Komedia, filmy online, Oglądaj na Player.pl

Player.pl | Sprawdź najbardziej angażujący serwis VOD w Polsce. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina, wyselekcjonowane bajki dla dzieci. Kanały na żywo m.in: TVN24, MINIMINI+, ALEKINO+, NSPORT+, ELEVEN.

Historia i rodzaje komedii

 

Termin „komedia” wywodzi się ze starożytnej Grecji i w pierwotnym znaczeniu określał gatunek dramatyczny charakteryzujący się komizmem, pogodnym nastrojem i najczęściej szczęśliwym zakończeniem. Te wyznaczniki płynnie przeszły na grunt kina.

 

Komedia jako gatunek filmowy jest właściwie tak stara jak sam film. Za pierwszą filmową komedię uważa się „Polewacza polanego” z roku 1895, autorstwa samych braci Lumière, pionierów kinematografii. Czas trwania tego dzieła był krótszy niż minuta, ale mimo to zapisało się ono w dziejach złotymi zgłoskami jako nie tylko pierwsza komedia, ale również pierwszy film fabularny. Tak jest, pierwszy film posiadający fabułę, był właśnie komedią. To dobitnie pokazuje, że w filmach komediowych mieści się sama kwintesencja sztuki filmowej.

 

Wczesne komedie opierały się przede wszystkim na slapsticku. Te zabawne filmy o przerysowanych postaciach i ich groteskowych przygodach operowały głównie humorem fizycznym, nieraz wiążącym się z przemocą wymierzaną którejś z postaci. Jej konsekwencje jednak nie były groźne, bo cała rzecz była dość umowna. Film slapstickowy, zwany też burleską, opierał się na kontraście podniosłej tematyki z przyziemnym sposobem jej ukazania. Do tego typu komedii należą na przykład stare klasyki z Charliem Chaplinem, Busterem Keatonem czy Flipem i Flapem, ale również dużo późniejsze produkcje, takie jak „Kevin sam w domu” czy seria „Naga broń”.

 

Wraz z pojawieniem się dźwięku zaczęto rozbawiać widza innymi metodami. Ważną rolę zaczęły pełnić dowcipne dialogi – tu wyróżnili się między innymi bracia Marx i Ernst Lubitsch. Ten ostatni specjalizował się w tak zwanych sophisticated comedies, czyli komediach opowiadających zwykle o losach postaci pochodzących z wyższych sfer, w których główną rolę grały właśnie dialogi, błyskotliwe, dwuznaczne, nasycone ironią i grą słowem.

 

Popularnym podgatunkiem przez całe dekady była również farsa. W filmach tego rodzaju zazwyczaj bohaterowie są wpędzani w groteskowo przerysowane problemy przez swoje własne wady, takie jak chciwość czy próżność. Są to zatem śmieszne filmy, które obnażają ludzkie słabości i dzięki temu, oprócz rozbawienia widza, przekazują jeszcze zwykle pewną moralną naukę. Ten typ spopularyzowały zwłaszcza francuskie komedie z Louisem de Funèsem.

 

Z biegiem czasu zaczęło dominować podejście postmodernistyczne, co zaowocowało licznymi pastiszami i parodiami. Parodie święciły tryumfy zwłaszcza w latach 80-tych i wczesnych 90-tych. To wtedy najbardziej aktywnie działali mistrzowie tego typu komedii, tacy jak Mel Brooks czy trio ZAZ (Zucker, Abrahams i Zucker), którzy stosując absurdalny humor wyśmiewali poszczególne filmowe motywy i całe gatunki.

 

Część z tych typów komedii wyszła już z mody, podczas gdy inne wciąż są popularne. Od lat wśród największych filmowych hitów znajdują się komedie romantyczne, opowiadające o perypetiach miłosnych i często, na dobrą sprawę, łączących cechy komedii i melodramatu. To filmy, których głównym celem jest poprawa naszego nastroju. Inaczej rzecz się przedstawia w przypadku czarnych komedii, w których żartuje się z poważnych czy wręcz ponurych tematów.

 

Powstają również komedie dla dzieci, czy też skierowane do szerszego grona komedie familijne, takie jak na przykład "Jumanji", które można oglądać całą rodziną. Wiele z komedii familijnych to filmy animowane - któż nigdy nie śmiał się do rozpuku na "Shreku" czy "Epoce lodowcowej"? Odrębną specyfiką w tej grupie wyróżniają się komedie świąteczne, które, jak "Kevin sam w domu", oprócz humoru przesycone są też wyjątkowo magicznym bożonarodzeniowym klimatem.

 

Jeśli chodzi o polskie komedie, to do dziś największą popularnością cieszą się zwłaszcza te stare, kręcone jeszcze w czasach PRL-u. To wtedy przypadł okres ich świetności, a filmy takie jak "Sami swoi", "Miś" czy "Seksmisja" wielu Polaków zna niemalże na pamięć. W XXI wieku królowały polskie komedie romantyczne, przyciągając do kin najwięcej widzów i bijąc nawet na naszym rodzimym rynku filmowym zagraniczne produkcje.

 

Śmiesznych filmów wartych polecenia jest sporo, a dzięki Playerowi można obejrzeć wiele komedii online. Zbiór dostępnych filmów jest naprawdę bogaty, a wśród nich znaleźć można takie super komedie jak te, wymienione poniżej.

 

„Futbol z Shaolin”

 

Kiedy szuka się bardzo śmiesznych komedii online, warto rzucić okiem na kino z Hongkongu, szczególnie jeśli za kamerą stoi Stephen Chow. Mistrz zupełnie absurdalnego humoru, twórca takich filmów jak „Kung Fu Szał” czy „Mei Ren Yu” (jeden z największych hitów w chińskich kinach) przedstawia zwariowaną opowieść o byłych mnichach, którzy nauki wyniesione z klasztoru Shaolin postanawiają wykorzystać do gry w piłkę nożną. Film obfituje w zabawne dialogi i slapstick, szczególnie pomysłowo przedstawiając zastosowanie kung fu na boisku. Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, że niektóre najśmieszniejsze komedie to te azjatyckie, pora się o tym przekonać.

 

„Planeta Singli”

 

Komedia romantyczna to trudny gatunek. Niełatwo pokazać tu coś nowego, spojrzeć na temat relacji damsko-męskich z innej perspektywy. Do tego jeszcze między bohaterami musi być chemia - od tego zależy, czy jako widzowie kupimy ich jako parę i uwierzymy w rodzące się między nimi uczucia. Polskie komedie romantyczne często pozostawiają pod tym względem niedosyt, ale nie „Planeta Singli”. Film z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą to jedna z tych fajnych komedii, które zyskują pozytywne głosy nie tylko zwykłych widzów, ale i krytyków, z których wielu pisało, że wreszcie mamy w kraju komedię romantyczną, której nie musimy się wstydzić.

 

„Zoolander”

 

Jeśli szukacie komedii na poprawę humoru i lubicie absurdalne żarty, które łamie wszelkie reguły, „Zoolander” jest pozycją obowiązkową. W tym filmie Bena Stillera wszystko jest przerysowane i niedorzeczne, ale właśnie dlatego jest to jedna z najśmieszniejszych komedii. I cóż za obsada! W rolach głównych Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferell i Milla Jovovich, a w epizodach pojawia się cała plejada sław, od Davida Duchovnego i Natalie Portman do Davida Bowiego i Lenny'ego Kravitza.

 

„Listy do M.”

 

Polskie komedie romantyczne od lat biją rekordy popularności. Czym wśród nich wyróżniają się „Listy do M.”? To film, który, w przeciwieństwie do większości naszych rodzimych produkcji z tego gatunku, spodobał się zarówno widzom jak i krytykom. Choć w pomyśle, na którym go oparto, widać pewne podobieństwa do słynnego brytyjskiego „To właśnie miłość”, nie można zarzucić mu wtórności.

 

Film należy do komedii świątecznych i wylewa się wprost z niego bożonarodzeniowy klimat, a relacje międzyludzkie, o których opowiada, przedstawione są w taki sposób, że ciepło się robi na sercu. Z pewnością każdy wyniesie z seansu wiele pozytywnych wrażeń.

 

Nie dziwi, że nakręcono jeszcze dwie kolejne części. To dobre komedie na poprawę humoru, a Player udostępnia całą trylogię.

 

Seriale komediowe – czym się wyróżniają?

 

Seriale komediowe są specyficznym gatunkiem, w którym pojawia się mnóstwo epizodów komediowych. Ich głównym zadaniem jest przede wszystkim rozśmieszenie widzów przez zaprezentowanie perypetii bohaterów w zabawny sposób. Pierwszy serial komediowy wyprodukowała brytyjska stacja BBC już w latach 30. XX wieku. Nosił on nazwę „Starlight” i był emitowany aż do wybuchu II wojny światowej. Po jej zakończeniu stacja wznowiła serię.

 

Odmianą serialu komediowego jest sitcom. Jego wyróżnikiem jest koncentracja na przedstawieniu humoru sytuacyjnego, czyli takiego, który ukazuje niefortunne i niezwykłe zachowania danego bohatera. W sitcomach charakterystyczne jest również występowanie nagranego śmiechu w ścieżce dźwiękowej. Może on pochodzić z powstawania zdjęć przy udziale publiczności lub z gotowych materiałów publiczności. Niektóre seriale wykorzystują także nagrany śmiech z konkretnych baz dźwiękowych. Odcinek sitcomu nie trwa długo, zazwyczaj około 30 minut. Co ciekawe, tło wydarzeń w serialu przeważnie stanowi to samo miejsce. Charakterystyczna jest także zamknięta i wyjaśniona fabuła odcinka. Pierwszym polskim sitcomem był „13 posterunek” emitowany na antenie telewizji Canal+, Polsat oraz TVN. Wśród amerykańskich seriali komediowych tego rodzaju wyróżnia się następujące produkcje: „Świat według Bundych”, „Przyjaciele”, „Pełna chata”, „Jak poznałem waszą matkę”. Natomiast brytyjskie znane sitcomy to: „’Allo ‘Allo!”, „Co ludzie powiedzą?” czy „Jaś Fasola”.

 

Zabawne seriale mogą występować także w wersji animowanej i wcale nie muszą być przeznaczone dla dzieci. Wymienia się wśród nich takie tytuły jak „Simpsonowie”, „Family Guy”, „Miasteczko South Park” czy „Włatcy Móch”.

 

Najlepsze seriale komediowe

 

W rankingach seriali komediowych na wysokim miejscu pojawiają się „Przyjaciele”. To amerykańska produkcja, która była nagrywana w latach 1994 – 2004. Mimo tak odległego czasu od wyemitowania ostatniego odcinka, serial ten nadal cieszy się ogromną popularnością, głównie za sprawą uniwersalnego humoru, jaki jest tam prezentowany. Fabuła serialu koncentruje się na losach nowojorskich przyjaciół, których codzienne perypetie śledzą widzowie. W produkcji wzięli udział tacy aktorzy jak Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. Za dobry serial komediowy uważany jest również „Seks w wielkim mieście”. W produkcji tej również widz śledzi poczynania grupy przyjaciół, a raczej przyjaciółek. Wszystko to jest utrzymane w zabawnym, a czasami ironicznym, tonie. W serialu grają takie aktorki jak Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis i Kim Cattrall.

 

W rankingach seriali komediowych znajduje się także sitcom „Jak poznałem waszą matkę”, który emitowany był w latach 2005 – 2014. Fabuła również dotyczy grupy przyjaciół, którzy mieszkają w Nowym Jorku. W produkcji wystąpili tacy aktorzy jak Josh Radnor, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan i Cristin Milioti. Na popularność tej komedii mieli też wpływ pojawiający się gościnnie artyści, wśród których była Britney Spears, Enrique Iglesias, Laura Prepon, Katy Perry, Jennifer Lopez czy Mike Tyson.

 

Do najlepiej ocenianych śmiesznych seriali komediowych zaliczają się także następujące produkcje: „Hoży doktorzy”, „Jim wie lepiej”, „Przystanek Alaska”, „Teoria wielkiego podrywu” oraz „Latający cyrk Monthy Pythona”.

 

Polskie seriale komediowe w Player

 

Polska również ma wiele zabawnych seriali telewizyjnych. Do dziś popularne są takie produkcje jak „13 posterunek”, „Graczykowie”, „Hela w opałach”, „Miodowe lata”, „Niania”, „Świat według Kiepskich” czy „Rodzinka.pl”. Niektóre polskie seriale komediowe oglądać można online. W serwisie Player dostępne są głównie produkcje TVN. Dużą popularnością cieszy się dobry serial komediowy „39 i pół”, który przedstawia losy mężczyzny zbliżającego się do 40. Oprócz niego, widz poznaje także jego rodzinę oraz przyjaciół i śledzi ich śmieszne perypetie. W „39 i pół” można oglądać takich aktorów jak: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka, Antoni Królikowski czy Magdalena Boczarska.

 

Popularnym polskim serialem komediowym online dostępnym w serwisie Player jest „Brzydula”. Produkcja ta była inspirowana kolumbijską wersją „Yo soy Betty, la fea”. Główna bohaterka to Ula, która mieszka z rodziną w małej miejscowości. Nie grzeszy ona urodą, ale jest inteligentna i zabawna. Z czasem dostaje pracę w domu mody, gdzie zakochuje się w swoim przełożonym. Widzowie mogą śledzić jej perypetie związane z nową pracą, ale i przemianę, jaka zajdzie w głównej bohaterce. W „Brzyduli” wystąpili m.in. Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsh, Jacek Braciak i Małgorzata Socha.

 

Niekwestionowanym liderem, jeżeli chodzi o śmieszny serial komediowy, jest „Kasia i Tomek”, w którym główne role grają Joanna i Brodzik i Paweł Wilczak. Fabuła koncentruje się wokół losów zakochanej w sobie pary, która od lat żyje w konkubinacie i na ten fakt wcale nie narzeka.

 

Zagraniczne seriale komediowe dostępne w Player

 

Zarówno angielskie, jak i amerykańskie seriale komediowe cieszą się dużą popularnością, także w Polsce. Mimo odmiennego niekiedy poczucia humoru, widzowie uwielbiają oglądać zabawne seriale ze znanymi aktorami. W serwisie Player dostępnych jest wiele dobrych zagranicznych produkcji, które bawią do łez. Wśród nich jest serial komediowy HBO „Siostra Jackie”, który zalicza się do gatunku czarnej komedii. Tytułową pielęgniarkę gra Edie Falco, znana również z „Rodziny Soprano”. Prowadzi ona podwójne życie, inną osobą jest pracując w szpitalu, a inną po powrocie do domu. Widz śledzi więc jej perypetie dotyczące zarówno jej życia zawodowego, jak i osobistego.

 

Warty obejrzenia jest również serial komediowy HBO „Świat w opałach”, którego fabuła skoncentrowana jest na kryzysie geopolitycznym, z którego ludzkość mogą uratować jedynie główni bohaterowie. W Player znajduje się także brytyjski serial komediowy „Mała Brytania”, w którym prezentowane są skecze, o których wcześniej opowiada narrator. Osoby lubiące angielskie poczucie humoru z pewnością docenią tą produkcję. Dobrym serialem komediowym jest również „Mogło być gorzej”, który koncentruje się na losach zawodowego baseballisty, którego lata świetności już minęły i zostaje zwolniony. Zamieszkuje on u swojego brata i wciąż ma nadzieję, że wróci do uprawiania sportu. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji, które widz może obserwować w każdym odcinku.

48 godzin 50 wiosen Aurory 7 dni, nie więcej 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach Abdel i hrabina Ach, Lucy! Action point Action Point: Park rozrywki Agenci Amerykański splendor Aniołki Charliego Aniołki Charliego 2: Zawrotna szybkość Antypody Arthur Ashby Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości Atak paniki Atak paniki Atak tyrolskich zombie Aż po grób A może by tak trójkącik? A może by tak trójkącik? A psa biorę ja! Babcia w ciąży Baby są jakieś inne Basmati Blues Bezsenność w Seattle Bezsenność w Seattle Bez miłości ani słowa Bez względu na wszystko Bill Mahler: Na żywo z Oklahomy Bracia przyrodni Bracia przyrodni Brad's Status Brazylijczycy Brooklyn Boogie Brzoskwinie Buddy Solitaire Bye Bye Germany Byliśmy cool Casanova po przejściach Cemetery Junction Cemetery Junction Cena sukcesu Cherokee Kid Ciężar Co było, a nie jest Co kryje miłość Co ty wiesz o swoim dziadku? Co wiecie o swoich dziadkach? Córunia tatunia Czarownica Czego życzy sobie kobieta Cztery pokoje Czym chata bogata! Daddy Cool Daleko jeszcze? Danny Rose z Broadwayu Debiutanci Diabeł ubiera się u Prady Dick i Jane: Niezły ubaw Disco Polo Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie Dog Days Dom wygranych Dorwać byłą Dorwać Gunthera Do Ciebie, Philipie Do odstrzału Do zakochania jeden krok Do zobaczenia we wrześniu Drew Michael Droga na Marsa Droga na szczyt Druga wojna secesyjna Drugie podejście Drugie życie króla Dwa gołębie Dwa miliony dolarów napiwku Dym Dzień dobry, kocham Cię Dzień dobry TV Dziewczyna mojego kumpla Dziewczyńskie sprawy Dzikie historie Dzikie historie Ederly El Diablo Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy Facet na miarę Facet pełen uroku Fanka Farma cudów Fisher King Flubber Flubber – mikstura profesora Folkowy idol i zabawny gość Full House (Les dents, pipi et au lit) Futbol z Shaolin Gaspard jedzie na ślub Gdybym była chłopcem Genialny klan Go Granice Gra w klasy Green Hornet Gwiazdka w Pałacu Hawaje Hearts Beat Loud Historia Deweya Coxa Historia Wendella Bakera Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta Honorowy obywatel Hot Dog Ich własna liga Idealny dom Idol z ulicy Inna kobieta Instrukcji nie załączono Isabelle i mężczyźni Jackass 3D Jackass: Świry w akcji Jackass: Świry w akcji 2 Jack i Jill Jaja w tropikach Jak chłopaki Jak pokonać Kaca Jak rozbić bank Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach Jak uratowałem Kanadę Jak zostać kotem Jay i Cichy Bob kontratakują Ja cię kocham, a ty śpisz Jednooki król Jerrod Carmichale: Czarno to widzę Jestem taka piękna! John Leguizamo: Klaun z getta Juliusz Jumanji: Przygoda w dżungli Jutro będziemy szczęśliwi Kanapowcy Klasa próżniacza Kobieta sukcesu Kobieta sukcesu Kobieta z lodu Kobiety i wino Kochaj Kochaj i tańcz Kochankowie z księżyca. Moonrise Kingdom Komisarz Blond i oko sprawiedliwości Kręcisz mnie Kroniki lombardu Królewskie wakacje Królowa Hiszpanii Król życia Krzysiu, gdzie jesteś? Kung Fu Szał Labirynt Dave'a Lady Bird Lato w Prowansji Lepiej być nie może Lepiej być nie może Lep na muchy Listy do M. Listy do M. 2 Listy do M. 3 Los numeros Louis C.K. pożal się Boże Lucky Luke Ławeczka Łowcy głów Made in Italy Magic Mike Magik z Nowego Jorku Mała Italia Mama się myli Marrakesz Matador Mecz ostatniej szansy Menashe Mężczyzna imieniem Ove Miara człowieka Między ludźmi Mike Tyson szczery do bólu Miłosna układanka Miłość w chmurach Miś Brigsby Moja rodzina już cię uwielbia Moje córki krowy Moje najlepsze wesele Moje wielkie greckie wesele 2 Monster Trucks Naga Normandia Najfutbolniejsi Najlepszego, Toby Simpsonie Narzeczony mimo woli Nasze najlepsze wesele Nasz najlepszy rok Nauczyciel Nauczycielka Na brooklińskim moście Na psa urok Nice Guys: Równi goście Niebezpieczny umysł Nieme wakacje Niesamowita Marguerite Niespełnione pragnienia Nieustraszeni bracia Grimm Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie Niezwykłe życie Timothy'ego Greena Nie kłam, kochanie Nie ma tego złego… Nie rozmawiaj z Irene Nowe przygody Kopciuszka Obłędny rycerz Och Karol 2 Oczko w głowie Odrobina nieba Odwagi, New Jersey Old School: Niezaliczona Olimpiada Ostatnia szansa Ostra jazda Ostra noc Oswobodzeni O miłości. Tylko dla dorosłych Pamiętnik księżniczki Panna Nikt Pan Idealny Pan i pani Adelman Pan Mądraliński Pan Rudnicki i Samochody Party Party i narty Paryż i dziewczyna Paterson Patryk Pee-Wee Herman na Broadwayu Pete Holmes: Czysty syf Pijany mistrz Piknik z niedźwiedziami Piksele Piotrek trzynastego 3: Dziecku Rozmaryn Planeta singli Planeta singli 3 – za kulisami Plan Maggie Plan prawie doskonały Podatek od miłości Podatek od miłości Podatek od miłości - kulisy filmu Podatek od miłości - relacja z premiery Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania Podróż z tatą Pokaż kotku, co masz w środku Pokojówka na Manhattanie Policja zastępcza Polowanie na widza Polskie gówno Pomniejszenie Pomocnik Kupidyna Poobijany Henry Porady na zdrady Pora na miłość Powiedzmy sobie wszystko Pozycja obowiązkowa Po prostu przyjaźń Po tamtej stronie Pół na pół Prawdziwe kobiety są zaokrąglone Projektantka Prości, ale bogaci Proza życia Przelotni kochankowie Przemycić Hendrixa Przez ścianę Przodem do tyłu Przygody barona Munchausena Przypadkowy bohater Quincy Jones: Na przekór losowi Qui pro quo Ramona i Beezus Randka w ciemno z życiem Ratując pana Banksa Ratunku, zmniejszyłem rodziców Reality Ricky Bobby - Demon prędkości Ricky Bobby – Demon prędkości Rocknrolla Rodzina Addamsów 2 Rodzina Tuche: Wolność, Równość, Rodzina Rodzinka z przypadku Rodziny się nie wybiera Rok pod psem Romans na dwie noce Romantycy Rosie O'Donnell: Szczerze i od serca Rozbaw mnie Rozbój w Belfaście Rozpruci na śmierć Różowa Pantera: Strzał w ciemności Sarah Silverman: Cuda niewidy Scenariusz na miłość Seks Terapia Sharon 1.2.3. Siedem dni w piekle Simpel Siostry przyrodnie Skandalista Larry Flynt Skok Henry'ego Słodka zemsta Speed Racer Sprzedawcy Stan Helsing Stan niebłogosławiony Starbuck Starsky i Hutch Stars 80. Reaktywacja Straszny film Straszny film 2 Straszny film 3 Studniówk@ Studniówk@ Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Suburbicon Supersamiec Susano, zabijasz mnie Swingujące wakacje Synalek Szaleństwo króla Jerzego Szef Szefowie wrogowie 2 Sześć dni, siedem nocy Szkolna edukacja Szkolna imprezka 3 Szkoła uwodzenia Czesława M. Szkoła życia Szpieg, który mnie rzucił Sztanga i cash Sztuka dorastania Sztuka kłamania Szukając misia Śmierć Stalina Świat według Barneya Tak to się teraz robi Tarantella w drodze Tata kontra tata Taxi 4 Taxi 5 Terapia małżeńska dla kochanków Terapia sercowa Terminal The Dictator The New Romantic The Oath Tito i obcy Toni Erdmann Tour de doping To nie tak jak myślisz kotku To tylko seks Trattoria Trudne słówka Tully Tylko mnie kochaj Ty, ja i on Urok Ustawka Utrzymanek Vincent i koniec świata Vinci Volta Volta Walentynki Weekend z królem Wesele Jenny Wielkie wydarzenie Wielkie zimno Wielki szus Wirtuoz Witam panie: Film Wkręceni Wkręceni 2 Włoska robota Wojny w Pentagonie Wszystko gra Wszystko w porządku Wygrać miłość Wyjazd integracyjny W chmurach W pogoni za Amy W starym, dobrym stylu Zachowaj spokój Zacznijmy od nowa Zadymiarze Zagubieni Zakochani Zakochani w Rzymie Zaślepieni Zatrzymany Za ile mnie pokochasz? Za jakie grzechy Za jakie grzechy, dobry Boże? Złap mnie, jeśli potrafisz Zła kobieta Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta Zły Mikołaj Zombieland Zoolander Zostańmy przyjaciółmi Zupełnie jak miłość Zwariowana historia Maxa i Leona Zwyczajna dziewczyna Zwyczajna przysługa Z czystym sercem Z pasją Żadnych wątpliwości Żona na niby Życie nie gryzie Życiowa debata