Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Greg van Avermaet był w minionym sezonie liderem grupy CCC Team i kolarzem, z którym wiązano największe oczekiwania. Na co dzień sportowiec trenuje z polską drużyną kolarską. Co najbardziej lubi robić w wolnym czasie i jak wygląda jego życie rodzinne?

Andzia i Sierioża – piękna i niespełniona miłość sprzed 100 lat

Kiedy 13 lat temu odeszła mama Violetty Zakrzewskiej, postanowiła ona dowiedzieć się czegoś o swoich przodkach. Przeglądając rodzinny album i czytając pamiętnik babci, natknęła się na zdjęcie, na którym widnieje babcia Andzia i tajemniczy Sierioża. Jak udało jej się dowiedzieć kim był żołnierz? O swoich poszukiwaniach opowiedziała wraz z córką Zuzanną w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Oscar Isaac o pożegnaniu ze „Star Wars”

Już od tygodnia na ekranach kin wyświetlana jest ostatnia część najnowszej trylogii „Gwiezdnych wojen”. W tym czasie produkcja zarobiła już ponad 500 milionów dolarów na całym świecie, co potwierdza jej status globalnego fenomenu. Przy okazji londyńskiej premiery dziennikarka Anna Wendzikowska porozmawiała o serii z aktorem Oscarem Isaakiem. Jak wspomina pracę na planie filmów?