Komedia, filmy online, Oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Historia i rodzaje komedii

 

Termin „komedia” wywodzi się ze starożytnej Grecji i w pierwotnym znaczeniu określał gatunek dramatyczny charakteryzujący się komizmem, pogodnym nastrojem i najczęściej szczęśliwym zakończeniem. Te wyznaczniki płynnie przeszły na grunt kina.

 

Komedia jako gatunek filmowy jest właściwie tak stara jak sam film. Za pierwszą filmową komedię uważa się „Polewacza polanego” z roku 1895, autorstwa samych braci Lumière, pionierów kinematografii. Czas trwania tego dzieła był krótszy niż minuta, ale mimo to zapisało się ono w dziejach złotymi zgłoskami jako nie tylko pierwsza komedia, ale również pierwszy film fabularny. Tak jest, pierwszy film posiadający fabułę, był właśnie komedią. To dobitnie pokazuje, że w filmach komediowych mieści się sama kwintesencja sztuki filmowej.

 

Wczesne komedie opierały się przede wszystkim na slapsticku. Te zabawne filmy o przerysowanych postaciach i ich groteskowych przygodach operowały głównie humorem fizycznym, nieraz wiążącym się z przemocą wymierzaną którejś z postaci. Jej konsekwencje jednak nie były groźne, bo cała rzecz była dość umowna. Film slapstickowy, zwany też burleską, opierał się na kontraście podniosłej tematyki z przyziemnym sposobem jej ukazania. Do tego typu komedii należą na przykład stare klasyki z Charliem Chaplinem, Busterem Keatonem czy Flipem i Flapem, ale również dużo późniejsze produkcje, takie jak „Kevin sam w domu” czy seria „Naga broń”.

 

Wraz z pojawieniem się dźwięku zaczęto rozbawiać widza innymi metodami. Ważną rolę zaczęły pełnić dowcipne dialogi – tu wyróżnili się między innymi bracia Marx i Ernst Lubitsch. Ten ostatni specjalizował się w tak zwanych sophisticated comedies, czyli komediach opowiadających zwykle o losach postaci pochodzących z wyższych sfer, w których główną rolę grały właśnie dialogi, błyskotliwe, dwuznaczne, nasycone ironią i grą słowem.

 

Popularnym podgatunkiem przez całe dekady była również farsa. W filmach tego rodzaju zazwyczaj bohaterowie są wpędzani w groteskowo przerysowane problemy przez swoje własne wady, takie jak chciwość czy próżność. Są to zatem śmieszne filmy, które obnażają ludzkie słabości i dzięki temu, oprócz rozbawienia widza, przekazują jeszcze zwykle pewną moralną naukę. Ten typ spopularyzowały zwłaszcza francuskie komedie z Louisem de Funèsem.

 

Z biegiem czasu zaczęło dominować podejście postmodernistyczne, co zaowocowało licznymi pastiszami i parodiami. Parodie święciły tryumfy zwłaszcza w latach 80-tych i wczesnych 90-tych. To wtedy najbardziej aktywnie działali mistrzowie tego typu komedii, tacy jak Mel Brooks czy trio ZAZ (Zucker, Abrahams i Zucker), którzy stosując absurdalny humor wyśmiewali poszczególne filmowe motywy i całe gatunki.

 

Część z tych typów komedii wyszła już z mody, podczas gdy inne wciąż są popularne. Od lat wśród największych filmowych hitów znajdują się komedie romantyczne, opowiadające o perypetiach miłosnych i często, na dobrą sprawę, łączących cechy komedii i melodramatu. To filmy, których głównym celem jest poprawa naszego nastroju. Inaczej rzecz się przedstawia w przypadku czarnych komedii, w których żartuje się z poważnych czy wręcz ponurych tematów.

 

Powstają również komedie dla dzieci, czy też skierowane do szerszego grona komedie familijne, takie jak na przykład "Jumanji", które można oglądać całą rodziną. Wiele z komedii familijnych to filmy animowane - któż nigdy nie śmiał się do rozpuku na "Shreku" czy "Epoce lodowcowej"? Odrębną specyfiką w tej grupie wyróżniają się komedie świąteczne, które, jak "Kevin sam w domu", oprócz humoru przesycone są też wyjątkowo magicznym bożonarodzeniowym klimatem.

 

Jeśli chodzi o polskie komedie, to do dziś największą popularnością cieszą się zwłaszcza te stare, kręcone jeszcze w czasach PRL-u. To wtedy przypadł okres ich świetności, a filmy takie jak "Sami swoi", "Miś" czy "Seksmisja" wielu Polaków zna niemalże na pamięć. W XXI wieku królowały polskie komedie romantyczne, przyciągając do kin najwięcej widzów i bijąc nawet na naszym rodzimym rynku filmowym zagraniczne produkcje.

 

Śmiesznych filmów wartych polecenia jest sporo, a dzięki Playerowi można obejrzeć wiele komedii online. Zbiór dostępnych filmów jest naprawdę bogaty, a wśród nich znaleźć można takie super komedie jak te, wymienione poniżej.

 

„Futbol z Shaolin”

 

Kiedy szuka się bardzo śmiesznych komedii online, warto rzucić okiem na kino z Hongkongu, szczególnie jeśli za kamerą stoi Stephen Chow. Mistrz zupełnie absurdalnego humoru, twórca takich filmów jak „Kung Fu Szał” czy „Mei Ren Yu” (jeden z największych hitów w chińskich kinach) przedstawia zwariowaną opowieść o byłych mnichach, którzy nauki wyniesione z klasztoru Shaolin postanawiają wykorzystać do gry w piłkę nożną. Film obfituje w zabawne dialogi i slapstick, szczególnie pomysłowo przedstawiając zastosowanie kung fu na boisku. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, że niektóre najśmieszniejsze komedie to te azjatyckie, pora się o tym przekonać.

 

„Planeta Singli”

 

Komedia romantyczna to trudny gatunek. Niełatwo pokazać tu coś nowego, spojrzeć na temat relacji damsko-męskich z innej perspektywy. Do tego jeszcze między bohaterami musi być chemia - od tego zależy, czy jako widzowie kupimy ich jako parę i uwierzymy w rodzące się między nimi uczucia. Polskie komedie romantyczne często pozostawiają pod tym względem niedosyt, ale nie „Planeta Singli”. Film z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą to jedna z tych fajnych komedii, które zyskują pozytywne głosy nie tylko zwykłych widzów, ale i krytyków, z których wielu pisało, że wreszcie mamy w kraju komedię romantyczną, której nie musimy się wstydzić.

 

„Zoolander”

 

Jeśli szukacie komedii na poprawę humoru i lubicie absurdalne żarty, które łamie wszelkie reguły, „Zoolander” jest pozycją obowiązkową. W tym filmie Bena Stillera wszystko jest przerysowane i niedorzeczne, ale właśnie dlatego jest to jedna z najśmieszniejszych komedii. I cóż za obsada! W rolach głównych Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferell i Milla Jovovich, a w epizodach pojawia się cała plejada sław, od Davida Duchovnego i Natalie Portman do Davida Bowiego i Lenny'ego Kravitza.

 

„Listy do M.”

 

Polskie komedie romantyczne od lat biją rekordy popularności. Czym wśród nich wyróżniają się „Listy do M.”? To film, który, w przeciwieństwie do większości naszych rodzimych produkcji z tego gatunku, spodobał się zarówno widzom jak i krytykom. Choć w pomyśle, na którym go oparto, widać pewne podobieństwa do słynnego brytyjskiego „To właśnie miłość”, nie można zarzucić mu wtórności.

 

Film należy do komedii świątecznych i wylewa się wprost z niego bożonarodzeniowy klimat, a relacje międzyludzkie, o których opowiada, przedstawione są w taki sposób, że ciepło się robi na sercu. Z pewnością każdy wyniesie z seansu wiele pozytywnych wrażeń.

 

Nie dziwi, że nakręcono jeszcze dwie kolejne części. To dobre komedie na poprawę humoru, a Player udostępnia całą trylogię.

 

Seriale komediowe – czym się wyróżniają?

 

Seriale komediowe są specyficznym gatunkiem, w którym pojawia się mnóstwo epizodów komediowych. Ich głównym zadaniem jest przede wszystkim rozśmieszenie widzów przez zaprezentowanie perypetii bohaterów w zabawny sposób. Pierwszy serial komediowy wyprodukowała brytyjska stacja BBC już w latach 30. XX wieku. Nosił on nazwę „Starlight” i był emitowany aż do wybuchu II wojny światowej. Po jej zakończeniu stacja wznowiła serię.

 

Odmianą serialu komediowego jest sitcom. Jego wyróżnikiem jest koncentracja na przedstawieniu humoru sytuacyjnego, czyli takiego, który ukazuje niefortunne i niezwykłe zachowania danego bohatera. W sitcomach charakterystyczne jest również występowanie nagranego śmiechu w ścieżce dźwiękowej. Może on pochodzić z powstawania zdjęć przy udziale publiczności lub z gotowych materiałów publiczności. Niektóre seriale wykorzystują także nagrany śmiech z konkretnych baz dźwiękowych. Odcinek sitcomu nie trwa długo, zazwyczaj około 30 minut. Co ciekawe, tło wydarzeń w serialu przeważnie stanowi to samo miejsce. Charakterystyczna jest także zamknięta i wyjaśniona fabuła odcinka. Pierwszym polskim sitcomem był „13 posterunek” emitowany na antenie telewizji Canal+, Polsat oraz TVN. Wśród amerykańskich seriali komediowych tego rodzaju wyróżnia się następujące produkcje: „Świat według Bundych”, „Przyjaciele”, „Pełna chata”, „Jak poznałem waszą matkę”. Natomiast brytyjskie znane sitcomy to: „’Allo ‘Allo!”, „Co ludzie powiedzą?” czy „Jaś Fasola”.

 

Zabawne seriale mogą występować także w wersji animowanej i wcale nie muszą być przeznaczone dla dzieci. Wymienia się wśród nich takie tytuły jak „Simpsonowie”, „Family Guy”, „Miasteczko South Park” czy „Włatcy Móch”.

 

Najlepsze seriale komediowe

 

W rankingach seriali komediowych na wysokim miejscu pojawiają się „Przyjaciele”. To amerykańska produkcja, która była nagrywana w latach 1994 – 2004. Mimo tak odległego czasu od wyemitowania ostatniego odcinka, serial ten nadal cieszy się ogromną popularnością, głównie za sprawą uniwersalnego humoru, jaki jest tam prezentowany. Fabuła serialu koncentruje się na losach nowojorskich przyjaciół, których codzienne perypetie śledzą widzowie. W produkcji wzięli udział tacy aktorzy jak Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Za dobry serial komediowy uważany jest również „Seks w wielkim mieście”. W produkcji tej również widz śledzi poczynania grupy przyjaciół, a raczej przyjaciółek. Wszystko to jest utrzymane w zabawnym, a czasami ironicznym, tonie. W serialu grają takie aktorki jak Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall.

 

W rankingach seriali komediowych znajduje się także sitcom „Jak poznałem waszą matkę”, który emitowany był w latach 2005 – 2014. Fabuła również dotyczy grupy przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. W produkcji wystąpili tacy aktorzy jak Josh Radnor, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan i Cristin Milioti. Na popularność tej komedii mieli też wpływ pojawiający się gościnnie artyści, wśród których była Britney Spears, Enrique Iglesias, Laura Prepon, Katy Perry, Jennifer Lopez czy Mike Tyson.

 

Do najlepiej ocenianych śmiesznych seriali komediowych zaliczają się także następujące produkcje: „Hoży doktorzy”, „Jim wie lepiej”, „Przystanek Alaska”, „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Latający cyrk Monthy Pythona”.

 

Polskie seriale komediowe w Player

 

Polska również ma wiele zabawnych seriali telewizyjnych. Do dziś popularne są takie produkcje jak „13 posterunek”, „Graczykowie”, „Hela w opałach”, „Miodowe lata”, „Niania”, „Świat według Kiepskich” czy „Rodzinka.pl”. Niektóre polskie seriale komediowe oglądać można online. W serwisie Player dostępne są głównie produkcje TVN. Dużą popularnością cieszy się dobry serial komediowy „39 i pół”, który przedstawia losy mężczyzny zbliżającego się do 40. Oprócz niego, widz poznaje także jego rodzinę oraz przyjaciół i śledzi ich śmieszne perypetie. W „39 i pół” można oglądać takich aktorów jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka, Antoni Królikowski czy Magdalena Boczarska.

 

Popularnym polskim serialem komediowym online dostępnym w serwisie Player jest „Brzydula”. Produkcja ta była inspirowana kolumbijską wersją „Yo soy Betty, la fea”. Główna bohaterka to Ula, która mieszka z rodziną w małej miejscowości. Nie grzeszy ona urodą, ale jest inteligentna i zabawna. Z czasem dostaje pracę w domu mody, gdzie zakochuje się w swoim przełożonym. Widzowie mogą śledzić jej perypetie związane z nową pracą, ale i przemianę, jaka zajdzie w głównej bohaterce. W „Brzyduli” wystąpili m.in. Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsh, Jacek Braciak i Małgorzata Socha.

 

Niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o śmieszny serial komediowy, jest „Kasia i Tomek”, w którym główne role grają Joanna i Brodzik i Paweł Wilczak. Fabuła koncentruje się wokół losów zakochanej w sobie pary, która od lat żyje w konkubinacie i na ten fakt wcale nie narzeka.

 

Zagraniczne seriale komediowe dostępne w Player

 

Zarówno angielskie, jak i amerykańskie seriale komediowe cieszą się dużą popularnością, także w Polsce. Mimo odmiennego niekiedy poczucia humoru, widzowie uwielbiają oglądać zabawne seriale ze znanymi aktorami. W serwisie Player dostępnych jest wiele dobrych zagranicznych produkcji, które bawią do łez. Wśród nich jest serial komediowy HBO „Siostra Jackie”, który zalicza się do gatunku czarnej komedii. Tytułową pielęgniarkę gra Edie Falco, znana również z „Rodziny Soprano”. Prowadzi ona podwójne życie, inną osobą jest pracując w szpitalu, a inną po powrocie do domu. Widz śledzi więc jej perypetie dotyczące zarówno jej życia zawodowego, jak i osobistego.

 

Warty obejrzenia jest również serial komediowy HBO „Świat w opałach”, którego fabuła skoncentrowana jest na kryzysie geopolitycznym, z którego ludzkość mogą uratować jedynie główni bohaterowie. W Player znajduje się także brytyjski serial komediowy „Mała Brytania”, w którym prezentowane są skecze, o których wcześniej opowiada narrator. Osoby lubiące angielskie poczucie humoru z pewnością docenią tą produkcję. Dobrym serialem komediowym jest również „Mogło być gorzej”, który koncentruje się na losach zawodowego baseballisty, którego lata świetności już minęły i zostaje zwolniony. Zamieszkuje on u swojego brata i wciąż ma nadzieję, że wróci do uprawiania sportu. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, które widz może obserwować w każdym odcinku.

10 dni z tatą 21 Jump Street 22 Jump Street 500 dni miłości 7 powodów do ucieczki 7 powodów do ucieczki 7 psychopatów 7 psychopatów 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach 8-bitowe Święta Absolwent Adaś Niezgódka vs Rzeczywistość Agenciaki Agent i pół Agentka Aladyn Aladyn Alibi.com All inclusive All Inclusive American Pie: Dziewczyny rządzą Amerykanin w marynacie Amerykańskie graffiti Anioł Pański Ant-Man Arab Blues Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów  Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości Asterix na olimpiadzie Atak paniki Atak Paniki Auta 3 Aż po grób Baby są jakieś inne Baby są jakieś inne Babyteeth Babyteeth Bad Boys For Life Banana Split Banksterzy Banksterzy Baranek Shaun. Farmageddon Baranek Shaun. Film Barany Barb i Star jadą do Vista Del Mar Beethoven 6 - Wielka ucieczka Beethoven na tropie skarbu Beethoven. Świąteczna przygoda Bestia z Wolfsberga Bez bagażu Bezsenność w Seattle Bill i Ted ratują wszechświat Bill Mahler: Na żywo z Oklahomy Blue Jasmine Bodyguard i żona zawodowca Bodyguard Zawodowiec Boski chillout Bosy imperator Bracia nie do pary Był sobie pies Był sobie pies 2 Były sobie człowieki Całe szczęście Casanova po przejściach Casanova po przejściach Cezar vs. Brutus Chelsea Handler: Ewolucja Chłopiec i wilk Chodź do tatusia Cholernie prosty gest Ciao Italia! CJ7 Co było, a nie jest Co nas kręci, co nas podnieca Co w duszy gra  Cruella Cudowny chłopak Cwaniaki z Hollywood Czarna owca Czarownica Miłości Czego pragną mężczyźni Cztery wesela i pogrzeb Czym chata bogata! Daddy Cool Dania Deadpool Deadpool Deadpool 2 Defendor Delicieux Detektyw małolat Diabeł ubiera się u Prady Dni mojej chwały Do Moskwy Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie Dom umarłych Dopóki ślub nas nie rozłączy Dorastanie z przytupem Dorwać Gunthera Dorwać małego Dr Dolittle Dramat Drew Michael Druga połowa Druga połowa Drugie życie Pana Alaina Drużba nie żyje Dublerka Dublerka Duchy moich byłych Dwoje nie do pary Dziecko w drodze Dzień dobry, kocham Cię! Dzień matki Dziewczyna, którą nigdy nie byłam Dziewczyna z doliny Dziewięć miesięcy Dżentelmeni Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami Elity z wybrzeża Elizabethtown Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy Faceci w czerni Faceci w czerni II Faceci w czerni III Facet do wymiany Facet na miarę Facet (nie) potrzebny od zaraz Facet pełen uroku Fantastyczna podróż Margot i Marguerite Fantastyczne Flintstonowie Focus Francuskie wyjście Francuskie wyjście Free Guy Futro z misia Galeria złamanych serc Galeria Złamanych Serc Gambit budapeszteński Gang Wiewióra Gang Wiewióra 2 Gdybym był bogaty Gdzie indziej Gdzie jesteś, Bernadette? Gliniarz z Beverly Hills Gliniarz z Beverly Hills II Głęboka rana Gołąbeczki Goło i wesoło Gorące lato z Sofią Gotowi na wszystko. Exterminator Grinch: Świąt nie będzie Gru, Dru i Minionki Grzeczne dziewczyny tego nie robią Gwiazdkowa randka mojego taty Gwiazdorskie życie Gwiezdny Szeryf Gwiezdny Szeryf 2 Hancock Hapi Berzdej Happy Feet: Tupot małych stóp 2 Here Today Hiob vs. Szatan Historia Deweya Coxa Holiday Hugo i łowcy duchów I oto jesteś I szczęśliwie I tak Cię kocham I znowu wesele I znowu wesele Idealny facet dla mojej dziewczyny Idol Ile waży koń trojański? Iron Man 2 Ja cię kocham, a ty z nim Ja, Irena i Ja Jackass kontra rekiny Jak Boss Jak być dobrą żoną Jak dogryźć mafii Jak ja nienawidzę wakacji! Jak ja nienawidzę wakacji! Jak kochać się z D. Jak ona to robi? Jak pies z kotem Jak pies z kotem Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach Jak się pozbyć cellulitu Jak to robią single Jak ukraść księżyc Jak wywołałem byłą żonę Jak zostać gwiazdą Jaś i Małgosia Jedyny i niepowtarzalny Ivan Jerrod Carmichale: Czarno to widzę Jestem taka piękna Jojo Rabbit Judasz vs. Szatan Julio Torres: Moje ulubione kształty Juliusz Jumanji: Następny poziom Już po wszystkim Kac Vegas Kac Vegas 3 Kac Vegas w Bangkoku Karel, ja i ty Każdy ma swoje lato Kelly Kiedyś było bosko Kiedyś było bosko Kiki i sekrety seksu Kiler Kiler-ów 2-óch Kingsman: Tajne służby Kingsman: Tajne służby Kingsman: Złoty krąg Kingsman: Złoty krąg Klasa próżniacza Klatka dla ptaków Klub rozwodników Kłótnia Kobieta idzie na wojnę Kobieta sukcesu Kobiety pragną bardziej Kobiety w biegu Kocha, lubi, szanuje Kocha, lubi, szanuje Kochaj Kochaj życie Kochanek idealny Kolacja po amerykańsku Kolej na miłość Kolej na miłość Kołysanka Kombinatorzy Komedianci Debiutanci Ko(s)miczna odyseja Maxa Clouda Kosmiczny mecz Kosmiczny mecz: Nowa era Koszerny pocałunek Krawiec Kręcisz mnie Kręglogłowi Krokodyl Dundee Krokodyl Dundee 2 Król Belgów Król Staten Island Król życia Królowe boiska Królowe przekrętu Krudowie Krudowie 2: Nowa era Krzysiu, gdzie jesteś? Ktoś, gdzieś Kukułka Kupiliśmy zoo Kwartet La Gomera La Gomera Lajko - Cygan w kosmosie Lato '85 Lato Bagnoldów Legalna Blondynka Legalna blondynka 2 Legion Samobójców: The Suicide Squad Lejdis Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń Lepiej być nie może Lewy sercowy Limbo Listy do M. Listy do M. 2 Listy do M. 3 Listy do M. 4 Listy do M. 4 Listy do M. 4 Listy do M. 4 Logan Lucky Lokal zamknięty LOLO LOLO Lorax Los numeros Louis C.K. pożal się Boże Luca Łamigłówka Łowcy zombie Madame Madame Made in Italy Magia w blasku księżyca Magic Mike XXL Maluj z Arturem Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła Małe szczęścia Małżeństwo na skróty Mama Weed Mama Weed Mamma Mia! Here We Go Again Mamuśki mają wychodne Mamuśki mają wychodne Mamy tylko dziś mamy2mamy Mary Poppins powraca Mayday Mayday Mąż czy nie mąż Mąż czy nie mąż? Merida Waleczna Mia pragnie zemsty Miasto duchów Między nami, misiami: Film Między nami, misiami: Film Między oczy Między oczy Mike Tyson szczery do bólu Mikołajek Millerowie Miłosna układanka Miłosna zagrywka Miłość jest wszystkim Miłość po sąsiedzku Miłość ślub i inne nieszczęścia Miłość to coś więcej Miłujcie się Minionki Minionki rozrabiają Misiek w Nowym Jorku Misja Niewykonalna Mitchellowie kontra maszyny Młoda Juliette Młodość w North Hollywood Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki Młodzi, do dzieła! Moja ulubiona pora roku Moje myśli są ciche Mosad Mój chłopak się żeni Mój kuzyn Vinny Mój tata pisał pornografię Mr. Dundee. Powrót Mr. Dundee. Powrót Na bank się uda Na karuzeli życia Na mlecznej drodze Na noże Na rauszu Na ringu z rodziną Na układy nie ma rady Nacho Libre Nadmiar łaski Nadzwyczajni Naga Normandia Naga Normandia Najlepsze lata Najlepsze najgorsze wakacje Najważniejszy głos Naprzód Naprzód Nasi ulubieńcy Nauczycielka Nauka jazdy Nauka spadania Niania Niania i wielkie bum Nice Guys. Równi goście Nicky Larson Nie jesteśmy aniołami Nie ma mowy! Nie na moim podwórku Niebo nad Paryżem Niech gadają Niedobrani Nieoczekiwany romans Nieracjonalny mężczyzna Nierozłączni Niewinne kłamstewka 2 Niewygodny układ Niezatapialni Niezła szopka! Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie Niezwykłe lato z Tess Nigdy nie będę twoja Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze Nigdy nie jest za późno Nigdy nie, mów nigdy! Noc pełna magii Noc w muzeum: Tajemnica grobowca Nocka u Holly Nocna randka Nocne życie O czym szumią wierzby O północy w Paryżu Oblężenie na ulicy Liperti Ocean's 13 Ocean's 8 Ocean's Eleven: Ryzykowna gra Ocean's Twelve: Dogrywka Och Karol 2 Och Karol 2 Odwołane święta Ojciec Ojciec Ojcowie kontra zięciowie Ojcowie kontra zięciowie Okrucieństwo nie do przyjęcia Operacja: Portugalia Ostatni Serb w Chorwacji Ostatnia Arystokratka Ostatnia nocka Ostatnia nocka Oszustki Palm Springs Palm Springs Pan idealny Pan Idealny Pan T. Pan T. Pani z przedszkola Panie Dulskie Panny roztropne Papier mâché Party Paryskie tango Paryż może poczekać Patrick Patryk Pewien zwariowany rejs Pewnego razu w Betlejem Phoenix w Oregonie Piątka z porodówki Piękna i rzeźnik Piknik z niedźwiedziami Piosenka o miłości Piotruś Królik Piotruś Królik 2: Na Gigancie Piraci z sąsiedztwa Pixie Pixie Planeta singli Planeta Singli Planeta singli 2 Planeta Singli 2 Planeta Singli 3 Planeta Singli 3 Planeta singli 3 – za kulisami Płodne lata już za nami Po prostu przyjaźń Pod górkę Pod Górkę Podatek od miłości Podatek od miłości - kulisy filmu Podatek od miłości - relacja z premiery Podróż poślubna Pojedynek na głosy Pojedynek na głosy Pokaż kotku, co masz w środku Policja zastępcza Porady na zdrady Poskromić Playboya Poszukiwacze Świętego Mikołaja Poznaj moich rodziców Poznaj mojego tatę Poznaj nasza rodzinkę Poznasz przystojnego bruneta Pozycja obowiązkowa Pożarci przez lwy Pójdę tam, gdzie ty Praktykant Praziomek Prognoza na miłość Przychodzi facet do lekarza Przygoda po włosku Przyjaciel Przyjaciele: Spotkanie po latach Przyjęcie urodzinowe Przypomnij sobie Psi Patrol: Film Psiaki same w domu Psy i koty 3: Łapa w łapę Ralph Demolka Ramy Youssef: Uczucia Ratunku, dzieciaki wracają! Raya i ostatni smok Raz, jeszcze raz Rekiny wojny Richard mówi do widzenia Roast Roba Lowe na Comedy Central Rodzina Addamsów Rodzinka Rodzinka z przypadku Rodzinne rewolucje Roman Barbarzyńca Rosie O'Donnell: Szczerze i od serca Rosyjski spleen Rozwód po francusku Rzeź Sami bez mamy Sami bez mamy Sarah Silverman: Cuda niewidy Sąsiedzi: Zrób to sam Scenariusz na miłość Sekretne życie zwierzaków domowych Seks, miłość i terapia Seks to nie grzech Seks w wielkim mieście Seks w wielkim mieście 2 Sezon na misia 4: Strach się bać Shiva Baby Shrek 2 Siedem dni w piekle Sing Skandal w Hrabstwie Yuba Skandal w Hrabstwie Yuba Skazani na siebie Skazany na miłość Skok Henry'ego Słaba płeć? Słaba płeć? Słoneczna noc Sparowani SpongeBob Film: Na ratunek SpongeBob Kanciastoporty Spontaniczni Sposób na blondynkę Sposób na świętego Sposób na świętego Spódnice w górę Stan wyjątkowy Stand Up Girl Stara panna Status: Singiel Strefa komfortu Strzelaj i wiej Strzelaj i wiej Stuber Stulatek, który wyskoczył przez okno Superintelligence Sybilla Syndrom Baumbachera Sypiając z innymi Szaleństwo wyzwolonej kobiety Szczęśliwe chwile Szczęśliwego Nowego Roku Szczęśliwy dzień Szef Szef Szefowa Szkoła melanżu Szkoła życia Szpiegomania Sztuka kłamania Sztuka kradzieży Szukając szczęścia Ściema po polsku Ślicznotki Ślub Diany Śluby panieńskie Śmierć psa Śmierć Stalina Śmierć vs. Ateiści Śmietanka towarzyska Śmietanka towarzyska Śniegu już nigdy nie będzie Śnieżka i fantastyczna Siódemka Świat według Phila Świąteczny szok Święta Frances Święta z przyjaciółmi Święty interes Świry 2 Tajemnica Henriego Picka Tajemnica szczęścia Tales from the Hood 3 Tam gdzieś musi być niebo Tata kontra tata Ten jedyny Terapia małżeńska dla kochanków Terapia sercowa Terapia sercowa Teraz albo nigdy Test na przyjaźń Testosteron Teściowie Też go kocham The End T.J. Miller: Pedantycznie śmieszny To dla twojego dobra Tom & Jerry Tom i Huck Tom i Jerry Totalna zmiana Tour de doping Trick Trolle 2 Trzeba ich rozwieść Trzy królowe #tuiteraz #tuiteraz Turbo Turu. W pogoni za sławą Umowa na zawsze Umowa na zawsze - 2021 Urwis Uśmiechy smutnych mężczyzn Uwaga, Anglicy! Vicky Cristina Barcelona Vinci W co grają ludzie W deszczowy dzień w Nowym Jorku W domu wszystko dobrze Wall-E Warsaw by Night Weekend tajemnic Weekend tajemnic Weekend z królem Weselny toast Whiskey, Tango, Foxtrot Whisky dla aniołów Wiedźmy Wiedźmy Wielkie uwodzenie Wilk na 100% Wilk z Wall Street Wilk ze Snow Hollow Wilkołaki są wśród nas Witam panie: Film Wizyta u córki Wkręceni Wkręceni Wkręceni 2 Wkręceni 2 Włamanie na śniadanie Włoskie wakacje Wojna klas Wojna państwa Rose Wojna z dziadkiem Wołga taty Wpadki się zdarzają Wredne igraszki Wszyscy moi mężczyźni Wszyscy na pokład! Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu Wszystko albo nic Wszystko o seksie Wujek Chip Wyjazd integracyjny Wykiwać klawisza Wymarzony koń Wymarzony koń Wyrolowani Wyścig o wszystko Wyzwanie dla kumpla Z dymkiem Zabawa zabawa Zadzwoń do mamy Zagraj to jeszcze raz, Sam Zakochani w Rzymie Zakochany Szekspir Zapętleni Zawsze jest czas na miłość Zdechnąć trzeba, żebyście przyjechali Zdychaj, tatulku Zemsta Zła edukacja Złe mamuśki Złodziej i oszustka Złodziej tożsamości Złote rybki Zły Mikołaj Zły Mikołaj 2 Zmruż oczy Zombieland Żądło Żegnajcie, Głupcy Żona czy mąż? Żona do podziału Żółwik Sammy 2 Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata Życie nie gryzie