Dom i Ogród, programy online, Oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Programy o urządzaniu wnętrz – dla kogo?

Programy o urządzaniu wnętrz skierowane są do osób, które planują aranżację własnego domu, mieszkania lub ogrodu. Dzięki nim można zapoznać się nie tylko z podstawowymi zasadami dotyczącymi wystroju wnętrza, ale również dowiedzieć się, jakie aktualnie panują trendy czy zainspirować się gotowymi rozwiązaniami.

 

Ze względu na to, że programy o remontach wnętrz stają się coraz popularniejsze, na początku 2017 roku powstał kanał telewizyjny poświęcony wyłącznie tej tematyce – HGTV, należący do Grupy TVN. Można obejrzeć na nim zarówno zagraniczne, jak i polskie programy o urządzaniu domu i ogrodów. Emitowane są na nim również najnowsze projekty Doroty Szelągowskiej. Natomiast pierwszą stacją całkowicie prezentującą tematykę wnętrzarską jest Domo+, którego nadawanie rozpoczęto w 2008 roku. Warto wiedzieć, że wybrane programy o remontach mieszkań i domów nadawane na HGTV i Domo +można obejrzeć online na player.pl.

 

Rodzaje programów o remontach wnętrz

Programy o urządzaniu wnętrz można podzielić na kilka typów, w zależności od tego, jaki rodzaj nieruchomości jest przebudowywany oraz czego dotyczy przemiana.

 

Dużym zainteresowaniem cieszą się programy o urządzaniu domu. Najczęściej dotyczą metamorfozy starych, pozornie zniszczonych budynków, które kupione za bezcen, można wyremontować z korzyścią. Dzięki nim można dowiedzieć się również, jak kupić i następnie sprzedać dom z zyskiem. Stanowią doskonałe źródło wiedzy i inspiracji dla osób, które zajmują się inwestowaniem w nieruchomości.

 

Największym uznaniem cieszą się programy o urządzaniu mieszkania – zarówno te, w których aranżowane jest całe M4, jak i poszczególne pokoje. Odcinki te są równie chętnie oglądane przez osoby, które stoją przed zaprojektowaniem całego wystroju wnętrz, jak i przez tych, którzy chcą dokonać niewielkich zmian w swoim mieszkaniu.

 

Odmienną grupę stanowią programy o urządzaniu ogrodu. Pokazują jak zaaranżować nawet niewielką przestrzeń, w jaki sposób funkcjonalnie podzielić ją na strefy. Można dowiedzieć się z nich, jakie rośliny ogrodowe są najtrwalsze, a jakie obecnie najmodniejsze.

 

Programy o remontach pokazują od początku do końca jak wygląda przebudowa domu, mieszkania, garażu czy innej nieruchomości – od momentu powstawania projektu, po etap wykończeniowy. Do tej grupy zaliczają się także programy TV z metamorfozami mieszkań.

 

Programy Doroty Szelągowskiej na player.pl

W Polsce najpopularniejsze są programy TV o urządzaniu wnętrz Doroty Szelągowskiej – prezenterki telewizyjnej, która realizowała swoje projekty w takich stacjach jak Domo+, TVN, TVN Style, a także HGTV. Na player.pl można obejrzeć wszystkie programy online o urządzaniu wnętrze Doroty Szelągowskiej: „Domowe rewolucje”, „Dorota inspiruje”, „Dorota się urządza”, „Dorota Was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Weekendowe metamorfozy Doroty Szelągowskiej” oraz „Wielkanocne metamorfozy Doroty Szelągowskiej”.

 

Domowe rewolucje” to programy o urządzaniu mieszkania, w których projektantka remontuje całe wnętrza dla rodzin, które zgłosiły się do tego projektu. „Dorota inspiruje” jest źródłem różnych trików i wskazówek aranżacyjnych, które można wprowadzić u siebie niewielkim nakładem kosztów. „Dorota się urządza” to jednoodcinkowy program o remoncie własnego mieszkania – to dobry sposób na to, aby zobaczyć, jak mieszka projektantka. Natomiast „Dorota Was urządzi” jest jednym z najpopularniejszych programów TV o metamorfozach mieszkań. W każdym odcinku prezenterka całkowicie zmienia wnętrze jednego pomieszczenia, zamykając się w budżecie nieprzekraczającym 7 tys. zł.

 

W „Polowaniu na kuchnie” oraz w „Polowaniu na mieszkanie” Dorota Szelągowska w popularnych marketach budowlanych „poluje” na klientów, którzy zgodzą się na remont kuchni/dowolnego pokoju. Warto dodać, że na wszystkie prace prezenterka ma… 3 dni.

 

W „Weekendowych metamorfozach Doroty Szelągowskiej” projektantka zmierzy się z  ciasnymi balkonami i tarasami, natomiast w „Wielkanocnych metamorfozach” pokaże jak niedrogo i z pomysłem odmienić wnętrze na święta.

 

Najpopularniejsze programy TV o urządzaniu wnętrz na player.pl

Na player.pl dostępne są różne programy online o urządzaniu wnętrz, które emitowane są na takich stacjach jak Domo+, TVN, TVN Style oraz HGTV. Które z nich są najpopularniejsze?

 

Zarobić na remoncie” to program prowadzony przez małżeństwo, Tarka i Christinę, którzy na aukcjach kupuję w ciemno domy po to, aby je później wyremontować i sprzedać z zyskiem.

 

Nietypowym programem o urządzaniu wnętrz jest „Rzeczy Od-Nowa”, w którym mieszkający w Polsce Anglik, Jimi Ogden, nadaje nowe życie rupieciom, które nierzadko lądują w śmietniku. To inspiracja dla osób, które niedużym nakładem finansowym chcą coś zmienić w swoim mieszkaniu lub domu.

 

Jak tanio zbudować domu” stanowi kopalnię wiedzę dla osób, które stoją przed tym wyzwaniem. W programie pokazane jest, jakich rozwiązań szukać, by zaoszczędzić podczas tego przedsięwzięcia.

 

Popularnością cieszą się również takie programy telewizyjne o remoncie mieszkań lub budowie domów jak „Bitwa o dom”, „House Hunters – Poszukiwacze domów”, „Łowcy domów do remontu” oraz „Pogotowie remontowe Wieśka”. Polscy widzowie pokochali również program Anny Nowak-Ibisz „Pani Gadżet”. 

 

Programy ogrodnicze w TV

Na player.pl można znaleźć programy o urządzaniu ogrodu. Najchętniej oglądane są odcinki „Odlotowego ogrodu, „Nowej Mai w ogrodzie, „Twojego kawałka ogrodu” oraz „Wymarzonych ogrodów”.

 

Odlotowy ogród” prowadzony jest przez pasjonata, Dominika Strzelca, który pokazuje, jak w praktyczny i estetyczny sposób zaaranżować przestrzeń wokół domu. To również program ogrodniczy w TV, do którego mogą zgłaszać się widzowie w celu przeprowadzenia u nich metamorfozy.

 

Nowa Maja w ogrodzie” skierowana jest zarówno do doświadczonych miłośników roślin, jak i do nowicjuszy, przed którymi stoi niełatwe zadanie stworzenia swojej ukochanej, pełnej zieleni przestrzeni. W programie nie brakuje wywiadów z pasjonatami, którzy pokazują, gdzie szukać inspiracji.

 

Pozostałe programy o ogrodach, czyli „Twój kawałek ogrodu” oraz „Wymarzone ogrody”, dotyczą metamorfoz niedużych, zielonych zakątków, którymi mogą być zarówno osiedlowe tarasy, balkony, jak i przydomowe działki.

Bitwa o dom Design - istota rzeczy Domki na drzewie Domowe rewolucje Domy jak marzenie Domy z potencja\u0142em Dom marze\u0144 Dorota inspiruje Dorota si\u0119 urz\u0105dza Dorota was urz\u0105dzi! Ekodomy - jak budowa\u0107 w zgodzie z natur\u0105 Gardeners\u02BC World Hawajskie remonty House Hunters - Poszukiwacze dom\u00F3w Kapitalna przebudowa Karpaty dyzajn Kto tu mieszka? Kupujemy dom nad jeziorem Kupujemy dom na pla\u017Cy Lifting wn\u0119trz z Mari\u0105 Semczyszyn Luksusowe domy z Omen\u0105 Luksusowe minidomy Luksus na sprzeda\u017C - najdro\u017Csze apartamenty w Polsce \u0141owcy dom\u00F3w do remontu Ma\u0142y dom, du\u017Ce mo\u017Cliwo\u015Bci Metamorfozy Doroty Szel\u0105gowskiej Miniwarsztat Doroty Musisz to mie\u0107 Najciekawsze domy Ameryki Na dobrych fundamentach Niezwyk\u0142e domy Nowa Maja w ogrodzie Nowe \u017Cycie nad Morzem \u015Ar\u00F3dziemnym Nowe \u017Cycie na Hawajach Nowe \u017Cycie na Karaibach Nowe \u017Cycie na wyspie Nowy taras od zaraz Odjazdowe minidomy Odlotowy ogr\u00F3d Odpicowane mieszkanie Pani Gad\u017Cet Para w remont Perfekcyjna Pani Domu Pierwszy remont Poczuj si\u0119 jak w domu Podw\u00F3rkowa reaktywacja Pogotowie remontowe Wie\u015Bka Pogromcy brudu Pokochaj sw\u00F3j ogr\u00F3d Polowanie na kuchnie Polowanie na mieszkanie Polowanie na ogr\u00F3d Pomys\u0142 na ogr\u00F3dek Poszukiwacze dom\u00F3w Projekt z pomys\u0142em Recepta na stary dom Remontowy biznes braci Scott Remontujemy dom nad jeziorem Remont na pustyni Ro\u015Bliny Karoliny Rzeczy Od-Nowa Siostry w akcji Szale\u0144stwo minidom\u00F3w Szybki dom TkaniNOWE kreacje Tw\u00F3j kawa\u0142ek ogrodu Weekendowe metamorfozy Doroty Szel\u0105gowskiej Wielkanocne metamorfozy Doroty Szel\u0105gowskiej Wymarzone ogrody Zarobi\u0107 na remoncie - Atlanta Zarobi\u0107 na remoncie - Las Vegas Zbudujemy fajny dom Zr\u00F3bmy sobie remont