Jestem z Polski

sezon 6 odcinek 6

Jestem z Polski 6

Kasia zakochała się w Portugalii jeszcze na studiach, kiedy przyjechała szlifować język do Porto. Później przez wiele lat układała sobie życie w Warszawie, aż w końcu przyszedł moment, że powiedziała „dość”. W ciągu sześciu miesięcy przeorganizowała życie swoje i rodziny w taki sposób, że ona, jej mąż oraz dzieci zaczęli żyć, pracować i uczyć się w Portugalii.

Teraz Kasia dzieli swoje życie na przed i po zamieszkaniu w tym kraju. Od trzech lat na nowo poznaje siebie. Pozwala sobie na pasje, na które kiedyś uważała, że jest już za późno. Niezmiennie urzeka ją ocean, to tutaj spędza najwięcej czasu. To głównie, dlatego zamieszkała w Portugalii. Jej Portugalia to ocean i plaża.

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

W premierowych odcinkach poznamy m.in. Kasię, która przeprowadziła się do Holandii. Zamieniła swoją biurową pracę i eleganckie szpilki na... własną cukiernię! Wybierzemy się na wspólną wycieczkę łodzią po kanałach i spróbujemy też niderlandzkich przysmaków, takich jak śledzie, sery oraz... frytki! Jak wygląda od środka holenderski wiatrak? Gdzie można znaleźć najlepsze piwo w mieście? Dowiemy się tego już jesienią! To nie wszystko! Wybierzemy się również do Danii, w której przewodnikiem będzie Alex. Jak wyglądają cmentarzyska Wikingów? Czy to prawda, że Duńczycy nie mogą żyć bez kawy? Dlaczego po ukończeniu studiów chodzą w kapitańskich czapkach? Dokąd jeszcze wybierzemy się jesienią? Już teraz zapraszamy w fascynującą podróż po całym świecie!

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl