Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Stanisław Obolewicz to finalista programu "Top Model". - Pochodzę z Ukrainy, w Polsce jestem już sześć lat - powiedział. - Pamiętam moment kiedy zdecydowałem jechać do Polski, bo kończyłem studia i w tym okresie zaczęły się konflikty w Doniecku - wyjaśnił. - Parę dni przed wyjazdem bomba trafiła u mnie przed blokiem - dodał. - Wojskowi przymuszali do wojska, pomyśleliśmy, że to nie nasza wojna, nie nasze wojsko - powiedziała Tamara Obolewicz, mama Stanisława. - I w jeden dzień powiedział: jadę do Polski - dodała. Jak zaczął pracę modela? Czy planuje powrót do Doniecka?

Znani rodzice to błogosławieństwo i przekleństwo

Marianna Linde to piosenkarka i aktorka. Jej rodzicami są piosenkarka Katarzyna Groniec i aktor Olaf Lubaszenko. - Dostrzegam w niej siłę i niezależność, to jest coś, co mi szalenie imponuje - powiedział Lubaszenko. Jak wyglądało jej dzieciństwo? Teraz Linde przygotowuje się do sztuki "Joanna d'Arc na stosie". - Myślę bardzo dużo o roli, staram się na przykład powtarzać tekst w różnych momentach, ludzie często myślą, że jest ze mną coś nie tak, bo mówię tekst na głos - zdradziła. Kto namówił ją do zdawania do szkoły teatralnej? Kto ją inspiruje?

Sezon na łyżwy rozpoczęty

Maciej Dolega z "Dzień Dobry TVN" wybrał się na jedno z warszawskich lodowisk. Jaka będzie dziś pogoda?

Tulia w nowej odsłonie

Wokalistki Patrycja Nowicka, Tulia Biczak i Dominika Siepka tworzą zespół Tulia. Na czym polega biały głos? Jakie mają plany? - Chcemy się skupić na całej płycie autorskiej - powiedziała Nowicka.

Meksyk w kuchni

W kuchni programu finaliści "MasterChefa" Magdalena Waś, Anna Łempicka, Marlena Cichocka i Grzegorz Zawierucha przygotowywali meksykańskie potrawy. Na co zdradzili przepisy?