Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

PISA (Programme for International Student Assesment) to badanie, podczas którego ocenia się umiejętność posługiwania się wiedzą przez 15-latków. Polscy gimnazjaliści znaleźli się w światowej czołówce. Dr Michał Sitek z Instytutu Badań Edukacyjnych opowiedział, na czym polegały zadania, z którymi musieli poradzić sobie uczniowie.

Co dzisiaj w pogodzie?

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dzisiaj pogoda. Kiedy spadnie śnieg?

Rodzina Kevina Aistona okradziona

Robert Stockinger spotkał się z Małgorzatą Stach i Kevinem Aistonem, których okradziono. Jak do tego doszło?

Jak zabezpieczyć dom przed kradzieżą?

Ekspert ds. bezpieczeństwa Leszek Kołtun wyjaśnił, jak można zabezpieczyć dom przed kradzieżą. Jakie gadżety mogą w tym pomóc?

Co dzisiaj w pogodzie?

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dzisiaj pogoda. Kiedy spadnie śnieg?

Czy gwiazdy „Na wspólnej” pamiętają pierwszy dzień na planie?

- Oczywiście, że pamiętam, bo to było minus dwadzieścia wtedy, mieliśmy mnóstwo ciuchów na sobie – powiedział aktor Mieczysław Hryniewicz. – Założyłam buty pana Rysia, zimowe i w te buty napchałam gazet i wełniane skarpety i założyłam jego kalesony i byłam niedźwiedziem, ledwo się ruszałam – zdradziła aktorka Bożena Dykiel. – Ten pierwszy dzień nastąpił po wielomiesięcznych castingach – dodała aktorka Grażyna Wolszczak. Jakie wspomnienia związane z pierwszym dniem na planie mieli inni aktorzy?

Newsy z życia gwiazd

Jak Magda Mołek skomentowała plotki o swojej kolejnej ciąży? Co w jednym z wywiadów zdradziła Anna Lewandowska? Opowiedziała o tym w „Dzień Dobry TVN” dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

Gwiazdkowe spotkanie w Centrum Zdrowia Dziecka

Jak co roku dziennikarze TVN odwiedzili dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. – Bardzo się cieszę, że udało nam się utrzymać tę tradycję – powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka, prezes Fundacji TVN. – My, jako rodzice, doskonale wiemy, jak trudno jest być z dzieckiem w szpitalu i jak czasami odrobina oddechu, wyjścia poza ten szpitalny oddział daje wytchnienie i dzieciom i rodzicom – zaznaczył Krzysztof Skórzyński, dziennikarz. – Takie kolędowanie trzeba pielęgnować – dodała Anna Kalczyńska, dziennikarka.