Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Świeżo upieczeni rodzice z niecierpliwością wyczekują pierwszego wypowiedzianego słowa swojego malucha. Jednak nie każde dziecko rozwija się tak samo i nie ma konkretnego wieku, w którym zaczynają mówić. Nauka mowy może zająć trochę czasu, a na rynku dostępne są już zabawki zachęcające do mówienia. W kawiarence „Dzień Dobry TVN” Magdalena Kordaszewska pokazała, które z nich sprawdzą się najlepiej.

Psie prezenty dla schroniska w Łowiczu

Zima to czas, kiedy psiaki w schroniskach wymagają porządnej opieki. Ciepłe koce, grube legowiska i dużo jedzenia to rzeczy, których zawsze brakuje. Na te Święta uczestnicy programu „Big Brother” własnoręcznie przygotowali posłania, które podarowali czworonogom w Łowiczu.

Czy buty dla psa na zimę to dobry pomysł?

W dzisiejszych czasach wiele sklepów w swojej ofercie posiada ubrania dla czworonogów. Zimą szczególnie ważne dla psa są buty, które przydadzą się w mroźne dni, a także po zabiegach i i operacjach. W studiu „Dzień Dobry TVN” behawiorysta psów Radek Ekwiński opowiedział o tym, jak zadbać o nasze zwierzęta podczas zimowych spacerów.