Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

Kuba Tomaszczyk wraz z babcią Ireną podsumowali swój poranek w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Swoimi potrawami podzielili się z Patrycją Lipińską i jej podopiecznymi. Co pojawiło się na stole w kawiarence programu?

Niezwykłe teatralne życie Teresy Nawrot

Wspomnienia Teresy Nawrot pojawiły się w 2012 roku w książce Remigiusza Grzeli „Wolne”. To dwanaście rozmów z kobietami, które wybrały podróż do wolności. Pośród tych rozmówczyń najbardziej przejmująca jest właśnie opowieść aktorki. Emigrantka ukazuje dwa oblicza teatru Grotowskiego. Czym obecnie zajmuje się artystka? Jak działa jej berlińska szkoła? Autor książki Remigiusz Grzela opowiedział w studiu programu o wspomnieniach i emocjach, jakie towarzyszyły mu podczas dawnego spotkania z Teresą Nawrot.

Jak wygląda warszawskie mieszkanie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

Kinga Burzyńska pojechała w odwiedziny do Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Dziennikarka po raz pierwszy wybrała się z kamerami do warszawskiego mieszania pary i porozmawiała o nowych projektach i planach na przyszłość.

Stanisław Karpiel-Bułecka i śnieżna zima w górach

Przy okazji swojej wizyty na Gubałówce, Dorota Gardias spotkała się z góralem Stanisławem Karpielem-Bułecką. Za co kocha góry?

Muzyczne małżeństwo Adriana Łabanowskiego i Marii Sadowskiej

W studiu programu na kanapach zasiadło muzyczne małżeństwo – Adrian Łabanowski i Maria Sadowska. Jak wygląda ich codzienne życie?