

W Polsce najpopularniejsze są programy TV o urządzaniu wnętrz Doroty Szelągowskiej – prezenterki telewizyjnej, która realizowała swoje projekty w takich stacjach jak Domo+, TVN, TVN Style, a także HGTV. Na player.pl można obejrzeć wszystkie programy online o urządzaniu wnętrze Doroty Szelągowskiej: „Domowe rewolucje”, „Dorota inspiruje”, „Dorota się urządza”, „Dorota Was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej” oraz „Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej”.

 

Domowe rewolucje” to programy o urządzaniu mieszkania, w których projektantka remontuje całe wnętrza dla rodzin, które zgłosiły się do tego projektu. „Dorota inspiruje” jest źródłem różnych trików i wskazówek aranżacyjnych, które można wprowadzić u siebie niewielkim nakładem kosztów. „Dorota się urządza” to jednoodcinkowy program o remoncie własnego mieszkania – to dobry sposób na to, aby zobaczyć, jak mieszka projektantka. Natomiast „Dorota Was urządzi” jest jednym z najpopularniejszych programów TV o metamorfozach mieszkań. W każdym odcinku prezenterka całkowicie zmienia wnętrze jednego pomieszczenia, zamykając się w budżecie nieprzekraczającym 7 tys. zł.

 

W „Polowaniu na kuchnie” oraz w „Polowaniu na mieszkanie” Dorota Szelągowska w popularnych marketach budowlanych „poluje” na klientów, którzy zgodzą się na remont kuchni/dowolnego pokoju. Warto dodać, że na wszystkie prace prezenterka ma… 3 dni.

 

W „Weekendowych metamorfozach Doroty Szelągowskiej” projektantka zmierzy się z  ciasnymi balkonami i tarasami, natomiast w „Wielkanocnych metamorfozach” pokaże jak niedrogo i z pomysłem odmienić wnętrze na święta.

 

Najpopularniejsze programy TV o urządzaniu wnętrz na player.pl

Na player.pl dostępne są różne programy online o urządzaniu wnętrz, które emitowane są na takich stacjach jak Domo+, TVN, TVN Style oraz HGTV. Które z nich są najpopularniejsze?

 

Zarobić na remoncie” to program prowadzony przez małżeństwo, Tarka i Christinę, którzy na aukcjach kupuję w ciemno domy po to, aby je później wyremontować i sprzedać z zyskiem.

 

Nietypowym programem o urządzaniu wnętrz jest „Rzeczy Od-Nowa”, w którym mieszkający w Polsce Anglik, Jimi Ogden, nadaje nowe życie rupieciom, które nierzadko lądują w śmietniku. To inspiracja dla osób, które niedużym nakładem finansowym chcą coś zmienić w swoim mieszkaniu lub domu.

 

Jak tanio zbudować domu” stanowi kopalnię wiedzę dla osób, które stoją przed tym wyzwaniem. W programie pokazane jest, jakich rozwiązań szukać, by zaoszczędzić podczas tego przedsięwzięcia.

 

Popularnością cieszą się również takie programy telewizyjne o remoncie mieszkań lub budowie domów jak „Bitwa o dom”, „House Hunters – Poszukiwacze domów”, „Łowcy domów do remontu” oraz „Pogotowie remontowe Wieśka”. Polscy widzowie pokochali również program Anny Nowak-Ibisz „Pani Gadżet”. 

 

Programy ogrodnicze w TV

Na player.pl można znaleźć programy o urządzaniu ogrodu. Najchętniej oglądane są odcinki „Odlotowego ogrodu, „Nowej Mai w ogrodzie, „Twojego kawałka ogrodu” oraz „Wymarzonych ogrodów”.

 

Odlotowy ogród” prowadzony jest przez pasjonata, Dominika Strzelca, który pokazuje, jak w praktyczny i estetyczny sposób zaaranżować przestrzeń wokół domu. To również program ogrodniczy w TV, do którego mogą zgłaszać się widzowie w celu przeprowadzenia u nich metamorfozy.

 

Nowa Maja w ogrodzie” skierowana jest zarówno do doświadczonych miłośników roślin, jak i do nowicjuszy, przed którymi stoi niełatwe zadanie stworzenia swojej ukochanej, pełnej zieleni przestrzeni. W programie nie brakuje wywiadów z pasjonatami, którzy pokazują, gdzie szukać inspiracji.

 

Pozostałe programy o ogrodach, czyli „Twój kawałek ogrodu” oraz „Wymarzone ogrody”, dotyczą metamorfoz niedużych, zielonych zakątków, którymi mogą być zarówno osiedlowe tarasy, balkony, jak i przydomowe działki.

Akcja aranżacja Anka testuje internety Baseny jak z bajki Baseny z rozmachem Budując marzenia Dom marzeń Dom na miarę Domowe rewolucje Domy z potencjałem: Zamek w ruinie Dorota inspiruje Dorota się urządza Dorota was urządzi! Drugie życie staroci Dżungla od kuchni Ekskluzywne baseny Gosia i Ernest: Nowe Porządki House Hunters - Poszukiwacze domów Kto tu mieszka? Kup, wyremontuj, wynajmij Metamorfozy Doroty Szelągowskiej Mieszkać jak milioner Mieszkanie na miarę Mieszkanie na pniu Miniwarsztat Doroty Molly gotuje na farmie Musisz to mieć Na dobrych fundamentach Najdroższe rezydencje Ameryki Najdziwniejsze domy świata Nieoczywiste miejsca Niezwykłe domy świata Nowa Maja w ogrodzie Nowe wnętrze, nowe życie Nowe życie na Bahamach Odjazdowe minidomy Odlotowy ogród Odpicowane mieszkanie Ogród Marthy Stewart Okazja na dom Pani Gadżet Para w remont Patent na dom Perfekcyjna Pani Domu Pojedynek dekoratorów Polowanie na kuchnie Polowanie na mieszkanie Polowanie na ogród Polowanie na ogród – tarasy Pomysłowe projekty Postaw na dom Poszukiwacze domów Poszukiwacze domów – dom na święta Poszukiwacze domów 161 Przestrzenie Szelągowskiej Raj za pół ceny Recepta na stary dom Remonty gwiazd Hollywood Rośliny dla zielonych Rzeczy Od-Nowa Szpanerskie rezydencje Szybki dom Święta w Białym Domu Totalne remonty Szelągowskiej W poszukiwaniu świeżości Weekendowa metamorfoza Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej Wielka demolka Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej Więcej niż gotowanie Wyjątkowe domy Wymarzone ogrody Zamieszkać na plaży Zarobić na mieszkaniu Zarobić na remoncie z Tarekiem i Heather Zgłoś ogród Zgłoś remont Zróbmy sobie remont Zróbmy z tego dom Życie na kredycie