Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W związku ze świątecznym objadaniem się, w dzisiejszym programie prowadzący ćwiczyli wspólnie z trenerem Tomkiem, by spalić dodatkowy tłuszczyk przed imprezą Sylwestrową.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz przedstawił szczegółową prognozę pogody na dzisiejszy dzień.

Jak bezpiecznie odpalać fajerwerki?

Już za klika dni w całej Polsce odbędą się zabawy sylwestrowe, których nieodłącznym elementem jest puszczanie fajerwerków. Mimo, że powoli odchodzi się od tego typu atrakcji, to ich zwolennicy powinni robić to z głową. Marcin Sawicki rozmawiał dziś z Maciejem Malinowskim oraz Łukaszem Płaskocińskim, którzy opowiedzieli o bezpieczeństwie podczas odpalania sztucznych ogni.

Czy mróz wymraża?

Wiele osób przekonanych jest o tym, że zima zahamowuje rozwój przeróżnych chorób. Czy jest to faktycznie prawda i przez wyższe temperatury w tym sezonie, skazani jesteśmy na więcej infekcji? - Wirusy i bakterie świetnie radzą sobie z mrozem – wyjaśnił specjalista Paweł Grzesiowski. Czy mróz zabija zarazki?

Instagramowy świat Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio to polska gwiazda telewizyjna i filmowa, jednak ogromna część jej kariery toczy się na Instagramie. Jak wyglądają kulisy jej sesji zdjęciowych?

Wieści showbiznesowej treści

W studiu „Dzień Dobry TVN” Basia Pasek przedstawiła najnowsze plotki z życia gwiazd. Reporterka opowiedziała o wyjątkowym ślubie Torresa z zespołu Afromental na Zanzibarze. Która para również zaręczyła się w te Święta? A dlaczego Ilona Felicjańska została aresztowana w USA?