Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Kilka dni temu do sieci trafił długo wyczekiwany zwiastun nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Premiera 25. części serii o agencie 007 planowana jest na kwiecień przyszłego roku. Na czym polega fenomen tej serii? W studiu „Dzień Dobry TVN”, o tym za co kochamy Bonda opowiedzieli: autor książki „Bond. Leksykon” Kamil Śmiałkowski, dziennikarka Anna Wendzikowska oraz sobowtór Jamesa Bonda Rafał Majewski.

Jak wygląda najbardziej rozświetlony dom w Polsce?

W Przyszowicach na Śląsku znajduje się najbardziej rozświetlony dom w Polsce. Autorem kolorowych instalacji jest Marian Smołka. Jak wpadł na pomysł, żeby tak ozdobić swój dom?

Kierowca z Iranu wraca do kraju. Kto mu w tym pomógł?

Kierowca z Iranu Fardin Kazemi przyjechał do Polski starym ciągnikiem marki International. Niestety podczas przejazdu przez nasz kraj pojazd miał poważną awarię. Fardinowi postanowił pomóc Tomasz Doniec. Mężczyzna zorganizował między innymi zbiórkę pieniędzy na nowe auto. Czy jest szansa, aby irański kierowca dotarł do domu jeszcze przed Nowym Rokiem?

Twarze nowej edycji „Ameryka Express”

Ameryka Express to program, który budzi spore zainteresowanie wśród widzów. Z niecierpliwością czekają oni na kolejne odsłony show, w którym udział biorą popularne osoby. Jakie gwiazdy pojawią się w nadchodzącej edycji?

Agnieszka Jastrzębska i newsy z życia gwiazd

W studiu programu Agnieszka Jastrzębska podzieliła się najnowszymi informacjami z życia gwiazd. Opowiedziała między innymi o filmie „Pan T.”. Podczas premiery porozmawiała również z Katarzyną Warnke o jej powrocie do pracy i życiu po narodzinach córki.

Gwiazdy na premierze filmu „Pan T.”

Agnieszka Jastrzębska wybrała się na uroczystą premierę nagradzanego na wielu festiwalach filmu „Pan T”. W rolę tytułowego bohatera wcielił się Paweł Wilczak. Jak wspomina pracę na planie?