Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody. W którym regionie Polski będzie najcieplej?

Dziś 13-ty i to piątek

Dziś wypada piątek trzynastego, który uznawany jest za najbardziej pechowy dzień w roku. Reporter „Dzień Dobry TVN” postanowił spytać przechodniów o to, czy są przesądni. W studiu programu Miłosława Krogulska wyjaśniła, dlaczego boimy się tego dnia i czego unikają Polacy?

Koza Zosia szuka domu

W Bielsku-Białej fundacja „Psia Ekipa” dostała prośbę o pomoc małej kózce, wyrzuconej na śmietnik. Okazało się, że zwierzę ma niedowład kończyn i weterynarze walczą o jej zdrowie. Po leczeniu opiekunowie będą szukać dla niej dobrego domu. – Bardzo byśmy chcieli, by trafiła do wspaniałego miejsca, gdzie będą inne kózki – mówiła Asia Kraj.

Jak z brunetki zrobić blondynkę?

Niedawno Marta Gąska zmieniła kolor włosów z ciemnych na blond. Jak z brunetki zrobić blondynkę? Wyjaśnił to w studiu „Dzień Dobry TVN” fryzjer Bartek Janusz. Czy każdemu taka fryzura będzie pasować? Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety, samodzielnie farbując włosy?

Kto pojawi się na sylwestrowej scenie TVN?

Basia Pasek zakradła się za kulisy sylwestrowego spotu TVN, gdzie dowiedziała się, które gwiazdy wystąpią podczas imprezy. Jak wygląda taki plan zdjęciowy?

Tak żyją nasze gwiazdy

Basia Pasek zdradziła najnowsze plotki ze świata show biznesu. Kto weźmie udział w kolejnej edycji „Ameryka Express”? A jak radzi sobie Maria Konarowska w roli matki?