Komedia, filmy online, Oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Historia i rodzaje komedii

 

Termin „komedia” wywodzi się ze starożytnej Grecji i w pierwotnym znaczeniu określał gatunek dramatyczny charakteryzujący się komizmem, pogodnym nastrojem i najczęściej szczęśliwym zakończeniem. Te wyznaczniki płynnie przeszły na grunt kina.

 

Komedia jako gatunek filmowy jest właściwie tak stara jak sam film. Za pierwszą filmową komedię uważa się „Polewacza polanego” z roku 1895, autorstwa samych braci Lumière, pionierów kinematografii. Czas trwania tego dzieła był krótszy niż minuta, ale mimo to zapisało się ono w dziejach złotymi zgłoskami jako nie tylko pierwsza komedia, ale również pierwszy film fabularny. Tak jest, pierwszy film posiadający fabułę, był właśnie komedią. To dobitnie pokazuje, że w filmach komediowych mieści się sama kwintesencja sztuki filmowej.

 

Wczesne komedie opierały się przede wszystkim na slapsticku. Te zabawne filmy o przerysowanych postaciach i ich groteskowych przygodach operowały głównie humorem fizycznym, nieraz wiążącym się z przemocą wymierzaną którejś z postaci. Jej konsekwencje jednak nie były groźne, bo cała rzecz była dość umowna. Film slapstickowy, zwany też burleską, opierał się na kontraście podniosłej tematyki z przyziemnym sposobem jej ukazania. Do tego typu komedii należą na przykład stare klasyki z Charliem Chaplinem, Busterem Keatonem czy Flipem i Flapem, ale również dużo późniejsze produkcje, takie jak „Kevin sam w domu” czy seria „Naga broń”.

 

Wraz z pojawieniem się dźwięku zaczęto rozbawiać widza innymi metodami. Ważną rolę zaczęły pełnić dowcipne dialogi – tu wyróżnili się między innymi bracia Marx i Ernst Lubitsch. Ten ostatni specjalizował się w tak zwanych sophisticated comedies, czyli komediach opowiadających zwykle o losach postaci pochodzących z wyższych sfer, w których główną rolę grały właśnie dialogi, błyskotliwe, dwuznaczne, nasycone ironią i grą słowem.

 

Popularnym podgatunkiem przez całe dekady była również farsa. W filmach tego rodzaju zazwyczaj bohaterowie są wpędzani w groteskowo przerysowane problemy przez swoje własne wady, takie jak chciwość czy próżność. Są to zatem śmieszne filmy, które obnażają ludzkie słabości i dzięki temu, oprócz rozbawienia widza, przekazują jeszcze zwykle pewną moralną naukę. Ten typ spopularyzowały zwłaszcza francuskie komedie z Louisem de Funèsem.

 

Z biegiem czasu zaczęło dominować podejście postmodernistyczne, co zaowocowało licznymi pastiszami i parodiami. Parodie święciły tryumfy zwłaszcza w latach 80-tych i wczesnych 90-tych. To wtedy najbardziej aktywnie działali mistrzowie tego typu komedii, tacy jak Mel Brooks czy trio ZAZ (Zucker, Abrahams i Zucker), którzy stosując absurdalny humor wyśmiewali poszczególne filmowe motywy i całe gatunki.

 

Część z tych typów komedii wyszła już z mody, podczas gdy inne wciąż są popularne. Od lat wśród największych filmowych hitów znajdują się komedie romantyczne, opowiadające o perypetiach miłosnych i często, na dobrą sprawę, łączących cechy komedii i melodramatu. To filmy, których głównym celem jest poprawa naszego nastroju. Inaczej rzecz się przedstawia w przypadku czarnych komedii, w których żartuje się z poważnych czy wręcz ponurych tematów.

 

Powstają również komedie dla dzieci, czy też skierowane do szerszego grona komedie familijne, takie jak na przykład "Jumanji", które można oglądać całą rodziną. Wiele z komedii familijnych to filmy animowane - któż nigdy nie śmiał się do rozpuku na "Shreku" czy "Epoce lodowcowej"? Odrębną specyfiką w tej grupie wyróżniają się komedie świąteczne, które, jak "Kevin sam w domu", oprócz humoru przesycone są też wyjątkowo magicznym bożonarodzeniowym klimatem.

 

Jeśli chodzi o polskie komedie, to do dziś największą popularnością cieszą się zwłaszcza te stare, kręcone jeszcze w czasach PRL-u. To wtedy przypadł okres ich świetności, a filmy takie jak "Sami swoi", "Miś" czy "Seksmisja" wielu Polaków zna niemalże na pamięć. W XXI wieku królowały polskie komedie romantyczne, przyciągając do kin najwięcej widzów i bijąc nawet na naszym rodzimym rynku filmowym zagraniczne produkcje.

 

Śmiesznych filmów wartych polecenia jest sporo, a dzięki Playerowi można obejrzeć wiele komedii online. Zbiór dostępnych filmów jest naprawdę bogaty, a wśród nich znaleźć można takie super komedie jak te, wymienione poniżej.

 

„Futbol z Shaolin”

 

Kiedy szuka się bardzo śmiesznych komedii online, warto rzucić okiem na kino z Hongkongu, szczególnie jeśli za kamerą stoi Stephen Chow. Mistrz zupełnie absurdalnego humoru, twórca takich filmów jak „Kung Fu Szał” czy „Mei Ren Yu” (jeden z największych hitów w chińskich kinach) przedstawia zwariowaną opowieść o byłych mnichach, którzy nauki wyniesione z klasztoru Shaolin postanawiają wykorzystać do gry w piłkę nożną. Film obfituje w zabawne dialogi i slapstick, szczególnie pomysłowo przedstawiając zastosowanie kung fu na boisku. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, że niektóre najśmieszniejsze komedie to te azjatyckie, pora się o tym przekonać.

 

„Planeta Singli”

 

Komedia romantyczna to trudny gatunek. Niełatwo pokazać tu coś nowego, spojrzeć na temat relacji damsko-męskich z innej perspektywy. Do tego jeszcze między bohaterami musi być chemia - od tego zależy, czy jako widzowie kupimy ich jako parę i uwierzymy w rodzące się między nimi uczucia. Polskie komedie romantyczne często pozostawiają pod tym względem niedosyt, ale nie „Planeta Singli”. Film z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą to jedna z tych fajnych komedii, które zyskują pozytywne głosy nie tylko zwykłych widzów, ale i krytyków, z których wielu pisało, że wreszcie mamy w kraju komedię romantyczną, której nie musimy się wstydzić.

 

„Zoolander”

 

Jeśli szukacie komedii na poprawę humoru i lubicie absurdalne żarty, które łamie wszelkie reguły, „Zoolander” jest pozycją obowiązkową. W tym filmie Bena Stillera wszystko jest przerysowane i niedorzeczne, ale właśnie dlatego jest to jedna z najśmieszniejszych komedii. I cóż za obsada! W rolach głównych Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferell i Milla Jovovich, a w epizodach pojawia się cała plejada sław, od Davida Duchovnego i Natalie Portman do Davida Bowiego i Lenny'ego Kravitza.

 

„Listy do M.”

 

Polskie komedie romantyczne od lat biją rekordy popularności. Czym wśród nich wyróżniają się „Listy do M.”? To film, który, w przeciwieństwie do większości naszych rodzimych produkcji z tego gatunku, spodobał się zarówno widzom jak i krytykom. Choć w pomyśle, na którym go oparto, widać pewne podobieństwa do słynnego brytyjskiego „To właśnie miłość”, nie można zarzucić mu wtórności.

 

Film należy do komedii świątecznych i wylewa się wprost z niego bożonarodzeniowy klimat, a relacje międzyludzkie, o których opowiada, przedstawione są w taki sposób, że ciepło się robi na sercu. Z pewnością każdy wyniesie z seansu wiele pozytywnych wrażeń.

 

Nie dziwi, że nakręcono jeszcze dwie kolejne części. To dobre komedie na poprawę humoru, a Player udostępnia całą trylogię.

 

Seriale komediowe – czym się wyróżniają?

 

Seriale komediowe są specyficznym gatunkiem, w którym pojawia się mnóstwo epizodów komediowych. Ich głównym zadaniem jest przede wszystkim rozśmieszenie widzów przez zaprezentowanie perypetii bohaterów w zabawny sposób. Pierwszy serial komediowy wyprodukowała brytyjska stacja BBC już w latach 30. XX wieku. Nosił on nazwę „Starlight” i był emitowany aż do wybuchu II wojny światowej. Po jej zakończeniu stacja wznowiła serię.

 

Odmianą serialu komediowego jest sitcom. Jego wyróżnikiem jest koncentracja na przedstawieniu humoru sytuacyjnego, czyli takiego, który ukazuje niefortunne i niezwykłe zachowania danego bohatera. W sitcomach charakterystyczne jest również występowanie nagranego śmiechu w ścieżce dźwiękowej. Może on pochodzić z powstawania zdjęć przy udziale publiczności lub z gotowych materiałów publiczności. Niektóre seriale wykorzystują także nagrany śmiech z konkretnych baz dźwiękowych. Odcinek sitcomu nie trwa długo, zazwyczaj około 30 minut. Co ciekawe, tło wydarzeń w serialu przeważnie stanowi to samo miejsce. Charakterystyczna jest także zamknięta i wyjaśniona fabuła odcinka. Pierwszym polskim sitcomem był „13 posterunek” emitowany na antenie telewizji Canal+, Polsat oraz TVN. Wśród amerykańskich seriali komediowych tego rodzaju wyróżnia się następujące produkcje: „Świat według Bundych”, „Przyjaciele”, „Pełna chata”, „Jak poznałem waszą matkę”. Natomiast brytyjskie znane sitcomy to: „’Allo ‘Allo!”, „Co ludzie powiedzą?” czy „Jaś Fasola”.

 

Zabawne seriale mogą występować także w wersji animowanej i wcale nie muszą być przeznaczone dla dzieci. Wymienia się wśród nich takie tytuły jak „Simpsonowie”, „Family Guy”, „Miasteczko South Park” czy „Włatcy Móch”.

 

Najlepsze seriale komediowe

 

W rankingach seriali komediowych na wysokim miejscu pojawiają się „Przyjaciele”. To amerykańska produkcja, która była nagrywana w latach 1994 – 2004. Mimo tak odległego czasu od wyemitowania ostatniego odcinka, serial ten nadal cieszy się ogromną popularnością, głównie za sprawą uniwersalnego humoru, jaki jest tam prezentowany. Fabuła serialu koncentruje się na losach nowojorskich przyjaciół, których codzienne perypetie śledzą widzowie. W produkcji wzięli udział tacy aktorzy jak Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Za dobry serial komediowy uważany jest również „Seks w wielkim mieście”. W produkcji tej również widz śledzi poczynania grupy przyjaciół, a raczej przyjaciółek. Wszystko to jest utrzymane w zabawnym, a czasami ironicznym, tonie. W serialu grają takie aktorki jak Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall.

 

W rankingach seriali komediowych znajduje się także sitcom „Jak poznałem waszą matkę”, który emitowany był w latach 2005 – 2014. Fabuła również dotyczy grupy przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. W produkcji wystąpili tacy aktorzy jak Josh Radnor, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan i Cristin Milioti. Na popularność tej komedii mieli też wpływ pojawiający się gościnnie artyści, wśród których była Britney Spears, Enrique Iglesias, Laura Prepon, Katy Perry, Jennifer Lopez czy Mike Tyson.

 

Do najlepiej ocenianych śmiesznych seriali komediowych zaliczają się także następujące produkcje: „Hoży doktorzy”, „Jim wie lepiej”, „Przystanek Alaska”, „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Latający cyrk Monthy Pythona”.

 

Polskie seriale komediowe w Player

 

Polska również ma wiele zabawnych seriali telewizyjnych. Do dziś popularne są takie produkcje jak „13 posterunek”, „Graczykowie”, „Hela w opałach”, „Miodowe lata”, „Niania”, „Świat według Kiepskich” czy „Rodzinka.pl”. Niektóre polskie seriale komediowe oglądać można online. W serwisie Player dostępne są głównie produkcje TVN. Dużą popularnością cieszy się dobry serial komediowy „39 i pół”, który przedstawia losy mężczyzny zbliżającego się do 40. Oprócz niego, widz poznaje także jego rodzinę oraz przyjaciół i śledzi ich śmieszne perypetie. W „39 i pół” można oglądać takich aktorów jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka, Antoni Królikowski czy Magdalena Boczarska.

 

Popularnym polskim serialem komediowym online dostępnym w serwisie Player jest „Brzydula”. Produkcja ta była inspirowana kolumbijską wersją „Yo soy Betty, la fea”. Główna bohaterka to Ula, która mieszka z rodziną w małej miejscowości. Nie grzeszy ona urodą, ale jest inteligentna i zabawna. Z czasem dostaje pracę w domu mody, gdzie zakochuje się w swoim przełożonym. Widzowie mogą śledzić jej perypetie związane z nową pracą, ale i przemianę, jaka zajdzie w głównej bohaterce. W „Brzyduli” wystąpili m.in. Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsh, Jacek Braciak i Małgorzata Socha.

 

Niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o śmieszny serial komediowy, jest „Kasia i Tomek”, w którym główne role grają Joanna i Brodzik i Paweł Wilczak. Fabuła koncentruje się wokół losów zakochanej w sobie pary, która od lat żyje w konkubinacie i na ten fakt wcale nie narzeka.

 

Zagraniczne seriale komediowe dostępne w Player

 

Zarówno angielskie, jak i amerykańskie seriale komediowe cieszą się dużą popularnością, także w Polsce. Mimo odmiennego niekiedy poczucia humoru, widzowie uwielbiają oglądać zabawne seriale ze znanymi aktorami. W serwisie Player dostępnych jest wiele dobrych zagranicznych produkcji, które bawią do łez. Wśród nich jest serial komediowy HBO „Siostra Jackie”, który zalicza się do gatunku czarnej komedii. Tytułową pielęgniarkę gra Edie Falco, znana również z „Rodziny Soprano”. Prowadzi ona podwójne życie, inną osobą jest pracując w szpitalu, a inną po powrocie do domu. Widz śledzi więc jej perypetie dotyczące zarówno jej życia zawodowego, jak i osobistego.

 

Warty obejrzenia jest również serial komediowy HBO „Świat w opałach”, którego fabuła skoncentrowana jest na kryzysie geopolitycznym, z którego ludzkość mogą uratować jedynie główni bohaterowie. W Player znajduje się także brytyjski serial komediowy „Mała Brytania”, w którym prezentowane są skecze, o których wcześniej opowiada narrator. Osoby lubiące angielskie poczucie humoru z pewnością docenią tą produkcję. Dobrym serialem komediowym jest również „Mogło być gorzej”, który koncentruje się na losach zawodowego baseballisty, którego lata świetności już minęły i zostaje zwolniony. Zamieszkuje on u swojego brata i wciąż ma nadzieję, że wróci do uprawiania sportu. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, które widz może obserwować w każdym odcinku.

22 Jump Street 50 wiosen Aurory 7 dni, nie więcej 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach 7 uczuć Agenci Aladyn Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień Alex i ja Aligator – Lake Placid Amerykański splendor Amra i drugie małżeństwo Angry Birds Film Angry Birds Film 2 Aniołki Charliego Aniołki Charliego Aniołki Charliego 2: Zawrotna szybkość Aniołki Charliego: zawrotna szybkość Arizona Junior Atak paniki Atak paniki Aż po grób A Black Lady Sketch Show A może Adolf? A psa biorę ja! A teraz coś z zupełnie innej beczki A więc wojna Bajecznie bogaci Azjaci Baranek Shaun. Farmageddon Barbarella Berek Bezsenność w Seattle Bill Mahler: Na żywo z Oklahomy Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w silę, a ludzie żyli dostatniej Boski żigolo Boso, ale na rowerze Boso w parku Brooklyn Boogie Brzydka prawda Bye Bye Germany Byliśmy cool Był sobie pies 2 Całe szczęście Całe szczęście Całkowicie nowe przygody Aladyna Carter i June Casanova Casanova po przejściach Cherokee Kid Chłopiec i wilk Cicha noc City Island Coincoin i nieludzie Co było, a nie jest Co nas kręci, co nas podnieca Co wiecie o swoich dziadkach? Cudownie ocalony Czasem, zawsze, nigdy Czego pragną mężczyźni Czego życzy sobie kobieta Człowiek, który gapił się na kozy Cztery pokoje Cztery wesela i pogrzeb Czułe słówka Czym chata bogata Damulka Daphne i Velma Deerskin Dick i Jane: Niezły ubaw Disco Polo Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę Dorwać Gunthera Drew Michael Droga na Marsa Droga na szczyt Droga przez piekło Druga wojna secesyjna Drugie życie pana Alaine Drużyna A Dr Dolittle Dr Dolittle 2 Duże dzieci Dwa miliony dolarów napiwku Dwie godziny od Paryża Dym Dziennik cwaniaczka Dziennik cwaniaczka 2 Dziennik cwaniaczka 3 Dziennik cwaniaczka: Droga przez mękę Dzień dobry TV Dziewczyny z kalendarza Dżentelmeni Ekspedientki El Diablo Emma Peeters Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy E-znajomi Faceci w czerni Faceci w czerni 2 Faceci w czerni 3 Francuski numer Frankenweenie Freak Show Funny Cow Futbol z Shaolin Futro z misia Garfield Garfield 2 Gęsia skórka 2 Gęste rzęsy Lauriego Ghostbusters. Pogromcy duchów Gloria Bell Gorące lato z Sofią Gorący towar Gorący towar Gospodynie nie istnieją Gość Grand Budapest Hotel Happy Ending Hawaje Heavy trip Hiszpański temperament Holmes i Watson Hook Horton słyszy Ktosia Hotel Marigold Hot Shots! Hot Shots 2 Hudson Hawk Ich własna liga Idealny facet dla mojej dziewczyny Imprezowi rodzice Inna kobieta Iron Man 2 Iron Man 2 Iron Sky. Inwazja Iron Sky. Inwazja I kto to mówi I kto to mówi 3 I ty możesz być mordercą Jaja w tropikach Jakiś czas później Jak dama Jak pies z kotem Jak pokonać kaca Jak zostać kotem Jay i Cichy Bob kontratakują Jay i Cichy Bob powracają Ja, Godard Jednorożec Jeff wraca do domu Jerrod Carmichale: Czarno to widzę Jestem taka piękna! Jestem taka piękna! Jeszcze większe dzieci Jexi Johnny English: Nokaut John Leguizamo: Klaun z getta Jojo Rabbit Julie i Julia Julie i Julia Julio Torres: Moje ulubione kształty Juliusz Juliusz Jumanji: Następny poziom Jutro wstanie nowy dzień Kanapkowy król Kat i jej zespół Kiler Klasa próżniacza Klejnot Nilu Klub kanibali Kobieta na skraju dojrzałości Kobieta sukcesu Kocham cię na zabój Kochankowie z księżyca. Moonrise Kingdom Kraina Jane Austen Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu, czyli zniszczona wątroba i złamane serce Królowe życia Król życia Krystal Kwiaty miłości Lajko - Cygan w kosmosie Last Christmas Last Minute Latający biznes Lejdis Lep na muchy Listy do M. Listy do M. 2 Listy do M. 3 Los numeros Louis C.K. pożal się Boże Magia w blasku księżyca Mała czarownica Mała Miss Mamma Mia! Here We Go Again Margot jedzie na ślub Mayday Mąż czy nie mąż? Menashe Men in Black: International Mężczyzna imieniem Ove Mężowie i żona Mężowie i żony Miara człowieka Między nami bliźniętami Mike Tyson szczery do bólu Mikołajek Miłosna układanka Miłość jest wszystkim Miłość, szmaragd i krokodyl Miłość to zabawa Misiek i chiński skarb Miss Agent Miss mokrego podkoszulka Mistrzowie Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 Mizogini Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki Moja córcia Moja miłość Moja nieznajoma Moje arcydzieło Motyle Mój kuzyn Vinny Mój najgorszy koszmar Mój problem to ty Mój tata pisał pornografię Myśl jak facet 2 Nadmiar łaski Nadzwyczajni Naga Normandia Najlepszego, Toby Simpsonie Na noże Na oczach wszystkich New York Taxi Nic nie mów Niebezpieczny umysł Nieoczekiwana zmiana miejsc Nieoczekiwany romans Nieracjonalny meżczyzna Nieustraszeni bracia Grimm Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie Nie ignoruj mnie Nie ma jak u siostry Nie rozmawiaj z Irene Nigdy nie jest za późno Nocka u Holly Nocna jazda Nocni strażnicy Noc w muzeum Noc w muzeum 2 Ocean's 8 Oczko w głowie Oficer Blart Okna, okna Oko na delikwenta Oko w oko z życiem Operacja Słoń Orbitowanie bez cukru Ostatnia szansa Ostatni Serb w Chorwacji O północy w Paryżu O Yeti! Pan T. Pańskie czasy Parasite Party Pech to nie grzech Pech to nie grzech Pee-Wee Herman na Broadwayu Pete Holmes: Czysty syf Pewnego razu… w Hollywood Pewnego razu w Hollywood Pieskie życie Piksele. Piotrek trzynastego 3: Dziecku Rozmaryn Planeta Singli 2 Planeta Singli 3 Planeta singli 3 – za kulisami Playmobil: Film Pływając z facetami Podatek od miłości Podatek od miłości - kulisy filmu Podatek od miłości - relacja z premiery Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania Podróż z tatą Pod oliwkami Pogromcy duchów. Pogromcy duchów II Pokój do wynajęcia Polowanie na drużbów Polskie gówno Porady na zdrady Porady na zdrady Poranek Kojota Powiązania Powrót Różowej Pantery Poznaj moich rodziców Poznaj mojego tatę Poznaj naszą rodzinkę Poznasz przystojnego bruneta Po prostu przyjaźń Po tamtej stronie Półsłodki ciężar Pracująca dziewczyna Prawdziwe kobiety są zaokrąglone Prawo stopy i pięści Prości, ale bardzo bogaci Proza życia Przebiegły złodziej Przekręt Przekręt Przemycić Hendrixa Przepraszam, ze przeszkadzam Przyjaźń bez granic Quincy Jones: Na przekór losowi Ramy Youssef: Uczucia Robot i Frank Rodzina Addamsów Rodzina Addamsów 2 Rodzina od zaraz Rodzinka z przypadku. Rodziny się nie wybiera Rok pod psem Rok psa Rosie O'Donnell: Szczerze i od serca Rzeź Rzeźnia Samoloty, pociągi i samochody Sarah Silverman: Cuda niewidy Sausage Party Sekstaśma Serce nie sługa Sharon 1.2.3. Siedem dni w piekle Simpel Sprzedawcy Stand Up Girl Staniczek Stara miłość nie rdzewieje Starsky i Hutch Stary, kocham cię Starzy durnie Status: Singiel Straszny film Straszny film 2 Straszny film 3 Straż sąsiedzka Syndrom DDR Syndykat świętego Bernarda Syn Rambow Szalone noce z Emily Szczury z supermarketu Szczypta romansu Szef Szefowie wrogowie 2 Szkoła uwodzenia Czesława M. Sztokholm Sztuka ścigania się w deszczu Szukając Louise Ślicznotki Śmierć Stalina Śmietanka towarzyska Śniadanie u Tiffany'ego Śniegu warte Śnieżka i fantastyczna siódemka Śnieżna paczka Tajemnica Filomeny Tajemnica Raoula Taburina Tajemnica szczęścia Tajemnice Silver Lake Tajne przez poufne Tak to się teraz robi Tata kontra tata Tazzeka Ta jedyna Ta ostatnia noc Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta Tel Awiw w ogniu Testosteron Też go kocham The Square The World is Yours The World Is Yours Tito i obcy T.J. Miller: Pedantycznie śmieszny Tour de doping Toy Story 3 To już jest koniec To niezwykłe ciasto! To nie tak jak myślisz kotku To znowu ty Tygrys i śnieg Uczeń czarnoksiężnika Ulotna nadzieja Upadek amerykańskiego imperium Uprowadzenie Agaty Urok Urwis Uśmiechy smutnych mężczyzn U progu sławy - Vicky Cristina Barcelona Vinci Volta Volta Wieczorówka Wieczór gier Wielkanocna niespodzianka Wielkie wydarzenie Wielkie zimno Witajcie w Marwen Witam panie: Film Wojny w Pentagonie Wspólna chata Wszystko gra Wulkan Wywiad ze Słońcem Narodu Wyznania zakupoholiczki W deszczowy dzień w Nowym Jorku W domu wszystko dobrze W pogoni za Amy W proch się obrócisz Yesterday Zabawa zabawa Zabijanie na śniadanie Zachowaj spokój Zakochani w Rzymie Załoga G Zazdrość Zgubiłam Alberta Zięć mojego życia Złap mnie, jeśli potrafisz Złoto dezerterów Zły Mikołaj Zombieland Zombieland: Kulki w łeb Zostały tylko wspomnienia Z czystym sercem Żony ze Stepford Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata Życie biurowe Życie mniej zwyczajne Życiowa debata