Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Największy świąteczny hit „Last Christmas” jest z nami już 35 lat!

Krzywa choinka w Pucku, nie w Pizie

W centrum Pucka stanęła choinka świąteczna, która jest… krzywa. O tym, dlaczego wyszło, opowiedzieli burmistrz Hanna Pruchniewska oraz mistrz zieleni Ryszard Went. Jak na krzywą choinkę reagują mieszkańcy Pucka i turyści?

Prognoza pogody

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na dziś.

(Nie)bezpieczne leki na cukrzycę

W ostatnim czasie media obiegła informacja, że lek dla cukrzyków, w którym wykorzystywana jest metformina, mógł zostać zanieczyszczony. Sytuację skomentował Michał Sutkowski, lekarz rodzinny i rzecznik Kolegium Lekarzy Rodzinnych. Czy pacjenci powinni mają powody do obaw?

Co robić, gdy jesteśmy świadkami ataku?

Ppłk Krzysztof Przepiórka poradził, jak należy reagować w sytuacji zagrożenia. Co możemy zrobić, gdy sami zostajemy zaatakowani lub jesteśmy świadkami agresji? – Generalnie mamy trzy kroki postępowania. Uciekaj, jeżeli masz możliwość. Chowaj się, jeżeli nie ma możliwości ucieczki. I walcz – powiedział były żołnierz GROM.

Wybuch gazu w Szczyrku

Wczoraj wieczorem w Szczyrku doszło do potężnej eksplozji, w wyniku której zginęły cztery osoby. Na miejscu był Jerzy Korczyński, który opowiedział, jak wyglądała sytuacja i jak przebiegała akcja ratunkowa. Jak doszło do tej tragedii?

Nowe wyzwania Rafała Zawieruchy

Rafał Zawierucha, aktor, który zagrał u Quentina Tarantino, rozpoczyna hollywoodzką karierę. W filmie „The Soviet Sleep Experiment” wciela się w główną rolę. Jak wyglądały kulisy pracy na planie? O czym jeszcze marzy Rafał Zawierucha?

Newsy z show-biznesu

Mateusz Hładki opowiedział, co słychać w świecie gwiazd.