Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W ostatnim odcinku programu „My Way” Edyta Górniak wyznała, że dzień przed ślubem miała bardzo duże wątpliwości, co do tego, czy pojawić się na ślubnym kobiercu. W studiu „Dzień Dobry TVN” Piotr Mosak i Katarzyna Lengren dyskutowali o tym, czy odwoływać ślub, gdy ma się wątpliwości? Jak tworzyć szczęśliwy związek?

Menu dla zdrowia skóry i duszy

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Agata Ziemnicka i Julien przygotowali ciasto czekoladowe i sałatkę owocową w duchu zero waste. Opowiedzieli także o korzyściach, które płyną z jedzenia czekolady.

Krucha i silna Halina Frąckowiak

Halina Frąckowiak pokazała fragment swojego prywatnego świata i opowiedziała o ważnych chwilach i osobach w swoim życiu. Co ją najbardziej inspiruje? Jak wygląda jej mieszkanie? Czym jest dla niej kobiecość i jak o siebie dba?

Drewniane zabawki dla dzieci w każdym wieku

Materiał, z jakiego wykonane są zabawki dziecięce, jest bardzo ważny. Dawid Kozioł pokazał drewniane i ekologiczne zabawki i opowiedział o ich zaletach. – Dzieciaki naprawdę je kochają, uwielbiają! Taki proste, małe, które poprawiają motorykę ruchową dziecka – wyjaśnił.