Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W Rumii pan Adam Januszewski postanowił przyozdobić swój samochód prawie siedmioma tysiącami światełek. Czy taka ozdoba świąteczna będzie trudna w samodzielnym wykonaniu? Mężczyźni zdradzili swoje triki.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody. Gdzie będzie dziś najcieplej?

Ćwiczenia przeciwpożarowe w domku dla lalek

Katarzyna Jaroszyńska spotkała się ze strażakami, którzy zaprezentowali jej niezwykły domek dla lalek, który nie służy do zabawy, a do nauki. Dzięki temu symulatorowi w łatwy sposób można przekazać najmłodszym wiedzę, jak zachować się w czasie pożaru.

Sprytne meble do małego mieszkania

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” architekt Jonatan Kilczewski zaproponował ciekawe rozwiązania do małego mieszkania. Czy meblościanki znów będą w modzie?

O tym się mówi w świecie gwiazd

Agnieszka Jastrzębska zdradziła najnowsze informacje ze świata gwiazd. Wczoraj radosną nowinę o ciąży swojej partnerki potwierdził Radosław Majdan. A jak jest teraz między Baronem a Julią Wieniawą?

Gwiazdy i ten jeden wyjątkowy dzień w roku

W auli Politechniki Warszawskiej odbyło się wielkie wydarzenie charytatywne fundacji One Day. Impreza organizowana jest już od wielu lat i wspiera podopiecznych domów dziecka. W ramach akcji kilkaset najmłodsi dostają wymarzone prezenty, które wręcza im sam Święty Mikołaj. Z gwiazdami rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.