Komedia, filmy online, Oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Historia i rodzaje komedii

 

Termin „komedia” wywodzi się ze starożytnej Grecji i w pierwotnym znaczeniu określał gatunek dramatyczny charakteryzujący się komizmem, pogodnym nastrojem i najczęściej szczęśliwym zakończeniem. Te wyznaczniki płynnie przeszły na grunt kina.

 

Komedia jako gatunek filmowy jest właściwie tak stara jak sam film. Za pierwszą filmową komedię uważa się „Polewacza polanego” z roku 1895, autorstwa samych braci Lumière, pionierów kinematografii. Czas trwania tego dzieła był krótszy niż minuta, ale mimo to zapisało się ono w dziejach złotymi zgłoskami jako nie tylko pierwsza komedia, ale również pierwszy film fabularny. Tak jest, pierwszy film posiadający fabułę, był właśnie komedią. To dobitnie pokazuje, że w filmach komediowych mieści się sama kwintesencja sztuki filmowej.

 

Wczesne komedie opierały się przede wszystkim na slapsticku. Te zabawne filmy o przerysowanych postaciach i ich groteskowych przygodach operowały głównie humorem fizycznym, nieraz wiążącym się z przemocą wymierzaną którejś z postaci. Jej konsekwencje jednak nie były groźne, bo cała rzecz była dość umowna. Film slapstickowy, zwany też burleską, opierał się na kontraście podniosłej tematyki z przyziemnym sposobem jej ukazania. Do tego typu komedii należą na przykład stare klasyki z Charliem Chaplinem, Busterem Keatonem czy Flipem i Flapem, ale również dużo późniejsze produkcje, takie jak „Kevin sam w domu” czy seria „Naga broń”.

 

Wraz z pojawieniem się dźwięku zaczęto rozbawiać widza innymi metodami. Ważną rolę zaczęły pełnić dowcipne dialogi – tu wyróżnili się między innymi bracia Marx i Ernst Lubitsch. Ten ostatni specjalizował się w tak zwanych sophisticated comedies, czyli komediach opowiadających zwykle o losach postaci pochodzących z wyższych sfer, w których główną rolę grały właśnie dialogi, błyskotliwe, dwuznaczne, nasycone ironią i grą słowem.

 

Popularnym podgatunkiem przez całe dekady była również farsa. W filmach tego rodzaju zazwyczaj bohaterowie są wpędzani w groteskowo przerysowane problemy przez swoje własne wady, takie jak chciwość czy próżność. Są to zatem śmieszne filmy, które obnażają ludzkie słabości i dzięki temu, oprócz rozbawienia widza, przekazują jeszcze zwykle pewną moralną naukę. Ten typ spopularyzowały zwłaszcza francuskie komedie z Louisem de Funèsem.

 

Z biegiem czasu zaczęło dominować podejście postmodernistyczne, co zaowocowało licznymi pastiszami i parodiami. Parodie święciły tryumfy zwłaszcza w latach 80-tych i wczesnych 90-tych. To wtedy najbardziej aktywnie działali mistrzowie tego typu komedii, tacy jak Mel Brooks czy trio ZAZ (Zucker, Abrahams i Zucker), którzy stosując absurdalny humor wyśmiewali poszczególne filmowe motywy i całe gatunki.

 

Część z tych typów komedii wyszła już z mody, podczas gdy inne wciąż są popularne. Od lat wśród największych filmowych hitów znajdują się komedie romantyczne, opowiadające o perypetiach miłosnych i często, na dobrą sprawę, łączących cechy komedii i melodramatu. To filmy, których głównym celem jest poprawa naszego nastroju. Inaczej rzecz się przedstawia w przypadku czarnych komedii, w których żartuje się z poważnych czy wręcz ponurych tematów.

 

Powstają również komedie dla dzieci, czy też skierowane do szerszego grona komedie familijne, takie jak na przykład "Jumanji", które można oglądać całą rodziną. Wiele z komedii familijnych to filmy animowane - któż nigdy nie śmiał się do rozpuku na "Shreku" czy "Epoce lodowcowej"? Odrębną specyfiką w tej grupie wyróżniają się komedie świąteczne, które, jak "Kevin sam w domu", oprócz humoru przesycone są też wyjątkowo magicznym bożonarodzeniowym klimatem.

 

Jeśli chodzi o polskie komedie, to do dziś największą popularnością cieszą się zwłaszcza te stare, kręcone jeszcze w czasach PRL-u. To wtedy przypadł okres ich świetności, a filmy takie jak "Sami swoi", "Miś" czy "Seksmisja" wielu Polaków zna niemalże na pamięć. W XXI wieku królowały polskie komedie romantyczne, przyciągając do kin najwięcej widzów i bijąc nawet na naszym rodzimym rynku filmowym zagraniczne produkcje.

 

Śmiesznych filmów wartych polecenia jest sporo, a dzięki Playerowi można obejrzeć wiele komedii online. Zbiór dostępnych filmów jest naprawdę bogaty, a wśród nich znaleźć można takie super komedie jak te, wymienione poniżej.

 

„Futbol z Shaolin”

 

Kiedy szuka się bardzo śmiesznych komedii online, warto rzucić okiem na kino z Hongkongu, szczególnie jeśli za kamerą stoi Stephen Chow. Mistrz zupełnie absurdalnego humoru, twórca takich filmów jak „Kung Fu Szał” czy „Mei Ren Yu” (jeden z największych hitów w chińskich kinach) przedstawia zwariowaną opowieść o byłych mnichach, którzy nauki wyniesione z klasztoru Shaolin postanawiają wykorzystać do gry w piłkę nożną. Film obfituje w zabawne dialogi i slapstick, szczególnie pomysłowo przedstawiając zastosowanie kung fu na boisku. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, że niektóre najśmieszniejsze komedie to te azjatyckie, pora się o tym przekonać.

 

„Planeta Singli”

 

Komedia romantyczna to trudny gatunek. Niełatwo pokazać tu coś nowego, spojrzeć na temat relacji damsko-męskich z innej perspektywy. Do tego jeszcze między bohaterami musi być chemia - od tego zależy, czy jako widzowie kupimy ich jako parę i uwierzymy w rodzące się między nimi uczucia. Polskie komedie romantyczne często pozostawiają pod tym względem niedosyt, ale nie „Planeta Singli”. Film z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą to jedna z tych fajnych komedii, które zyskują pozytywne głosy nie tylko zwykłych widzów, ale i krytyków, z których wielu pisało, że wreszcie mamy w kraju komedię romantyczną, której nie musimy się wstydzić.

 

„Zoolander”

 

Jeśli szukacie komedii na poprawę humoru i lubicie absurdalne żarty, które łamie wszelkie reguły, „Zoolander” jest pozycją obowiązkową. W tym filmie Bena Stillera wszystko jest przerysowane i niedorzeczne, ale właśnie dlatego jest to jedna z najśmieszniejszych komedii. I cóż za obsada! W rolach głównych Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferell i Milla Jovovich, a w epizodach pojawia się cała plejada sław, od Davida Duchovnego i Natalie Portman do Davida Bowiego i Lenny'ego Kravitza.

 

„Listy do M.”

 

Polskie komedie romantyczne od lat biją rekordy popularności. Czym wśród nich wyróżniają się „Listy do M.”? To film, który, w przeciwieństwie do większości naszych rodzimych produkcji z tego gatunku, spodobał się zarówno widzom jak i krytykom. Choć w pomyśle, na którym go oparto, widać pewne podobieństwa do słynnego brytyjskiego „To właśnie miłość”, nie można zarzucić mu wtórności.

 

Film należy do komedii świątecznych i wylewa się wprost z niego bożonarodzeniowy klimat, a relacje międzyludzkie, o których opowiada, przedstawione są w taki sposób, że ciepło się robi na sercu. Z pewnością każdy wyniesie z seansu wiele pozytywnych wrażeń.

 

Nie dziwi, że nakręcono jeszcze dwie kolejne części. To dobre komedie na poprawę humoru, a Player udostępnia całą trylogię.

 

Seriale komediowe – czym się wyróżniają?

 

Seriale komediowe są specyficznym gatunkiem, w którym pojawia się mnóstwo epizodów komediowych. Ich głównym zadaniem jest przede wszystkim rozśmieszenie widzów przez zaprezentowanie perypetii bohaterów w zabawny sposób. Pierwszy serial komediowy wyprodukowała brytyjska stacja BBC już w latach 30. XX wieku. Nosił on nazwę „Starlight” i był emitowany aż do wybuchu II wojny światowej. Po jej zakończeniu stacja wznowiła serię.

 

Odmianą serialu komediowego jest sitcom. Jego wyróżnikiem jest koncentracja na przedstawieniu humoru sytuacyjnego, czyli takiego, który ukazuje niefortunne i niezwykłe zachowania danego bohatera. W sitcomach charakterystyczne jest również występowanie nagranego śmiechu w ścieżce dźwiękowej. Może on pochodzić z powstawania zdjęć przy udziale publiczności lub z gotowych materiałów publiczności. Niektóre seriale wykorzystują także nagrany śmiech z konkretnych baz dźwiękowych. Odcinek sitcomu nie trwa długo, zazwyczaj około 30 minut. Co ciekawe, tło wydarzeń w serialu przeważnie stanowi to samo miejsce. Charakterystyczna jest także zamknięta i wyjaśniona fabuła odcinka. Pierwszym polskim sitcomem był „13 posterunek” emitowany na antenie telewizji Canal+, Polsat oraz TVN. Wśród amerykańskich seriali komediowych tego rodzaju wyróżnia się następujące produkcje: „Świat według Bundych”, „Przyjaciele”, „Pełna chata”, „Jak poznałem waszą matkę”. Natomiast brytyjskie znane sitcomy to: „’Allo ‘Allo!”, „Co ludzie powiedzą?” czy „Jaś Fasola”.

 

Zabawne seriale mogą występować także w wersji animowanej i wcale nie muszą być przeznaczone dla dzieci. Wymienia się wśród nich takie tytuły jak „Simpsonowie”, „Family Guy”, „Miasteczko South Park” czy „Włatcy Móch”.

 

Najlepsze seriale komediowe

 

W rankingach seriali komediowych na wysokim miejscu pojawiają się „Przyjaciele”. To amerykańska produkcja, która była nagrywana w latach 1994 – 2004. Mimo tak odległego czasu od wyemitowania ostatniego odcinka, serial ten nadal cieszy się ogromną popularnością, głównie za sprawą uniwersalnego humoru, jaki jest tam prezentowany. Fabuła serialu koncentruje się na losach nowojorskich przyjaciół, których codzienne perypetie śledzą widzowie. W produkcji wzięli udział tacy aktorzy jak Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Za dobry serial komediowy uważany jest również „Seks w wielkim mieście”. W produkcji tej również widz śledzi poczynania grupy przyjaciół, a raczej przyjaciółek. Wszystko to jest utrzymane w zabawnym, a czasami ironicznym, tonie. W serialu grają takie aktorki jak Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall.

 

W rankingach seriali komediowych znajduje się także sitcom „Jak poznałem waszą matkę”, który emitowany był w latach 2005 – 2014. Fabuła również dotyczy grupy przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. W produkcji wystąpili tacy aktorzy jak Josh Radnor, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan i Cristin Milioti. Na popularność tej komedii mieli też wpływ pojawiający się gościnnie artyści, wśród których była Britney Spears, Enrique Iglesias, Laura Prepon, Katy Perry, Jennifer Lopez czy Mike Tyson.

 

Do najlepiej ocenianych śmiesznych seriali komediowych zaliczają się także następujące produkcje: „Hoży doktorzy”, „Jim wie lepiej”, „Przystanek Alaska”, „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Latający cyrk Monthy Pythona”.

 

Polskie seriale komediowe w Player

 

Polska również ma wiele zabawnych seriali telewizyjnych. Do dziś popularne są takie produkcje jak „13 posterunek”, „Graczykowie”, „Hela w opałach”, „Miodowe lata”, „Niania”, „Świat według Kiepskich” czy „Rodzinka.pl”. Niektóre polskie seriale komediowe oglądać można online. W serwisie Player dostępne są głównie produkcje TVN. Dużą popularnością cieszy się dobry serial komediowy „39 i pół”, który przedstawia losy mężczyzny zbliżającego się do 40. Oprócz niego, widz poznaje także jego rodzinę oraz przyjaciół i śledzi ich śmieszne perypetie. W „39 i pół” można oglądać takich aktorów jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka, Antoni Królikowski czy Magdalena Boczarska.

 

Popularnym polskim serialem komediowym online dostępnym w serwisie Player jest „Brzydula”. Produkcja ta była inspirowana kolumbijską wersją „Yo soy Betty, la fea”. Główna bohaterka to Ula, która mieszka z rodziną w małej miejscowości. Nie grzeszy ona urodą, ale jest inteligentna i zabawna. Z czasem dostaje pracę w domu mody, gdzie zakochuje się w swoim przełożonym. Widzowie mogą śledzić jej perypetie związane z nową pracą, ale i przemianę, jaka zajdzie w głównej bohaterce. W „Brzyduli” wystąpili m.in. Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsh, Jacek Braciak i Małgorzata Socha.

 

Niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o śmieszny serial komediowy, jest „Kasia i Tomek”, w którym główne role grają Joanna i Brodzik i Paweł Wilczak. Fabuła koncentruje się wokół losów zakochanej w sobie pary, która od lat żyje w konkubinacie i na ten fakt wcale nie narzeka.

 

Zagraniczne seriale komediowe dostępne w Player

 

Zarówno angielskie, jak i amerykańskie seriale komediowe cieszą się dużą popularnością, także w Polsce. Mimo odmiennego niekiedy poczucia humoru, widzowie uwielbiają oglądać zabawne seriale ze znanymi aktorami. W serwisie Player dostępnych jest wiele dobrych zagranicznych produkcji, które bawią do łez. Wśród nich jest serial komediowy HBO „Siostra Jackie”, który zalicza się do gatunku czarnej komedii. Tytułową pielęgniarkę gra Edie Falco, znana również z „Rodziny Soprano”. Prowadzi ona podwójne życie, inną osobą jest pracując w szpitalu, a inną po powrocie do domu. Widz śledzi więc jej perypetie dotyczące zarówno jej życia zawodowego, jak i osobistego.

 

Warty obejrzenia jest również serial komediowy HBO „Świat w opałach”, którego fabuła skoncentrowana jest na kryzysie geopolitycznym, z którego ludzkość mogą uratować jedynie główni bohaterowie. W Player znajduje się także brytyjski serial komediowy „Mała Brytania”, w którym prezentowane są skecze, o których wcześniej opowiada narrator. Osoby lubiące angielskie poczucie humoru z pewnością docenią tą produkcję. Dobrym serialem komediowym jest również „Mogło być gorzej”, który koncentruje się na losach zawodowego baseballisty, którego lata świetności już minęły i zostaje zwolniony. Zamieszkuje on u swojego brata i wciąż ma nadzieję, że wróci do uprawiania sportu. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, które widz może obserwować w każdym odcinku.

22 Jump Street 48 godzin 50 wiosen Aurory 7 dni, nie wi\u0119cej 7 rzeczy, kt\u00F3rych nie wiecie o facetach 7 rzeczy, kt\u00F3rych nie wiecie o facetach 7 uczu\u0107 Abdel i hrabina Action Point: Park rozrywki Agenci Aladyn Aleksander - okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo z\u0142y dzie\u0144 Alex i ja Ameryka\u0144ski splendor Amra i drugie ma\u0142\u017Ce\u0144stwo Angry Birds Film Anio\u0142ki Charliego Anio\u0142ki Charliego 2: Zawrotna szybko\u015B\u0107 Anio\u0142ki Charliego: zawrotna szybko\u015B\u0107 Arthur Asterix i Obelix w s\u0142u\u017Cbie jej kr\u00F3lewskiej mo\u015Bci Atak paniki Atak paniki Ava A\u017C po gr\u00F3b A Black Lady Sketch Show A mo\u017Ce by tak tr\u00F3jk\u0105cik? A teraz co\u015B z zupe\u0142nie innej beczki A wi\u0119c wojna Babcia w ci\u0105\u017Cy Babcia w zamra\u017Carce Baby s\u0105 jakie\u015B inne Barbarella Berek Bezsenno\u015B\u0107 w Seattle Bez mi\u0142o\u015Bci ani s\u0142owa B\u0119karty Bill Mahler: Na \u017Cywo z Oklahomy Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan r\u00F3s\u0142 w sil\u0119, a ludzie \u017Cyli dostatniej Boso, ale na rowerze Brazylijczycy Break Brooklyn Boogie Brzoskwinie Brzydka prawda Buddy Solitaire Bye Bye Germany Byli\u015Bmy cool Ca\u0142e szcz\u0119\u015Bcie Carter i June Casanova Casanova po przej\u015Bciach Cherokee Kid Cicha noc Coincoin i nieludzie Cornelius, wyj\u0105cy m\u0142ynarz Co by\u0142o, a nie jest Co kryje mi\u0142o\u015B\u0107 Czasem, zawsze, nigdy Czego pragn\u0105 m\u0119\u017Cczy\u017Ani Cztery pokoje Daddy Cool Damulka Daphne i Velma Deadpool 2 Debiutanci Diabe\u0142 ubiera si\u0119 u Prady Dick i Jane: Niez\u0142y ubaw Disco Polo Dorwa\u0107 Gunthera Do Ciebie, Philipie Do zakochania jeden krok Do zobaczenia we wrze\u015Bniu Drew Michael Droga na Marsa Droga na szczyt Droga przez piek\u0142o Druga wojna secesyjna Drugie \u017Cycie kr\u00F3la Dru\u017Cyna A Dr Dolittle Dr Dolittle 2 Du\u017Ce dzieci Dwa go\u0142\u0119bie Dwa miliony dolar\u00F3w napiwku Dwa miliony dolar\u00F3w napiwku Dyktator Dym Dzie\u0144 dobry, kocham ci\u0119! Dzie\u0144 dobry TV Dziewczyny z kalendarza Dzikie historie Ederly Ed Wood Ekspedientki El Diablo Excentrycy, czyli po s\u0142onecznej stronie ulicy Faceci w czerni Faceci w czerni 2 Faceci w czerni 3 Facet (nie)potrzebny od zaraz Farma cud\u00F3w Folkowy idol i zabawny go\u015B\u0107 Frankenweenie Freak Show Funny Cow Futbol z Shaolin Gaspard jedzie na \u015Blub George prosto z drzewa 2 G\u0119sia sk\u00F3rka 2 G\u0119ste rz\u0119sy Lauriego Ghostbusters. Pogromcy duch\u00F3w Gloria Bell Go Gospodynie nie istniej\u0105 Grand Budapest Hotel Grupa wsparcia Gwiazdka w Pa\u0142acu Hawaje Heavy trip Holmes i Watson Hook Horton s\u0142yszy Ktosia Hotel Marigold Hot Dog Hot Shots! Hot Shots 2 Idealny facet dla mojej dziewczyny Inna kobieta Iron Man 2 I \u017Ce ci nie odpuszcz\u0119 Jaja w tropikach Jaki\u015B czas p\u00F3\u017Aniej Jak ch\u0142opaki Jak dama Jak pies z kotem Jak pies z kotem Jak pokona\u0107 kaca Jay i Cichy Bob kontratakuj\u0105 Ja, Godard Jednoro\u017Cec Jeff wraca do domu Jerrod Carmichale: Czarno to widz\u0119 Jestem taka pi\u0119kna! Jeszcze wi\u0119ksze dzieci John Leguizamo: Klaun z getta Julie i Julia Julie i Julia Julio Torres: Moje ulubione kszta\u0142ty Juliusz Juliusz Kanapkowy kr\u00F3l Kanapowcy Kiler Kiler-\u00F3w 2-\u00F3ch Klasa pr\u00F3\u017Cniacza Klejnot Nilu Klub kanibali Kobieta sukcesu Kobieta sukcesu Kochaj i ta\u0144cz Kochankowie z ksi\u0119\u017Cyca. Moonrise Kingdom Kometa Komisarz Blond i oko sprawiedliwo\u015Bci Kraina Jane Austen Kr\u0119puj\u0105ce zdj\u0119cia z rodzinnego albumu, czyli zniszczona w\u0105troba i z\u0142amane serce Kroniki lombardu Kr\u00F3lowa Hiszpanii Kr\u00F3lowe \u017Cycia Kr\u00F3l \u017Cycia Krystal Krzysiu, gdzie jeste\u015B? Kung Fu Sza\u0142 Lajko - Cygan w kosmosie Lejdis Lep na muchy Listy do M. Listy do M. 2 Listy do M. 3 Lito\u015B\u0107 Los numeros Louis C.K. po\u017Cal si\u0119 Bo\u017Ce Lucky Luke Magic Mike Magik z Nowego Jorku Ma\u0142a czarownica Mama si\u0119 myli Mamma Mia! Here We Go Again Mamu\u015Bki maj\u0105 wychodne Margot jedzie na \u015Blub Martwe wody Mary Poppins powraca M\u0105\u017C czy nie m\u0105\u017C? Mecz ostatniej szansy Menashe Menashe Men in Black: International M\u0119\u017Cczyzna imieniem Ove M\u0119\u017Cowie i \u017Cona M\u0119\u017Cowie i \u017Cony Miara cz\u0142owieka Mike Tyson szczery do b\u00F3lu Mi\u0142osna uk\u0142adanka Mi\u0142o\u015B\u0107, szmaragd i krokodyl Mi\u0142o\u015B\u0107 to zabawa Mi\u0142o\u015B\u0107 w chmurach Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 Moja mi\u0142o\u015B\u0107 Monster Trucks Motyle M\u00F3j najgorszy koszmar M\u00F3j problem to ty M\u00F3j tata pisa\u0142 pornografi\u0119 My\u015Bl jak facet 2 Najfutbolniejsi Najlepszego, Toby Simpsonie Najlepsze lata Nauczyciel Na oczach wszystkich Na psa urok Na uk\u0142ady nie ma rady New York Taxi Nic nie m\u00F3w Niebezpieczny umys\u0142 Niedobrani Nieme wakacje Niespe\u0142nione pragnienia Nieustraszeni bracia Grimm Niezatapialni Niezwyk\u0142a podr\u00F3\u017C fakira, kt\u00F3ry utkn\u0105\u0142 w szafie Nie ignoruj mnie Nie ma jak u siostry Nie rozmawiaj z Irene Nie taki znowu \u015Awi\u0119ty Miko\u0142aj Nigdy nie jest za p\u00F3\u017Ano Nocna jazda Nocni stra\u017Cnicy Noc w muzeum Noc w muzeum 2 Ob\u0142\u0119dny rycerz Ocean's 8 Oczko w g\u0142owie Oda do rado\u015Bci Odrobina nieba Odwagi, New Jersey Oficer Blart Okna, okna Oko na delikwenta Operacja S\u0142o\u0144 Orbitowanie bez cukru Ostatnia szansa Ostrza chwa\u0142y Oswobodzeni O mi\u0142o\u015Bci. Tylko dla doros\u0142ych Panie Dulskie Pani z przedszkola Panna Nikt Pa\u0144skie czasy Pary\u017C i dziewczyna Patryk Pech to nie grzech Pee-Wee Herman na Broadwayu Pete Holmes: Czysty syf Pijany mistrz Piksele. Piotrek trzynastego 3: Dziecku Rozmaryn Planeta Singli 2 Planeta Singli 3 Planeta singli 3 \u2013 za kulisami Pla\u017Cowy haj P\u0142ywaj\u0105c z facetami Podatek od mi\u0142o\u015Bci Podatek od mi\u0142o\u015Bci - kulisy filmu Podatek od mi\u0142o\u015Bci - relacja z premiery Podr\u00F3\u017Ce w czasie: najcz\u0119\u015Bciej zadawane pytania Podr\u00F3\u017C z tat\u0105 Podw\u00F3jne \u017Cycie Pogromcy duch\u00F3w. Pogromcy duch\u00F3w II Poka\u017C kotku, co masz w \u015Brodku Pok\u00F3j do wynaj\u0119cia Polowanie na widza Polskie g\u00F3wno Porady na zdrady Porady na zdrady Poranek Kojota Powi\u0105zania Powiedzmy sobie wszystko Poznaj moich rodzic\u00F3w Poznaj mojego tat\u0119 Poznaj nasz\u0105 rodzink\u0119 Po prostu przyja\u017A\u0144 P\u00F3\u0142 na p\u00F3\u0142 Prawdziwe kobiety s\u0105 zaokr\u0105glone Prawo stopy i pi\u0119\u015Bci Pro\u015Bci, ale bardzo bogaci Proza \u017Cycia Przebieg\u0142y z\u0142odziej Przekr\u0119t Przekr\u0119t Przelotni kochankowie Przemyci\u0107 Hendrixa Przypadkowy bohater Quincy Jones: Na przek\u00F3r losowi Ramy Youssef: Uczucia Ratunku, zmniejszy\u0142em rodzic\u00F3w Ricky Bobby \u2013 Demon pr\u0119dko\u015Bci Robot i Frank Rocknrolla Rodzina Addams\u00F3w 2 Rodzina od zaraz Rodzinka Rodzinka z przypadku Rodzinne zdj\u0119cie Rok pod psem Romans na dwie noce Rosie O'Donnell: Szczerze i od serca Rozbaw mnie Rozpruci na \u015Bmier\u0107 Rze\u017Ania Sarah Silverman: Cuda niewidy Sausage Party Scenariusz na mi\u0142o\u015B\u0107 Seksta\u015Bma Seks Terapia Sharon 1.2.3. Siedem dni w piekle Simpel Siostry przyrodnie Siostrzyczki Skok Henry'ego S\u0142odka zemsta Speed Racer Sprzedawcy Stand Up Girl Stan Helsing Stara mi\u0142o\u015B\u0107 nie rdzewieje Starsky i Hutch Stars 80. Reaktywacja Stary, kocham ci\u0119 Status: Singiel Stockholm Straszny film Straszny film 2 Straszny film 3 Stra\u017C s\u0105siedzka Stulatek, kt\u00F3ry wyskoczy\u0142 przez okno i znikn\u0105\u0142 Supersamiec Swinguj\u0105ce wakacje Syndykat \u015Bwi\u0119tego Bernarda Szef Szefowie wrogowie 2 Sze\u015Bciog\u0142owy rekin atakuje Szkolna edukacja Szkolna imprezka 3 Szko\u0142a uwodzenia Czes\u0142awa M. Sztuka dorastania Sztuka k\u0142amania Szukaj\u0105c misia \u015Aluby panie\u0144skie \u015Amier\u0107 Stalina \u015Awiat wed\u0142ug Barneya \u015Awirni\u0119ty Miko\u0142aj Tajemnica szcz\u0119\u015Bcia Tajemnice Silver Lake Tak to si\u0119 teraz robi Tarantella w drodze Ta jedyna Ta ostatnia noc Terapia sercowa Terminal Testosteron Te\u017C go kocham Te\u017C go kocham The World Is Yours T.J. Miller: Pedantycznie \u015Bmieszny Tour de doping Toy Story 3 To nie tak jak my\u015Blisz kotku Trattoria Trick Trudne s\u0142\u00F3wka Tully Upadek ameryka\u0144skiego imperium Urok U\u015Bmiechy smutnych m\u0119\u017Cczyzn U progu s\u0142awy - Vinci Volta Volta Voodoo tata Wakacyjna terapia Walentynki Weekend z kr\u00F3lem Wesele Jenny Weselne przeznaczenie What Men Want Wieczor\u00F3wka Wiecz\u00F3r gier Wielkie wydarzenie Wielkie zimno Wirtuoz Witamy w Trouilly! Witam panie: Film W\u0142oska robota Wojny w Pentagonie Wsp\u00F3lna chata Wszystkie drogi prowadz\u0105 do Rzymu Wszystko gra Wszystko w porz\u0105dku Wulkan Wygra\u0107 mi\u0142o\u015B\u0107 Wyjazd integracyjny Wyznania zakupoholiczki W pogoni za Amy Zabijanie na \u015Bniadanie Zachowaj spok\u00F3j Zacznijmy od nowa Zakochani w Rzymie Za\u0142oga G Zap\u0119tleni Zazdro\u015B\u0107 Za ile mnie pokochasz? Za jakie grzechy Za jakie grzechy, dobry Bo\u017Ce? Ziele\u0144sza nie b\u0119dzie Z\u0142ap mnie, je\u015Bli potrafisz Z\u0142y Miko\u0142aj Zombieland Zoolander Zoolander 2 Z czystym sercem \u017Bony ze Stepford \u017Bycie biurowe \u017Bycie nie gryzie \u017Byciowa debata