Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Coroczne rodzinne spotkania przy świątecznym stole są wyjątkowe i warte zapamiętania na długi czas. Warto więc uwiecznić te chwile na fotografiach. W studiu „Dzień Dobry TVN” Victor Borsuk wyjaśnił, jakich błędów nie popełniać, by zrobić świetne zdjęcie. Trendsetter zaproponował również śmieszne dodatki, dzięki którym rozluźnimy atmosferę przed aparatem.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody. Prezenter pocieszył widzów, że będzie trochę cieplej. W których regionach Polski?

Premie świąteczne – jakie prezenty szykują pracodawcy?

Z badań wynika, że w tym roku co piaty pracodawca ma w planach przeznaczyć około pięćset zł na prezenty świąteczne dla każdego pracownika. Paweł Blajer przedstawił kilka z pomysłów na premie świąteczne od szefa.

Jeden z najpiękniejszych jarmarków bożonarodzeniowych na świecie

CNN ogłosiło listę najpiękniejszych jarmarków świątecznych na świecie. Pośród kilkunastu wyróżnionych targów, pojawił się również ten znajdujący się na Rynku Głównym w Krakowie. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Jaroszyńska spotkała się tam z aktorem Tomaszem Schimscheinerem.

Wyjątkowe teledyski Olgi Czyżkiewicz

Olga Czyżkiewicz na swoim koncie ma współpracę z wieloma polskimi artystami, takimi jak Sylwia Grzeszczak, Margaret, Sarsa czy Doda. Basia Pasek wybrała się więc w Bieszczady, by zobaczyć jak wygląda dzień zdjęciowy na planie teledysku. Dziennikarka spróbowała również swoich sił w nowym projekcie reżyserki.

Plotki z życia gwiazd

W studiu programu Basia Pasek opowiedziała o tym, co ciekawego wydarzyło się w ostatnich dniach w świecie gwiazd. Czy Justin Timberlake faktycznie ma romans ze swoją koleżanką z planu?

Misie Fundacji TVN „Nie jesteś sam”

Już jutro rusza kolejna odsłona akcji Fundacji TVN „Podaruj misia temu kogo kochasz”. Jak co roku stroje pluszaków zostały zaprojektowane przy współpracy gwiazd oraz znanych projektantów mody. Jak wyglądały kulisy tegorocznego spotu reklamowego?