Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Maciąg opowiedziała o zaletach medytacji. - Jest fenomenalnym sposobem na regenerację organizmu - zaznaczyła. - Badania naukowe pokazały, że pół godziny medytacji daje nam regenerację na poziomie trzech godzin snu - dodała. Jak prawidłowo medytować? - Najprostszą techniką jest koncentrowanie się na oddechu - powiedziała Maciąg.

Sezon na łyżwy rozpoczęty

Maciej Dolega z "Dzień Dobry TVN" wybrał się na jedno z warszawskich lodowisk, gdzie trenowały dzieci ze szkółki hokejowej. Jak prezenter pogody radził sobie na łyżwach?

Zakonnica bez przebrania

Dominikanka siostra Benia kocha literaturę, teatr i dobre kino. Napisała dwie powieści, kilka scenariuszy teatralnych, a także libretto musicalu. Jest też autorką bloga "Zakonnica bez przebrania". - Bez przebrania, czyli prawdziwa, autentyczna, czyli taka, która żyje w zgodzie z samą sobą - powiedziała. Jak wyglądało jej dzieciństwo? - Bywała najczęściej w teatrze, częściej niż w domu - zdradził Adam Baumann, aktor, tata siostry Beni. - Garderobiana trzymała ją w garderobie, a ja występowałam - dodała Ewa van Wees, aktorka, mama siostry Beni. Jak wyglądają jej zajęcia teatralne z uczniami Liceum im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku?

Siostra Benia – zakonnica bez przebrania

W studiu programu siostra Benia opowiedziała o swoim powołaniu. Jak wstąpienie do zakonu przyjęli jej rodzice? Jakie sukcesy osiąga jej grupa teatralna? Czy ma pokusę zagrania w filmie? - Chyba nigdy nie myślałam o tym, żeby zostać aktorką - zdradziła. - Mama mnie kiedyś wzięła na próbę i kiedy zobaczyłam, że scenę, która trwa w spektaklu pięć minut, ćwiczy się czasem cztery godziny, to skutecznie mnie to wyleczyło z aktorstw - powiedziała. Jakie zadanie aktorskie dostali prowadzący Małgorzata Ohme i Filip Chajzer?