Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W Ptaszkowej rodzina Jurczyńskich co roku zdobi swój dom na święta. Od października segregują lampki i zaczynają prace. Jak radzą sobie z różnymi warunkami pogodowymi? – Do lutego musi to wytrzymać, nie ma opcji – wyjaśnił Kamil Jurczyński. Ile lampek udało im się zawiesić w tym roku?

Kto może stracić 500+ i dlaczego?

Federalny Trybuna Finansowy w Niemczech zadecydował, że świadczenia wychowawcze wypłacane pracującym tam Polakom, będą pomniejszane o kwotę 500+ w sytuacji, w której rodzice pobierają ten zasiłek również w Polsce. W „Dzień Dobry TVN” prawnik Eliza Kuna opowiedziała, co oznaczają te regulacje w praktyce i jak wyglądają przepisy w innych krajach.

Marek Socha – człowiek o żelaznej kondycji

Marek Socha ma 73 lata i ostatni raz chorował 40 lat temu. Jaki jest sekret jego doskonałej formy? Z seniorem ze Strzegomia spotkał się Robert Stockinger.

Sasha Knezevic i jego wernisaż w Warszawie

Niedawno w Konstancinie odbył się wernisaż obrazów Sashy Knezevica. Z czego są wykonane? Z artystą i modelem porozmawiała Barbara Pasek.

Barbara Pasek i plotki z życia gwiazd

Barbara Pasek zdradziła najnowsze informacje z życia gwiazd. Opowiedziała o nowym chłopaku Madonny, relacji Ewy Chodakowskiej z teściową i instagramowej sesji Joanny Przetakiewicz.