Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W 2020 roku będzie tylko siedem niedziel handlowych. Reporter „Dzień Dobry TVN” Michał Nobis sprawdził, jak klienci centrów handlowych celebrowali ostatnią handlową niedzielę w roku 2019. – Jest smutek, jest żal – powiedziała jedna z klientek.

Czym żyli Polacy w 2019 roku?

Twórca internetowy Maciej Dąbrowski oraz psycholog Andrzej Tucholski opowiedzieli o trendach 2019 roku. Jakie hasła były najczęściej wpisywane w przeglądarkę internetową?

Co dzisiaj w pogodzie?

Tomasz Zubilewicz przedstawił prognozę pogody na ostatnie dni 2019 roku.

Czy dziecięcy szampan to dobry pomysł?

Na Litwie obowiązuje zakaz sprzedawania bezalkoholowego szampana dla dzieci. Litwini zakazali też produkcji zabawek i gadżetów imitujących butelki z alkoholem. Czy częstowanie dzieci bezalkoholowym szampanem to dobry pomysł? Rozmawiali o tym psycholog dziecięcy Agnieszka Gola oraz terapeuta uzależnień  Robert Rutkowski.

Co dzisiaj w pogodzie?

Tomasz Zubilewicz przedstawił prognozę pogody na ostatnie dni 2019 roku. Gdzie spadł śnieg?

Podsumowanie filmowe 2019

Anna Wendzikowska przygotowała podsumowanie filmowe 2019 roku. – Zakończenie sagi, które trwała blisko 43 lata – powiedziała dziennikarka o „Gwiezdnych wojnach”. O jakich jeszcze filmach opowiedziała?

Aleksandra Konieczna została profesorem

Aleksandra Konieczna to wybitna aktorka oraz profesor w szkole filmowej w Łodzi. – Ta szkoła słynie z tego, że tworzą ją profesjonaliści i możemy uczyć się u najlepszych – powiedziała studentka Patrycja Sikora. Jak wyglądają zajęcia, które prowadzi Konieczna?