Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W kuchni programu finaliści "MasterChefa" Magdalena Waś, Anna Łempicka, Marlena Cichocka i Grzegorz Zawierucha przygotowywali meksykańskie potrawy. Na co zdradzili przepisy?

Sezon na łyżwy rozpoczęty

Maciej Dolega z "Dzień Dobry TVN" wybrał się na jedno z warszawskich lodowisk. Jaka będzie dziś pogoda?

Złota piłka dla Polaków

Złota Piłka jest przyznawana piłkarzowi, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym. Napastnik reprezentacji Polski Robert Lewandowski zajął ósme miejsce, co spotkało się z oburzeniem kibiców. Michał Nobis "zagrał" w piłkę z przechodniami w Warszawie. Czy wszyscy zgodnie przyznali, że trofeum powinien zdobyć Lewandowski?

Komu należy się Złota Piłka?

Dziennikarka sportowa Paulina Czarnota-Bojarska opowiedziała o plebiscycie podczas, którego najlepszy piłkarz roku dostaje Złotą Piłkę. Dlaczego ponownie trofeum dostał Leo Messi?

Rafał Gikiewicz – jego nazwisko poznała cała Europa

Rafał Gikiewicz od 2014 roku gra w niemieckiej Bundeslidze. Zasłynął nie tylko świetną grą, ale też zachowaniem na boisku. Podczas jednego z meczów zatrzymał grupę chuliganów, którzy wtargnęli na boisko. - Trochę się dziwiłem, że moi zawodnicy czekali na moją reakcję - powiedział. Jak wyglądają jego treningi i jakie zasady wtedy obowiązują? Czy często wraca do Polski?