Jestem z Polski

sezon 9 odcinek 13

Jestem z Polski 9

Agnieszka Tałaj to dziewczyna wielu talentów. Na Malcie, na której zamieszkała 8 lat temu jest menedżerem rezerwacji w hotelu oraz zajmuje się obsługą gości przybywających na wyspę zapewniając im wszelkie możliwe atrakcje. Na Maltę, do małej miejscowości Manikata, przeniosła się z Irlandii, w której mieszkała od kilku lat a na której - jak sama mówi - było jej za zimno. Na wyspie mieszka wraz ze swoim chłopakiem Bartkiem, który specjalnie dla niej zostawił Polskę. Razem z Agnieszką i Bartkiem spędzimy czas na jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie, czyli Golden Bay. Wybierzemy się do najlepszego SPA jakim są naturalne solanki. Sprawdzimy gdzie rośnie aloes i zrobimy z niego najlepszy balsam na zmarszczki oraz zjemy najlepszą bułę w Rabacie! Zapraszamy do TVN STYLE!

„Jestem z Polski" - opis programu

W nowym sezonie zobaczymy jak wygląda codzienne życie polek mieszkających za granicą. Opowiedzą co zrobiły, by zmienić swoje życie i osiedlić się w odległych miejscach na ziemi. Poznamy Darię, która mieszka w Berlinie od dwóch lat. Kocha to miasto za różnorodność i swobodę. Pokaże, gdzie "lokalsi" spędzają czas latem i co lubią jeść, a także jak wygląda casting na nowego lokatora.

Joanna osiedliła się w Kenii 13 lat temu! W swojej drugiej ojczyźnie pilotuje wycieczki po Afryce wschodniej, jest nauczycielem kitesurfingu i wspólnie z mężem organizuje indywidualne wyprawy safari dla turystów. Mówi w czterech językach: polsku, angielsku, niemiecku i kiswahili!

Wybierzemy się również do domu Iwony w urokliwym włoskim miasteczku Marche. Na Zanzibarze poznamy Maję i jej rodzinę, która pokaże swoją codzienność na wyspie i opowie o rodzinnym podróżowaniu.

W programie zobaczymy też siostrę Monikę - misjonarkę w Tanzanii. Jej domem stała się maleńka miejscowość Mangazo, gdzie życie jest bardzo surowe. Mimo, że mieszkańcy są biedni, to zawsze są dla siebie bardzo życzliwi.

Zobacz świat oczami polek, które wyjechały za granicę w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi.

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl