Komedia, filmy online, Oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Historia i rodzaje komedii

 

Termin „komedia” wywodzi się ze starożytnej Grecji i w pierwotnym znaczeniu określał gatunek dramatyczny charakteryzujący się komizmem, pogodnym nastrojem i najczęściej szczęśliwym zakończeniem. Te wyznaczniki płynnie przeszły na grunt kina.

 

Komedia jako gatunek filmowy jest właściwie tak stara jak sam film. Za pierwszą filmową komedię uważa się „Polewacza polanego” z roku 1895, autorstwa samych braci Lumière, pionierów kinematografii. Czas trwania tego dzieła był krótszy niż minuta, ale mimo to zapisało się ono w dziejach złotymi zgłoskami jako nie tylko pierwsza komedia, ale również pierwszy film fabularny. Tak jest, pierwszy film posiadający fabułę, był właśnie komedią. To dobitnie pokazuje, że w filmach komediowych mieści się sama kwintesencja sztuki filmowej.

 

Wczesne komedie opierały się przede wszystkim na slapsticku. Te zabawne filmy o przerysowanych postaciach i ich groteskowych przygodach operowały głównie humorem fizycznym, nieraz wiążącym się z przemocą wymierzaną którejś z postaci. Jej konsekwencje jednak nie były groźne, bo cała rzecz była dość umowna. Film slapstickowy, zwany też burleską, opierał się na kontraście podniosłej tematyki z przyziemnym sposobem jej ukazania. Do tego typu komedii należą na przykład stare klasyki z Charliem Chaplinem, Busterem Keatonem czy Flipem i Flapem, ale również dużo późniejsze produkcje, takie jak „Kevin sam w domu” czy seria „Naga broń”.

 

Wraz z pojawieniem się dźwięku zaczęto rozbawiać widza innymi metodami. Ważną rolę zaczęły pełnić dowcipne dialogi – tu wyróżnili się między innymi bracia Marx i Ernst Lubitsch. Ten ostatni specjalizował się w tak zwanych sophisticated comedies, czyli komediach opowiadających zwykle o losach postaci pochodzących z wyższych sfer, w których główną rolę grały właśnie dialogi, błyskotliwe, dwuznaczne, nasycone ironią i grą słowem.

 

Popularnym podgatunkiem przez całe dekady była również farsa. W filmach tego rodzaju zazwyczaj bohaterowie są wpędzani w groteskowo przerysowane problemy przez swoje własne wady, takie jak chciwość czy próżność. Są to zatem śmieszne filmy, które obnażają ludzkie słabości i dzięki temu, oprócz rozbawienia widza, przekazują jeszcze zwykle pewną moralną naukę. Ten typ spopularyzowały zwłaszcza francuskie komedie z Louisem de Funèsem.

 

Z biegiem czasu zaczęło dominować podejście postmodernistyczne, co zaowocowało licznymi pastiszami i parodiami. Parodie święciły tryumfy zwłaszcza w latach 80-tych i wczesnych 90-tych. To wtedy najbardziej aktywnie działali mistrzowie tego typu komedii, tacy jak Mel Brooks czy trio ZAZ (Zucker, Abrahams i Zucker), którzy stosując absurdalny humor wyśmiewali poszczególne filmowe motywy i całe gatunki.

 

Część z tych typów komedii wyszła już z mody, podczas gdy inne wciąż są popularne. Od lat wśród największych filmowych hitów znajdują się komedie romantyczne, opowiadające o perypetiach miłosnych i często, na dobrą sprawę, łączących cechy komedii i melodramatu. To filmy, których głównym celem jest poprawa naszego nastroju. Inaczej rzecz się przedstawia w przypadku czarnych komedii, w których żartuje się z poważnych czy wręcz ponurych tematów.

 

Powstają również komedie dla dzieci, czy też skierowane do szerszego grona komedie familijne, takie jak na przykład "Jumanji", które można oglądać całą rodziną. Wiele z komedii familijnych to filmy animowane - któż nigdy nie śmiał się do rozpuku na "Shreku" czy "Epoce lodowcowej"? Odrębną specyfiką w tej grupie wyróżniają się komedie świąteczne, które, jak "Kevin sam w domu", oprócz humoru przesycone są też wyjątkowo magicznym bożonarodzeniowym klimatem.

 

Jeśli chodzi o polskie komedie, to do dziś największą popularnością cieszą się zwłaszcza te stare, kręcone jeszcze w czasach PRL-u. To wtedy przypadł okres ich świetności, a filmy takie jak "Sami swoi", "Miś" czy "Seksmisja" wielu Polaków zna niemalże na pamięć. W XXI wieku królowały polskie komedie romantyczne, przyciągając do kin najwięcej widzów i bijąc nawet na naszym rodzimym rynku filmowym zagraniczne produkcje.

 

Śmiesznych filmów wartych polecenia jest sporo, a dzięki Playerowi można obejrzeć wiele komedii online. Zbiór dostępnych filmów jest naprawdę bogaty, a wśród nich znaleźć można takie super komedie jak te, wymienione poniżej.

 

„Futbol z Shaolin”

 

Kiedy szuka się bardzo śmiesznych komedii online, warto rzucić okiem na kino z Hongkongu, szczególnie jeśli za kamerą stoi Stephen Chow. Mistrz zupełnie absurdalnego humoru, twórca takich filmów jak „Kung Fu Szał” czy „Mei Ren Yu” (jeden z największych hitów w chińskich kinach) przedstawia zwariowaną opowieść o byłych mnichach, którzy nauki wyniesione z klasztoru Shaolin postanawiają wykorzystać do gry w piłkę nożną. Film obfituje w zabawne dialogi i slapstick, szczególnie pomysłowo przedstawiając zastosowanie kung fu na boisku. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, że niektóre najśmieszniejsze komedie to te azjatyckie, pora się o tym przekonać.

 

„Planeta Singli”

 

Komedia romantyczna to trudny gatunek. Niełatwo pokazać tu coś nowego, spojrzeć na temat relacji damsko-męskich z innej perspektywy. Do tego jeszcze między bohaterami musi być chemia - od tego zależy, czy jako widzowie kupimy ich jako parę i uwierzymy w rodzące się między nimi uczucia. Polskie komedie romantyczne często pozostawiają pod tym względem niedosyt, ale nie „Planeta Singli”. Film z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą to jedna z tych fajnych komedii, które zyskują pozytywne głosy nie tylko zwykłych widzów, ale i krytyków, z których wielu pisało, że wreszcie mamy w kraju komedię romantyczną, której nie musimy się wstydzić.

 

„Zoolander”

 

Jeśli szukacie komedii na poprawę humoru i lubicie absurdalne żarty, które łamie wszelkie reguły, „Zoolander” jest pozycją obowiązkową. W tym filmie Bena Stillera wszystko jest przerysowane i niedorzeczne, ale właśnie dlatego jest to jedna z najśmieszniejszych komedii. I cóż za obsada! W rolach głównych Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferell i Milla Jovovich, a w epizodach pojawia się cała plejada sław, od Davida Duchovnego i Natalie Portman do Davida Bowiego i Lenny'ego Kravitza.

 

„Listy do M.”

 

Polskie komedie romantyczne od lat biją rekordy popularności. Czym wśród nich wyróżniają się „Listy do M.”? To film, który, w przeciwieństwie do większości naszych rodzimych produkcji z tego gatunku, spodobał się zarówno widzom jak i krytykom. Choć w pomyśle, na którym go oparto, widać pewne podobieństwa do słynnego brytyjskiego „To właśnie miłość”, nie można zarzucić mu wtórności.

 

Film należy do komedii świątecznych i wylewa się wprost z niego bożonarodzeniowy klimat, a relacje międzyludzkie, o których opowiada, przedstawione są w taki sposób, że ciepło się robi na sercu. Z pewnością każdy wyniesie z seansu wiele pozytywnych wrażeń.

 

Nie dziwi, że nakręcono jeszcze dwie kolejne części. To dobre komedie na poprawę humoru, a Player udostępnia całą trylogię.

 

Seriale komediowe – czym się wyróżniają?

 

Seriale komediowe są specyficznym gatunkiem, w którym pojawia się mnóstwo epizodów komediowych. Ich głównym zadaniem jest przede wszystkim rozśmieszenie widzów przez zaprezentowanie perypetii bohaterów w zabawny sposób. Pierwszy serial komediowy wyprodukowała brytyjska stacja BBC już w latach 30. XX wieku. Nosił on nazwę „Starlight” i był emitowany aż do wybuchu II wojny światowej. Po jej zakończeniu stacja wznowiła serię.

 

Odmianą serialu komediowego jest sitcom. Jego wyróżnikiem jest koncentracja na przedstawieniu humoru sytuacyjnego, czyli takiego, który ukazuje niefortunne i niezwykłe zachowania danego bohatera. W sitcomach charakterystyczne jest również występowanie nagranego śmiechu w ścieżce dźwiękowej. Może on pochodzić z powstawania zdjęć przy udziale publiczności lub z gotowych materiałów publiczności. Niektóre seriale wykorzystują także nagrany śmiech z konkretnych baz dźwiękowych. Odcinek sitcomu nie trwa długo, zazwyczaj około 30 minut. Co ciekawe, tło wydarzeń w serialu przeważnie stanowi to samo miejsce. Charakterystyczna jest także zamknięta i wyjaśniona fabuła odcinka. Pierwszym polskim sitcomem był „13 posterunek” emitowany na antenie telewizji Canal+, Polsat oraz TVN. Wśród amerykańskich seriali komediowych tego rodzaju wyróżnia się następujące produkcje: „Świat według Bundych”, „Przyjaciele”, „Pełna chata”, „Jak poznałem waszą matkę”. Natomiast brytyjskie znane sitcomy to: „’Allo ‘Allo!”, „Co ludzie powiedzą?” czy „Jaś Fasola”.

 

Zabawne seriale mogą występować także w wersji animowanej i wcale nie muszą być przeznaczone dla dzieci. Wymienia się wśród nich takie tytuły jak „Simpsonowie”, „Family Guy”, „Miasteczko South Park” czy „Włatcy Móch”.

 

Najlepsze seriale komediowe

 

W rankingach seriali komediowych na wysokim miejscu pojawiają się „Przyjaciele”. To amerykańska produkcja, która była nagrywana w latach 1994 – 2004. Mimo tak odległego czasu od wyemitowania ostatniego odcinka, serial ten nadal cieszy się ogromną popularnością, głównie za sprawą uniwersalnego humoru, jaki jest tam prezentowany. Fabuła serialu koncentruje się na losach nowojorskich przyjaciół, których codzienne perypetie śledzą widzowie. W produkcji wzięli udział tacy aktorzy jak Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Za dobry serial komediowy uważany jest również „Seks w wielkim mieście”. W produkcji tej również widz śledzi poczynania grupy przyjaciół, a raczej przyjaciółek. Wszystko to jest utrzymane w zabawnym, a czasami ironicznym, tonie. W serialu grają takie aktorki jak Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall.

 

W rankingach seriali komediowych znajduje się także sitcom „Jak poznałem waszą matkę”, który emitowany był w latach 2005 – 2014. Fabuła również dotyczy grupy przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. W produkcji wystąpili tacy aktorzy jak Josh Radnor, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan i Cristin Milioti. Na popularność tej komedii mieli też wpływ pojawiający się gościnnie artyści, wśród których była Britney Spears, Enrique Iglesias, Laura Prepon, Katy Perry, Jennifer Lopez czy Mike Tyson.

 

Do najlepiej ocenianych śmiesznych seriali komediowych zaliczają się także następujące produkcje: „Hoży doktorzy”, „Jim wie lepiej”, „Przystanek Alaska”, „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Latający cyrk Monthy Pythona”.

 

Polskie seriale komediowe w Player

 

Polska również ma wiele zabawnych seriali telewizyjnych. Do dziś popularne są takie produkcje jak „13 posterunek”, „Graczykowie”, „Hela w opałach”, „Miodowe lata”, „Niania”, „Świat według Kiepskich” czy „Rodzinka.pl”. Niektóre polskie seriale komediowe oglądać można online. W serwisie Player dostępne są głównie produkcje TVN. Dużą popularnością cieszy się dobry serial komediowy „39 i pół”, który przedstawia losy mężczyzny zbliżającego się do 40. Oprócz niego, widz poznaje także jego rodzinę oraz przyjaciół i śledzi ich śmieszne perypetie. W „39 i pół” można oglądać takich aktorów jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka, Antoni Królikowski czy Magdalena Boczarska.

 

Popularnym polskim serialem komediowym online dostępnym w serwisie Player jest „Brzydula”. Produkcja ta była inspirowana kolumbijską wersją „Yo soy Betty, la fea”. Główna bohaterka to Ula, która mieszka z rodziną w małej miejscowości. Nie grzeszy ona urodą, ale jest inteligentna i zabawna. Z czasem dostaje pracę w domu mody, gdzie zakochuje się w swoim przełożonym. Widzowie mogą śledzić jej perypetie związane z nową pracą, ale i przemianę, jaka zajdzie w głównej bohaterce. W „Brzyduli” wystąpili m.in. Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsh, Jacek Braciak i Małgorzata Socha.

 

Niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o śmieszny serial komediowy, jest „Kasia i Tomek”, w którym główne role grają Joanna i Brodzik i Paweł Wilczak. Fabuła koncentruje się wokół losów zakochanej w sobie pary, która od lat żyje w konkubinacie i na ten fakt wcale nie narzeka.

 

Zagraniczne seriale komediowe dostępne w Player

 

Zarówno angielskie, jak i amerykańskie seriale komediowe cieszą się dużą popularnością, także w Polsce. Mimo odmiennego niekiedy poczucia humoru, widzowie uwielbiają oglądać zabawne seriale ze znanymi aktorami. W serwisie Player dostępnych jest wiele dobrych zagranicznych produkcji, które bawią do łez. Wśród nich jest serial komediowy HBO „Siostra Jackie”, który zalicza się do gatunku czarnej komedii. Tytułową pielęgniarkę gra Edie Falco, znana również z „Rodziny Soprano”. Prowadzi ona podwójne życie, inną osobą jest pracując w szpitalu, a inną po powrocie do domu. Widz śledzi więc jej perypetie dotyczące zarówno jej życia zawodowego, jak i osobistego.

 

Warty obejrzenia jest również serial komediowy HBO „Świat w opałach”, którego fabuła skoncentrowana jest na kryzysie geopolitycznym, z którego ludzkość mogą uratować jedynie główni bohaterowie. W Player znajduje się także brytyjski serial komediowy „Mała Brytania”, w którym prezentowane są skecze, o których wcześniej opowiada narrator. Osoby lubiące angielskie poczucie humoru z pewnością docenią tą produkcję. Dobrym serialem komediowym jest również „Mogło być gorzej”, który koncentruje się na losach zawodowego baseballisty, którego lata świetności już minęły i zostaje zwolniony. Zamieszkuje on u swojego brata i wciąż ma nadzieję, że wróci do uprawiania sportu. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, które widz może obserwować w każdym odcinku.

100 rzeczy 2 dni w Nowym Jorku 21 Jump Street 22 Jump Street 500 dni miłości 7 powodów do ucieczki 7 powodów do ucieczki 7 psychopatów 7 psychopatów 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach A psa biorę ja! Adam Adaś Niezgódka vs Rzeczywistość Agenciaki Agent i pół Aladyn Alfie Alibi.com All inclusive All Inclusive American Pie: Dziewczyny rządzą Amerykanin w marynacie Angry Birds Film Ant-Man Arab Blues Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów  Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości Asterix na olimpiadzie Atak paniki Atak Paniki Aurora Aż po grób Babcia w zamrażarce Baby Driver Baby są jakieś inne Babyteeth Babyteeth Bad Boys For Life Banana Split Banksterzy Banksterzy Baranek Shaun. Farmageddon Baranek Shaun. Film Baranek Shaun Film. Farmageddon Barany Bestia z Wolfsberga Bez bagażu Bezsenność w Seattle Bękarty wojny Bill i Ted ratują wszechświat Bill Mahler: Na żywo z Oklahomy Blinded by the Light. Siła muzyki Blue Jasmine Boski chillout Był sobie pies Był sobie pies 2 Był sobie pies 2 Były sobie człowieki Całe szczęście Casanova po przejściach Cezar vs. Brutus Chciwość Chelsea Handler: Ewolucja Chłopiec i wilk Chodź do tatusia Cholernie prosty gest Ciao Italia! CJ7 Co było, a nie jest Co nas kręci, co nas podnieca Co w duszy gra  Co wiecie o swoich dziadkach? Crittersi atakują Cud nieznanego świętego Cudowny chłopak Czarownica Miłości Czego pragną mężczyźni Cztery wesela i pogrzeb Czym chata bogata Daddy Cool Daleko od Reykjavíku Dania Deadpool Defendor Diabeł ubiera się u Prady Diamentowa afera Dick i Jane: Niezły ubaw Disco Polo Dni mojej chwały Do Moskwy Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie Doktor Dolittle Dom umarłych Don Jon Dopóki ślub nas nie rozłączy Dorastanie z przytupem Dorwać Gunthera Dorwać małego Dr Dolittle Dramat Drew Michael Drugie życie pana Alaina Drugie życie Pana Alaina Drzazgi Dublerka Duch Bożego Narodzenia Dwa dni w Paryżu Dwoje nie do pary Dwóch gniewnych ludzi Dym Dzień dobry, kocham Cię! Dziewczyna, którą nigdy nie byłam Dziewczyna z doliny Dziewięć miesięcy Dżentelmeni Elity z wybrzeża Emma Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy Exit Exit Faceci w czerni Faceci w czerni II Faceci w czerni III Facet do wymiany Facet na miarę Facet na miarę Facet (nie) potrzebny od zaraz Facet pełen uroku Fantastyczne Fenomen Flintstonowie Francuskie wyjście Futbol z Shaolin Futro z misia Gambit budapeszteński Gang Wiewióra Gang Wiewióra 2 Gdybym był bogaty Gdzie indziej Gdzie jesteś, Bernadette? Ghostbusters. Pogromcy duchów Gliniarz z Beverly Hills Gliniarz z Beverly Hills II Głęboka rana Gołąbeczki Gorące lato z Sofią Gotowi na wszystko. Exterminator Grand Budapest Hotel Green Hornet Grinch: Świąt nie będzie Gru, Dru i Minionki Grzeczne dziewczyny tego nie robią Gwiazdka reporterki Gwiazdkowa randka mojego taty Gwiezdny Szeryf Gwiezdny Szeryf 2 Hancock Hapi Berzdej Happy Ending Happy Feet: Tupot małych stóp 2 Here Today Hiob vs. Szatan Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta Hotel Transylwania Hotel Transylwania 2 Hudson Hawk Hugo i łowcy duchów I tak Cię kocham I znowu wesele Ich własna liga Igrając z ogniem Ile waży koń trojański? Imprezowi rodzice Inicjacja Inna kobieta Interwencja Iron Man 2 Iron Sky. Inwazja Ja, Irena i Ja Jackass kontra rekiny Jak być dobrą żoną Jak dogryźć mafii Jak ja nienawidzę wakacji! Jak ja nienawidzę wakacji! Jak najdalej stąd Jak ona to robi? Jak pies z kotem Jak pies z kotem Jak poślubić milionera? Jak poślubić milionera? Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach Jak ukraść księżyc Jak zostać gwiazdą Jak zostać kotem Jaś i Małgosia Jedyny i niepowtarzalny Ivan Jerrod Carmichale: Czarno to widzę #Jestem M. Misfit Jestem taka piękna Jestem taka piękna! Jojo Rabbit Jojo Rabbit Judasz vs. Szatan Julio Torres: Moje ulubione kształty Juliusz Jumanji: Następny poziom Jumpinʼ Jack Flash Jutro wstanie nowy dzień Kafeteria Karel, ja i ty Kiedyś było bosko Kiki i sekrety seksu Kiler Kiler-ów 2-óch Kingsman: Tajne służby Kingsman: Tajne służby Kingsman: Złoty krąg Kingsman: Złoty krąg Klasa próżniacza Klatka dla ptaków Klik: I robisz, co chcesz Klopsiki i inne zjawiska pogodowe Klopsiki kontratakują Klub rozwodników Klub samotnych mam Klub Włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima Kłamstewko Kłótnia Kobieta idzie na wojnę Kobieta na skraju dojrzałości Kobieta sukcesu Kobiety w biegu Kocha, lubi, szanuje Kochaj Kocham cię na zabój Kochanek idealny Kochanie, poznaj moich kumpli Kolej na miłość Kolej na miłość Kolejny szczęśliwy dzień Kolory miłości Kołysanka Kombinatorzy Ko(s)miczna odyseja Maxa Clouda Koszerny pocałunek Kręcisz mnie Kręglogłowi Krętacze Krokodyl Dundee Król Staten Island Król życia Królowe boiska Krudowie Kryptonim U.N.C.L.E. Krzysiu, gdzie jesteś? Kto zabił Lady Winsley? Kukułka Kuloodporni 2 Kupiliśmy zoo Kwartet La Gomera Lajko - Cygan w kosmosie Last Christmas Lato Bagnoldów Legalna Blondynka Legalna blondynka 2 Lew - 2020 Lista priorytetów Listy do M. Listy do M. 2 Listy do M. 3 Listy do M. 4 Listy do M. 4 Listy do M. 4 Logan Lucky LOLO LOLO Lorax Los numeros Louis C.K. pożal się Boże Łamigłówka Łowcy zombie Madame Madame Made in Italy Made in Poland Magia w blasku księżyca Maluj z Arturem Małe szczęścia Mama Weed Mamma Mia! Here We Go Again Mamuśki mają wychodne Mamuśki mają wychodne mamy2mamy Mayday Mąż czy nie mąż Mąż czy nie mąż? Melancholijna dziewczyna Między nami, misiami: Film Mike Tyson szczery do bólu Mikołajek Miłosna układanka Miłość ślub i inne nieszczęścia Miłość to coś więcej Miłujcie się Minionki Minionki rozrabiają Misiek w Nowym Jorku Misja Niewykonalna Młoda Juliette Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki Młodzi, do dzieła! Moje myśli są ciche Mokra robota Mosad Mój chłopak się żeni Mój kuzyn Vinny Mój tata pisał pornografię Mr. Deeds - Milioner z przypadku Mr. Dundee. Powrót Mr Nice Na bank się uda Na cenzurowanym Na karuzeli życia Na noże Na noże Na ringu z rodziną Nadmiar łaski Nadzwyczajni Naga Normandia Najgorsze wiersze świata Najlepsze lata Najlepsze najgorsze wakacje Najlepsze przed nami Naprzód Narzeczony na niby Nauczycielka Nauka jazdy Nauka spadania Niania Niania i wielkie bum Nice Guys. Równi goście Nicky Larson Nie do pokochania Nie jesteśmy aniołami Niech gadają Niedobrani Nieoczekiwany romans Nieracjonalny mężczyzna Nierozłączni Niewesołe miasteczko Niewinne kłamstewka 2 Niewygodny układ Niezatapialni Niezła szopka! (Nie)znajomi (NIE)znajomi Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie Niezwykłe lato z Tess Nigdy nie będę twoja Nigdy nie jest za późno Nigdy nie, mów nigdy! Noc w muzeum: Tajemnica grobowca Nocne życie O czym szumią wierzby O północy w Paryżu Oblężenie na ulicy Liperti Ocean's 13 Ocean's 8 Ocean's Eleven: Ryzykowna gra Ocean's Twelve: Dogrywka Och Karol 2 Ojciec Operacja \"Koza\" Ostatni Serb w Chorwacji Ostatnia Arystokratka Oszustki Palm Springs Pan Idealny Pan T. Pan T. Pani z przedszkola Panie Dulskie Papier mâché Party Paryż może poczekać Patrick Patryk Pechowi szczęściarze Pechowi szczęściarze Pewien zwariowany rejs Pewnego razu w Betlejem Phoenix w Oregonie Piknik z niedźwiedziami Piksele Piosenka o miłości Piotruś Królik Piraci z sąsiedztwa Pixie Planeta Singli Planeta Singli 2 Planeta Singli 3 Planeta singli 3 – za kulisami Po prostu przyjaźń Po prostu przyjaźń Pod górkę Podatek od miłości Podatek od miłości - kulisy filmu Podatek od miłości - relacja z premiery Podróż poślubna Pogromcy duchów Pogromcy duchów II Pojedynek na głosy Pojedynek na głosy Pokaż kotku, co masz w środku Policja zastępcza Porady na zdrady Poranek kojota Poskromić Playboya Poszukiwacze Świętego Mikołaja Poznaj moich rodziców Poznaj mojego tatę Poznaj naszą rodzinkę Poznasz przystojnego bruneta Pozycja obowiązkowa Pożarci przez lwy Pójdę tam, gdzie ty Praziomek Prowincjuszka Przychodzi facet do lekarza Przyjaciel Przyjaciel gangstera Przyjaciele: Spotkanie po latach Przyjeżdża orkiestra Przyjęcie urodzinowe Przypomnij sobie Psy i koty 3: Łapa w łapę Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) Ralph Demolka Ramy Youssef: Uczucia Raz, jeszcze raz Richard mówi do widzenia Roast Roba Lowe na Comedy Central Rodzina Addamsów Rodzina Addamsów Rodzina Addamsów 2 Rodzinka z przypadku Rodziny się nie wybiera Roman Barbarzyńca Rosie O'Donnell: Szczerze i od serca Rosyjski spleen Rozważna, romantyczna i śnieżne bałwany Rozwód po francusku Rycerz Pierwszej Damy Rzeź Sahara Sami bez mamy Sami bez mamy Sarah Silverman: Cuda niewidy Sąsiedzi: Zrób to sam Scenariusz na miłość Sekretarka Sekretne życie zwierzaków domowych Seks, miłość i terapia Seks to nie grzech Seks w wielkim mieście Seks w wielkim mieście 2 Serce nie sługa Sezon na misia 4: Strach się bać Shrek 2 Siedem dni w piekle Sing Skandal w Hrabstwie Yuba Skazani na siebie Skazany na miłość Słaba płeć? Słaba płeć? Sokół z masłem orzechowym Sonic. Szybki jak błyskawica Soul kitchen Sparowani SpongeBob Kanciastoporty Spontaniczni Sposób na świętego Spódnice w górę Sprzedawcy Stan wyjątkowy Stand Up Girl Staniczek Stary, kocham cię Status: Singiel Statyści Strefa komfortu Strefa komfortu Strzelaj i wiej Strzelaj i wiej Stuber Stuber Stulatek, który wyskoczył przez okno Sun Superintelligence Supertata Swingersi Swingersi Sybilla Sypiając z innymi Syrena z Paryża Szaleństwo wyzwolonej kobiety Szalona kapela Szczęśliwe chwile Szczęśliwego Nowego Roku Szef Szefowa Szkoła melanżu Szkoła uwodzenia Czesława M. Szkoła życia Sztuka kłamania Sztuka kradzieży Szukając szczęścia Ślicznotki Ślicznotki Śluby panieńskie Śmierć Stalina Śmierć Stalina Śmierć vs. Ateiści Śmietanka towarzyska Śmietanka towarzyska Śniegu warte Śnieżka i fantastyczna Siódemka Świat według Phila Święta Frances Święta krowa Święta z przyjaciółmi Święty interes Świry 2 Tajemnica szczęścia Tajemnice Silver Lake Taka fajna jak ja Tam gdzieś musi być niebo Tata do pary Tata kontra tata TAXI 5 Teatr 6. piętro - Szkło kontaktowe live&touch Teatr 6. piętro - Ucho Prezesa czyli SCHEDA Telemaniak Terapia małżeńska dla kochanków Terapia sercowa Terapia sercowa Teraz albo nigdy Test na przyjaźń Też go kocham The World is Yours T.J. Miller: Pedantycznie śmieszny To cały ja To nie tak jak myślisz kotku Tom i Huck Totalna zmiana Tour de doping Trick Trzy razy śmierć #tuiteraz #tuiteraz Turbo Turu. W pogoni za sławą Udając gliniarzy Umowa na zawsze Uprowadzenie Agaty Urwis Uśmiechy smutnych mężczyzn Uwaga, Anglicy! Uziemieni na Gwiazdkę Vice Vicky Cristina Barcelona Vinci W domu wszystko dobrze W krainie Malawów W krainie Malawów Wakacje Mikołajka Wakacyjna terapia Warsaw by Night Weekend tajemnic Weekend z królem Wesele na końcu świata Whiskey, Tango, Foxtrot Whisky dla aniołów Wiedźmy Wielkie uwodzenie Wilk z Wall Street Wino truskawkowe Witam panie: Film Wkręceni Wkręceni 2 Władcy przygód. Stąd do Oblivio Włoskie wakacje Wojna klas Wolny dzień Ferrisa Buellera Wołga taty Wpadki się zdarzają Wszyscy moi mężczyźni Wszystko albo nic Wszystko jest możliwe Wszystko o seksie Wszystko o Stevenie Wujek Chip Wyjazd integracyjny Wykiwać klawisza Wymarzony koń Wyspa psów Wyścig o wszystko Wyzwanie dla kumpla Z dymkiem Za humor i Sunny Za jakie grzechy, dobry Boże? Zabawa w pochowanego Zabawa zabawa Zacznijmy od nowa Zadzwoń do mamy Zagraj to jeszcze raz, Sam Zakochani w Rzymie Zakochany Szekspir Zawsze jest czas na miłość Zazdrość Zdychaj, tatulku Zemsta Zła edukacja Złe mamuśki Złodziej i oszustka Złodziej tożsamości Złote rybki Złoto dezerterów Złoto dezerterów Zmruż oczy Zombieland Zwyczajne szczęście Żona czy mąż? Żona do podziału Żółwik Sammy 2 Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata