Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia zostały tylko dwa tygodnie, a przed nami jeszcze masa obowiązków. Jak dobrze zaplanować porządki, by odpowiednio się przygotować i nie zostawiać wszystkie na ostatnią chwilę? – Najlepiej zrobić plan i rozpisać sobie wszystko na kartce – podpowiedziała Kinga Petrus, autorka bloga o prowadzeniu domu.  Czym najlepiej zająć się w pierwszej kolejności?

Węgierski Gdańsk

Marzena Jagielska zakochała się w Budapeszcie od pierwszego wejrzenia. To również tam poznała swojego męża Akosa. Wspólnie prowadzą księgarnię „Gdańsk”, połączoną z niewielkim bistro z polską kuchnią. Dlaczego zdecydowali się na taką nazwę?

Jan Kuroń i jego sposoby na udane Święta

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Jan Kuroń zdradził swoje patenty na udane Święta. Dlaczego warto jest wcześniej przygotować niektóre potrawy i je zamrozić?

Pełnoletni uczniowie chcą sami o sobie decydować

W wielu szkołach pełnoletni uczniowie nie mogą sami się usprawiedliwiać, ani wypisać z zajęć dodatkowych. Mogą natomiast wziąć pożyczkę, otworzyć własną działalność czy zawrzeć związek małżeński. Młodzi dorośli nie chcą być już dłużej traktowani jak dzieci. Dlatego skierowali oni petycję do Ministra Edukacji Narodowej w tej sprawie. Na ten temat w dzisiejszym programie rozmawiali z Eliza Kuna, Łukasz Korzeniowski, Wanda Łuczak i Maria Jagodzińska.