Komedia, filmy online, Oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Historia i rodzaje komedii

 

Termin „komedia” wywodzi się ze starożytnej Grecji i w pierwotnym znaczeniu określał gatunek dramatyczny charakteryzujący się komizmem, pogodnym nastrojem i najczęściej szczęśliwym zakończeniem. Te wyznaczniki płynnie przeszły na grunt kina.

 

Komedia jako gatunek filmowy jest właściwie tak stara jak sam film. Za pierwszą filmową komedię uważa się „Polewacza polanego” z roku 1895, autorstwa samych braci Lumière, pionierów kinematografii. Czas trwania tego dzieła był krótszy niż minuta, ale mimo to zapisało się ono w dziejach złotymi zgłoskami jako nie tylko pierwsza komedia, ale również pierwszy film fabularny. Tak jest, pierwszy film posiadający fabułę, był właśnie komedią. To dobitnie pokazuje, że w filmach komediowych mieści się sama kwintesencja sztuki filmowej.

 

Wczesne komedie opierały się przede wszystkim na slapsticku. Te zabawne filmy o przerysowanych postaciach i ich groteskowych przygodach operowały głównie humorem fizycznym, nieraz wiążącym się z przemocą wymierzaną którejś z postaci. Jej konsekwencje jednak nie były groźne, bo cała rzecz była dość umowna. Film slapstickowy, zwany też burleską, opierał się na kontraście podniosłej tematyki z przyziemnym sposobem jej ukazania. Do tego typu komedii należą na przykład stare klasyki z Charliem Chaplinem, Busterem Keatonem czy Flipem i Flapem, ale również dużo późniejsze produkcje, takie jak „Kevin sam w domu” czy seria „Naga broń”.

 

Wraz z pojawieniem się dźwięku zaczęto rozbawiać widza innymi metodami. Ważną rolę zaczęły pełnić dowcipne dialogi – tu wyróżnili się między innymi bracia Marx i Ernst Lubitsch. Ten ostatni specjalizował się w tak zwanych sophisticated comedies, czyli komediach opowiadających zwykle o losach postaci pochodzących z wyższych sfer, w których główną rolę grały właśnie dialogi, błyskotliwe, dwuznaczne, nasycone ironią i grą słowem.

 

Popularnym podgatunkiem przez całe dekady była również farsa. W filmach tego rodzaju zazwyczaj bohaterowie są wpędzani w groteskowo przerysowane problemy przez swoje własne wady, takie jak chciwość czy próżność. Są to zatem śmieszne filmy, które obnażają ludzkie słabości i dzięki temu, oprócz rozbawienia widza, przekazują jeszcze zwykle pewną moralną naukę. Ten typ spopularyzowały zwłaszcza francuskie komedie z Louisem de Funèsem.

 

Z biegiem czasu zaczęło dominować podejście postmodernistyczne, co zaowocowało licznymi pastiszami i parodiami. Parodie święciły tryumfy zwłaszcza w latach 80-tych i wczesnych 90-tych. To wtedy najbardziej aktywnie działali mistrzowie tego typu komedii, tacy jak Mel Brooks czy trio ZAZ (Zucker, Abrahams i Zucker), którzy stosując absurdalny humor wyśmiewali poszczególne filmowe motywy i całe gatunki.

 

Część z tych typów komedii wyszła już z mody, podczas gdy inne wciąż są popularne. Od lat wśród największych filmowych hitów znajdują się komedie romantyczne, opowiadające o perypetiach miłosnych i często, na dobrą sprawę, łączących cechy komedii i melodramatu. To filmy, których głównym celem jest poprawa naszego nastroju. Inaczej rzecz się przedstawia w przypadku czarnych komedii, w których żartuje się z poważnych czy wręcz ponurych tematów.

 

Powstają również komedie dla dzieci, czy też skierowane do szerszego grona komedie familijne, takie jak na przykład "Jumanji", które można oglądać całą rodziną. Wiele z komedii familijnych to filmy animowane - któż nigdy nie śmiał się do rozpuku na "Shreku" czy "Epoce lodowcowej"? Odrębną specyfiką w tej grupie wyróżniają się komedie świąteczne, które, jak "Kevin sam w domu", oprócz humoru przesycone są też wyjątkowo magicznym bożonarodzeniowym klimatem.

 

Jeśli chodzi o polskie komedie, to do dziś największą popularnością cieszą się zwłaszcza te stare, kręcone jeszcze w czasach PRL-u. To wtedy przypadł okres ich świetności, a filmy takie jak "Sami swoi", "Miś" czy "Seksmisja" wielu Polaków zna niemalże na pamięć. W XXI wieku królowały polskie komedie romantyczne, przyciągając do kin najwięcej widzów i bijąc nawet na naszym rodzimym rynku filmowym zagraniczne produkcje.

 

Śmiesznych filmów wartych polecenia jest sporo, a dzięki Playerowi można obejrzeć wiele komedii online. Zbiór dostępnych filmów jest naprawdę bogaty, a wśród nich znaleźć można takie super komedie jak te, wymienione poniżej.

 

„Futbol z Shaolin”

 

Kiedy szuka się bardzo śmiesznych komedii online, warto rzucić okiem na kino z Hongkongu, szczególnie jeśli za kamerą stoi Stephen Chow. Mistrz zupełnie absurdalnego humoru, twórca takich filmów jak „Kung Fu Szał” czy „Mei Ren Yu” (jeden z największych hitów w chińskich kinach) przedstawia zwariowaną opowieść o byłych mnichach, którzy nauki wyniesione z klasztoru Shaolin postanawiają wykorzystać do gry w piłkę nożną. Film obfituje w zabawne dialogi i slapstick, szczególnie pomysłowo przedstawiając zastosowanie kung fu na boisku. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, że niektóre najśmieszniejsze komedie to te azjatyckie, pora się o tym przekonać.

 

„Planeta Singli”

 

Komedia romantyczna to trudny gatunek. Niełatwo pokazać tu coś nowego, spojrzeć na temat relacji damsko-męskich z innej perspektywy. Do tego jeszcze między bohaterami musi być chemia - od tego zależy, czy jako widzowie kupimy ich jako parę i uwierzymy w rodzące się między nimi uczucia. Polskie komedie romantyczne często pozostawiają pod tym względem niedosyt, ale nie „Planeta Singli”. Film z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą to jedna z tych fajnych komedii, które zyskują pozytywne głosy nie tylko zwykłych widzów, ale i krytyków, z których wielu pisało, że wreszcie mamy w kraju komedię romantyczną, której nie musimy się wstydzić.

 

„Zoolander”

 

Jeśli szukacie komedii na poprawę humoru i lubicie absurdalne żarty, które łamie wszelkie reguły, „Zoolander” jest pozycją obowiązkową. W tym filmie Bena Stillera wszystko jest przerysowane i niedorzeczne, ale właśnie dlatego jest to jedna z najśmieszniejszych komedii. I cóż za obsada! W rolach głównych Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferell i Milla Jovovich, a w epizodach pojawia się cała plejada sław, od Davida Duchovnego i Natalie Portman do Davida Bowiego i Lenny'ego Kravitza.

 

„Listy do M.”

 

Polskie komedie romantyczne od lat biją rekordy popularności. Czym wśród nich wyróżniają się „Listy do M.”? To film, który, w przeciwieństwie do większości naszych rodzimych produkcji z tego gatunku, spodobał się zarówno widzom jak i krytykom. Choć w pomyśle, na którym go oparto, widać pewne podobieństwa do słynnego brytyjskiego „To właśnie miłość”, nie można zarzucić mu wtórności.

 

Film należy do komedii świątecznych i wylewa się wprost z niego bożonarodzeniowy klimat, a relacje międzyludzkie, o których opowiada, przedstawione są w taki sposób, że ciepło się robi na sercu. Z pewnością każdy wyniesie z seansu wiele pozytywnych wrażeń.

 

Nie dziwi, że nakręcono jeszcze dwie kolejne części. To dobre komedie na poprawę humoru, a Player udostępnia całą trylogię.

 

Seriale komediowe – czym się wyróżniają?

 

Seriale komediowe są specyficznym gatunkiem, w którym pojawia się mnóstwo epizodów komediowych. Ich głównym zadaniem jest przede wszystkim rozśmieszenie widzów przez zaprezentowanie perypetii bohaterów w zabawny sposób. Pierwszy serial komediowy wyprodukowała brytyjska stacja BBC już w latach 30. XX wieku. Nosił on nazwę „Starlight” i był emitowany aż do wybuchu II wojny światowej. Po jej zakończeniu stacja wznowiła serię.

 

Odmianą serialu komediowego jest sitcom. Jego wyróżnikiem jest koncentracja na przedstawieniu humoru sytuacyjnego, czyli takiego, który ukazuje niefortunne i niezwykłe zachowania danego bohatera. W sitcomach charakterystyczne jest również występowanie nagranego śmiechu w ścieżce dźwiękowej. Może on pochodzić z powstawania zdjęć przy udziale publiczności lub z gotowych materiałów publiczności. Niektóre seriale wykorzystują także nagrany śmiech z konkretnych baz dźwiękowych. Odcinek sitcomu nie trwa długo, zazwyczaj około 30 minut. Co ciekawe, tło wydarzeń w serialu przeważnie stanowi to samo miejsce. Charakterystyczna jest także zamknięta i wyjaśniona fabuła odcinka. Pierwszym polskim sitcomem był „13 posterunek” emitowany na antenie telewizji Canal+, Polsat oraz TVN. Wśród amerykańskich seriali komediowych tego rodzaju wyróżnia się następujące produkcje: „Świat według Bundych”, „Przyjaciele”, „Pełna chata”, „Jak poznałem waszą matkę”. Natomiast brytyjskie znane sitcomy to: „’Allo ‘Allo!”, „Co ludzie powiedzą?” czy „Jaś Fasola”.

 

Zabawne seriale mogą występować także w wersji animowanej i wcale nie muszą być przeznaczone dla dzieci. Wymienia się wśród nich takie tytuły jak „Simpsonowie”, „Family Guy”, „Miasteczko South Park” czy „Włatcy Móch”.

 

Najlepsze seriale komediowe

 

W rankingach seriali komediowych na wysokim miejscu pojawiają się „Przyjaciele”. To amerykańska produkcja, która była nagrywana w latach 1994 – 2004. Mimo tak odległego czasu od wyemitowania ostatniego odcinka, serial ten nadal cieszy się ogromną popularnością, głównie za sprawą uniwersalnego humoru, jaki jest tam prezentowany. Fabuła serialu koncentruje się na losach nowojorskich przyjaciół, których codzienne perypetie śledzą widzowie. W produkcji wzięli udział tacy aktorzy jak Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Za dobry serial komediowy uważany jest również „Seks w wielkim mieście”. W produkcji tej również widz śledzi poczynania grupy przyjaciół, a raczej przyjaciółek. Wszystko to jest utrzymane w zabawnym, a czasami ironicznym, tonie. W serialu grają takie aktorki jak Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall.

 

W rankingach seriali komediowych znajduje się także sitcom „Jak poznałem waszą matkę”, który emitowany był w latach 2005 – 2014. Fabuła również dotyczy grupy przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. W produkcji wystąpili tacy aktorzy jak Josh Radnor, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan i Cristin Milioti. Na popularność tej komedii mieli też wpływ pojawiający się gościnnie artyści, wśród których była Britney Spears, Enrique Iglesias, Laura Prepon, Katy Perry, Jennifer Lopez czy Mike Tyson.

 

Do najlepiej ocenianych śmiesznych seriali komediowych zaliczają się także następujące produkcje: „Hoży doktorzy”, „Jim wie lepiej”, „Przystanek Alaska”, „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Latający cyrk Monthy Pythona”.

 

Polskie seriale komediowe w Player

 

Polska również ma wiele zabawnych seriali telewizyjnych. Do dziś popularne są takie produkcje jak „13 posterunek”, „Graczykowie”, „Hela w opałach”, „Miodowe lata”, „Niania”, „Świat według Kiepskich” czy „Rodzinka.pl”. Niektóre polskie seriale komediowe oglądać można online. W serwisie Player dostępne są głównie produkcje TVN. Dużą popularnością cieszy się dobry serial komediowy „39 i pół”, który przedstawia losy mężczyzny zbliżającego się do 40. Oprócz niego, widz poznaje także jego rodzinę oraz przyjaciół i śledzi ich śmieszne perypetie. W „39 i pół” można oglądać takich aktorów jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka, Antoni Królikowski czy Magdalena Boczarska.

 

Popularnym polskim serialem komediowym online dostępnym w serwisie Player jest „Brzydula”. Produkcja ta była inspirowana kolumbijską wersją „Yo soy Betty, la fea”. Główna bohaterka to Ula, która mieszka z rodziną w małej miejscowości. Nie grzeszy ona urodą, ale jest inteligentna i zabawna. Z czasem dostaje pracę w domu mody, gdzie zakochuje się w swoim przełożonym. Widzowie mogą śledzić jej perypetie związane z nową pracą, ale i przemianę, jaka zajdzie w głównej bohaterce. W „Brzyduli” wystąpili m.in. Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsh, Jacek Braciak i Małgorzata Socha.

 

Niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o śmieszny serial komediowy, jest „Kasia i Tomek”, w którym główne role grają Joanna i Brodzik i Paweł Wilczak. Fabuła koncentruje się wokół losów zakochanej w sobie pary, która od lat żyje w konkubinacie i na ten fakt wcale nie narzeka.

 

Zagraniczne seriale komediowe dostępne w Player

 

Zarówno angielskie, jak i amerykańskie seriale komediowe cieszą się dużą popularnością, także w Polsce. Mimo odmiennego niekiedy poczucia humoru, widzowie uwielbiają oglądać zabawne seriale ze znanymi aktorami. W serwisie Player dostępnych jest wiele dobrych zagranicznych produkcji, które bawią do łez. Wśród nich jest serial komediowy HBO „Siostra Jackie”, który zalicza się do gatunku czarnej komedii. Tytułową pielęgniarkę gra Edie Falco, znana również z „Rodziny Soprano”. Prowadzi ona podwójne życie, inną osobą jest pracując w szpitalu, a inną po powrocie do domu. Widz śledzi więc jej perypetie dotyczące zarówno jej życia zawodowego, jak i osobistego.

 

Warty obejrzenia jest również serial komediowy HBO „Świat w opałach”, którego fabuła skoncentrowana jest na kryzysie geopolitycznym, z którego ludzkość mogą uratować jedynie główni bohaterowie. W Player znajduje się także brytyjski serial komediowy „Mała Brytania”, w którym prezentowane są skecze, o których wcześniej opowiada narrator. Osoby lubiące angielskie poczucie humoru z pewnością docenią tą produkcję. Dobrym serialem komediowym jest również „Mogło być gorzej”, który koncentruje się na losach zawodowego baseballisty, którego lata świetności już minęły i zostaje zwolniony. Zamieszkuje on u swojego brata i wciąż ma nadzieję, że wróci do uprawiania sportu. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, które widz może obserwować w każdym odcinku.

10 dni z tatą 21 Jump Street 22 Jump Street 30 minut lub mniej 30 nocy z moją eks 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach 7 uczuć 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach A oni dalej grzeszą, dobry Boże A oni dalej grzeszą, dobry Boże! A potem przyszła miłość... A właśnie że tak Adaś Niezgódka vs Rzeczywistość Agent Specjalny: Misja Afryka Akademia Policyjna Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie Aladyn Alibi.com Alibi.com 2 Alicja Alvin i wiewiórki 3 Americanish Amsterdam Anioł Pański Apetyt na miłość Apokawixa Apokawixa Aqua Teen Forever: Plantasm Asteriks i Obeliks: Imperium smoka Asteriks i Obeliks. Imperium smoka Asterix i Obelix w służbie Jej Królewskiej Mości Astronauta Atak paniki Atsuko Okatsuka: Intruz Aż po grób Baby są jakieś inne Babyteeth Badman Bajecznie bogaci Azjaci Barbie Bejbis Bejbis Berek Bez ściemy Bez trzymanki Bez urazy Bękarty Bij i wiej Bill Maher: #Dorosłość Bill Maher: Na żywo z DC Bill Mahler: Na żywo z Oklahomy Billy Elliot Blinded by the Light. Siła muzyki Bliscy Bo się boi Bodies Bodies Bodies Bodies Bodies Bodies Bodyguard i żona zawodowca Bodyguard Zawodowiec Bohater miesiąca Boscy Bracia przyrodni Bracia Venture: Świetlista jest krew z serca pawiana Bramkarz Brazil Bridget Jones III Bridget Jones: W pogoni za rozumem Broken Flowers Brutalna szczerość Był sobie chłopiec Był sobie pies Były sobie człowieki Całe szczęście Casanova po przejściach Celeste i Jesse - Na zawsze razem Centralne biuro uwodzenia Cezar vs. Brutus Charlie musi umrzeć Cherokee Kid Chłopak dla szefowej Choć goni nas czas Chora na siebie Chrzciny Chrzciny Co było, a nie jest Co komu pisane Crazy Wedding 3 Cruella Czarna owca Czarna owca Czarne bractwo Czas surferów Czasem, zawsze, nigdy Człowiek, który gapił się na kozy Człowiek z Toronto Czym jest miłość? Deadpool Deadpool 2 Deszczowa piosenka Detektyw Bruno Dick Long nie żyje Dickens na Święta Disco Polo Długi bieg #dogpoopgirl Dom pogodnej starości Domówka Domówka Doszli razem Dramat Drew Michael Druga połowa Drugie życie króla Drzemka Dublerka DUFF (#ta brzydka i gruba) Dusza towarzystwa Dwa bilety do Grecji Dwa bilety do Grecji Dynastia wypieków Dzieciak rządzi Dziennik Bridget Jones Dzień dobry, kocham Cię! Dzień flagi Dżentelmeni Elf E=mc2 Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy Fantastyczny pan Lis Fifi Film fabularny o życiu Focus Forever Young Francuski numer Free Guy Fucking Bornholm Gambit budapeszteński Garcia i Garcia Gdybym był bogaty Gdzie jest mój motor? Gdzieś w Queens Ghostbusters. Pogromcy duchów Gimbaza Gnijąca panna młoda Goonies Gorący pościg Gotowe do złożenia Gotowi na wszystko. Exterminator Gra Fortuny Gra w klucze Grając boga Greckie wakacje Grzeczne dziewczyny tego nie robią Gwiezdny Szeryf Gwiezdny Szeryf 2 Hair Hannah i jej siostry Hiob vs. Szatan Historia drwala Historie nie do opowiedzenia Hiszpański temperament Hollywoodzkie święta Hotel Transylwania Hotel Transylwania 2 I że ci nie odpuszczę Ile waży koń trojański? Imprezowi rodzice Interview Iron Man 2 Iron Sky. Inwazja Jackass kontra rekiny Jak łyse konie Jak nie zwariować w Święta Jak poślubić milionera? Jak rozmawiać z psem Jak to robią single Jak ukraść święta Jak wywołałem byłą żonę Jak zadowolić kobietę Jak zostać kotem Jaś i Małgosia Jedenaste: Znaj sąsiada swego Jedna noc Jedyne takie lato Jedyne takie lato Jerrod Carmichale: Czarno to widzę #Jestem M. Misfit Jestem taka piękna Jethica Johnny English Johnny English: Nokaut Johnny English: Reaktywacja Jojo Rabbit Judasz vs. Szatan Juliusz Jumanji: Przygoda w dżungli Kac Vegas Kac Vegas III Kac Vegas w Bangkoku Każdy wie lepiej Każdy wie lepiej Kevin sam w domu Kevin sam w Nowym Jorku Killing Blues King: Mój przyjaciel lew Klasa próżniacza Klopsiki i inne zjawiska pogodowe Klopsiki kontratakują Kłamczuch Kłopoty z facetami Koati Kobiety w biegu Kocha, lubi, szanuje Kochaj Kochanie, nie uwierzysz Kolacja z przyjaciółmi Komedia małżeńska Koniec świata, czyli Kogel mogel IV Kopciuszek i Kamień Życia Kosmiczny mecz: Nowa era Kraina Jane Austen Król Internetu Król życia Królowe gier Kryptonim U.N.C.L.E. Krzysiu, gdzie jesteś? Książę Kto zabił Maggie Moore? Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun Kurozając i zagadka Chomika Ciemności Kurozając i zagadka Chomika Ciemności Kwiaty miłości Legion Samobójców: The Suicide Squad LEGO. Przygoda LEGO. Przygoda 2 Lejdis Lep na muchy Lepiej być nie może Listy do M. Listy do M. 2 Listy do M. 3 Listy do M. 4 Listy do M. 4 Listy do M. 5 Litewski przekręt Lokal zamknięty Los numeros Lou! Codziennik Łatwa dziewczyna Mack i Rita Mafia Mamma Magic Mike: Ostatni taniec Magic Mike: Ostatni taniec Magic Mike XXL Magiczne lato Maluj z Arturem Mała Wielka Stopa 2. W rodzinie siła Mamuśki mają wychodne Mamy2mamy Mankamenty Marmaduke - pies na fali Maska Masz ci los! Masz ci los! Maszyna Maszyna Goldberga Matki Mayday Menu Mężczyzna imieniem Otto Mężczyzna imieniem Otto Mężczyźni na skraju załamania nerwowego Mia pragnie zemsty Między nami, misiami: Film Między słowami Mike Tyson szczery do bólu Mikołajek Milionerzy na trzy dni Millerowie Miłosna układanka Miłosny bestseller Miłość jest wszystkim Miłość na pierwszą stronę Miłość od kuchni Miłujcie się Misiek i chiński skarb Misja niewykonalna Miss Agent Miss agent II: Uzbrojona i urocza Młodość w North Hollywood Moja jedyna Moja ulubiona dziewczyna Moje wielkie greckie wesele Moje wielkie greckie wesele 2 Moving On Mój brat to wampir Mój romans z małżeństwem Mój rower Mój tata pisał pornografię Na bank się uda Na fali Na noże Na pewno, być może Na rauszu Na razie, śmieci Na twoim miejscu Najbardziej samotny chłopak na świecie Najmro. Kocha, kradnie, szanuje Naprzód Nareszcie emerytura 2 Narzeczony na niby Nawiedzona narzeczona Nel i tajemnica kurokota Niania i wielkie bum Nianie Nicky Larson Nie ma powrotu Nie taki znowu święty Mikołaj Niebezpieczni dżentelmeni Niech żyje Leonora! (Nie)długo i szczęśliwie Nieludzcy Nieoczekiwany romans (NIE)znajomi Nieznośny ciężar wielkiego talentu Nieznośny ciężar wielkiego talentu Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze Nocna zmiana O gustach i kolorach Obcy na poddaszu Ocean's 13 Ocean's 8. Ocean's Eleven: Ryzykowna gra Ocean's Twelve: Dogrywka Och Karol 2 Okazja na miłość Okazja na miłość Oko w oko z teściem Oliverio i basen Ona jest miłością Osiemdziesiątki dla Brady'ego Ostatnia szansa Paint Pamiętnik przelotnego romansu Pan i pani szpieg Pan idealny Pan Zabawka Pani Patti Parasite Patrz jak kręcą Pech to nie grzech Pełna miłości Pełną parą Piernikowe Święta Pies Pies w rozmiarze XXL Piotrek trzynastego Pixie Plan na miłość Plan na miłość Planeta singli 2 Planeta Singli 3 Planeta singli 3 – za kulisami Plażowy haj Po kryjomu Po prostu żyj Pod jednym dachem Podatek od miłości Podatek od miłości - kulisy filmu Podatek od miłości - relacja z premiery Podejrzani zakochani Podróż Eloise Podróż na tajemniczą wyspę Pogoda na przyjaźń Pojedynek na głosy Pola magnetyczne Policja zastępcza Porady na zdrady Porady na zdrady 2 Porcja Porwany: Pies na Gwiazdkę Potworna rodzinka Powiedz to inaczej Pozycja obowiązkowa Półtora bandziora Pracownica miesiąca Pracownik miesiąca Praktykant Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia Prezent ślubny Projekt X Projektując Święta Proza życia Próba Przejażdżka Przekręt Przeprowadzka Przykładny obywatel Przyznaj się, Fletch Psi Patrol: Film Psiaki same w domu Psy i koty 3: Łapa w łapę Pszczółka Maja. Mały wielki skarb Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn). Ptyś i Bill Purpurowa róża z Kairu Radio na fali Ramona Raya i ostatni smok Red Red 2 Rekiny wojny Richard mówi do widzenia Rimini Rock'N'Rolla Rodzina Addamsów Rodzinna zamiana ciał Rodzinne rewolucje Rok pod psem Rosie O'Donnell: Szczerze i od serca Rozbójnik Hotzenplotz. Tajemnica zaginionego młynka Rozbójnik Hotzenplotz. Tajemnica zaginionego młynka Rozumiemy się bez słów Różowy księżyc Rybki z ferajny Rzeź Sabrina Sami bez mamy 2 Sarah Silverman: Cuda niewidy Sarah Silverman: Ktoś, kogo kochasz Sąsiedzi: Zrób to sam Scenariusz na miłość Scott Pilgrim kontra świat Seks to nie grzech Seks w wielkim mieście Seks w wielkim mieście 2 Serce nie sługa Shazam! Shazam! Siedem dni w piekle Siostra pana młodego Skarb Mikołajka Skok Henry'ego Skradzione pocałunki Słodko-ostro Smerfy 2 Sok z żuka Sonic 2. Szybki jak błyskawica Sparowani Sposób na świętego Stara wiara Stażyści Strażnicy Galaktyki: Volume 3 Sun Moon Supersamiec Swingersi Sypiając z innymi Szalony weekend Szampana! Szansa na zwycięstwo Szansa na zwycięstwo Szczenięca miłość Szczęścia chodzą parami Szczęściarze Szczęśliwiec Szef Szef roku Szefowie wrogowie Szefowie wrogowie 2 Sześć dni roboczych Szkoła jest nasza Ślub doskonały Śmierć vs. Ateiści Śmieszne strony Śmietanka towarzyska Śniadanie do łóżka Śniegu już nigdy nie będzie Świąteczna iskra Świąteczna niespodzianka Świąteczny prezent pod choinkę Święta inaczej Święta na farmie Święty duch Świrnięty Mikołaj Świry 3 Tajemniczy prezent Tajna Agentka Tajne przez poufne Tańcz, Elise Tańcz, Elise Tenor Test Testosteron Teściowie The End Thor: Ragnarok T.J. Miller: Pedantycznie śmieszny To musi być miłość To nie tak jak myślisz, kotku To właśnie miłość To właśnie seks Tom i Jerry: film Toubab - swój obcy Tour de doping Toy Story Trio z Belleville Trzy królowe Turysta Twardo, miękko Ucieczka od życia Urodzony gangster Uwaga, Anglicy! Vinci Volta W czym mamy problem? W deszczowy dzień w Nowym Jorku W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju! W nowym zwierciadle: Wakacje W rytmie rumby W rytmie rumby W starym dobrym stylu W trójkącie Widzimy się wczoraj Wieczór gier Wiedźmy Wielka uczta Gordona Ramsaya Wielki zielony krokodyl domowy Wielki zielony krokodyl domowy Wilk na 100% Wino o smaku miłości Wino o smaku miłości Witam panie: Film Witamy na Hawajach Wkręceni Wnuki dla początkujących Wojna o spadek Wojna płci Wojna z dziadkiem Wpuszczony w kanał Wredne igraszki Wszyscy kochają Żanetę Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu Wszystko o moim starym Wszystko wszędzie naraz Wujek Chip Wymarzony Wypadek Wyparta miłość Wyrolowani Wyspa psów Wyznania hochsztaplera Feliksa Krulla Za jakie grzechy Za magicznymi drzwiami Zabójczy urok Zaginione miasto Zakochana Stella Zatroskany obywatel Zawrót głowy Zawsze tylko ty Zła kobieta Złe mamuśki Złe mamuśki II: Jak przetrwać Święta Zołza Zołza Zupa nic Zwierzogród Żeby było miło Żółwik Sammy 2 Życie nie gryzie Życiowa debata Żyć nie umierać