Dzień Dobry TVN

sezon 14

Dzień Dobry TVN

W roku 2018 na polskich drogach zginęło więcej ludzi niż podczas zamachu terrorystycznego w USA 11 września 2001 roku. Zajmujemy w Europie trzecie miejsce pod względem liczby wypadków śmiertelnych. Gościem „Dzień Dobry TVN” był Wojciech Pasieczny, emerytowany policjant drogówki. Dlaczego na polskich drogach ginie tyle osób? Jakie błędy są najczęściej popełniane przez kierowców? – Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki wpływ ma prędkość na bezpieczeństwo na drogach – podkreślił.

Absurdalni przestępcy

Pszczelarz Patryk Waloszczyk opowiedział o tym, jak skradziono mu ule. – Złodziejom udało się przejechać około 7 kilometrów, z czego 5 kilometrów jechali gubiąc ule z urwaną osia i przebitymi kołami w przyczepie – powiedział. – Pożądleni ludzie ukradli przyczepę z ulami, które nie były przypięte – dodał. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, opowiedział o innych humorystycznych wyczynach przestępców.

Menu dla zdrowia skóry i duszy

Agata Ziemnicka i Julien podzielili się swoimi przepisami na zdrowe dania dla naszej skóry. – Musimy jeść to, z czego zbudowana jest nasza skóra – powiedziała Ziemnicka.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Andrzej Stankiewicz opowiedział, jakie artykuły znalazły się w dzisiejszej prasie.