Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Sylwia Lipka to jedna z bardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Obecnie jest w trakcie trasy promującej swój najnowszy album. Jednak w okresie świątecznym trochę zwalnia tempo, by cieszyć się czasem spędzonym z rodziną.

Bądź dostępny dla rodziny nie tylko w Święta

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Marta Lech-Maciejewska i jej mąż Jan oraz Magdalena Chorzewska rozmawiali to tym, jak ważne jest utrzymywanie kontaktu z rodziną nie tylko w Święta.

Przyrządzamy ryby na wigilijny stół

W kuchni programu Piotr Kucharski zdradzał przepisy na wigilijne dania rybne. Czy zamiast barszczu możemy przygotować zupę rybną z klopsikami.

Świąteczne zakupy na ostatnią chwilę

Robert Stockinger w ten wigilijny poranek wybrał się na Halę Mirowską, by zobaczyć, jak wiele osób robi świąteczne zakupy na ostatnią chwilę.

Jak przetrwać świąteczną gorączkę?

Już od połowy grudnia centra handlowe zaczynają pękać w szwach. Jak najwięcej osób stara się załatwić świąteczne zakupy odpowiednio szybko i zgromadzić zapasy. Jak jednak poradzić sobie z tym stresem i przetrwać świąteczną gorączkę? Niektórzy uprawiają jogę, a inni malują. Co innego można robić, by rozładować napięcie?