Jestem z Polski

sezon 6 odcinek 2

Jestem z Polski 6

Monika najpierw zakochała się w Chorwacie, a później także w Chorwacji. Aktualnie mieszka w mieście Tar, po którym nas oprowadzi. Pozna nas z inną mieszkającą tutaj Polką, a także pokaże dyskotekę, którą prowadzi!

Dziś mieszka na półwyspie Istria i pokaże wam tutaj swoje ulubione miejsca.  Zobaczycie między innymi urokliwy Tar, gdzie znajduje się jej dom oraz przepiękny, zabytkowy Poreč. Poznacie też przyjaciółkę Moniki, Justynę. Dziewczyny poplotkują o tym, jak to jest mieć męża Chorwata.

Dowiecie się też jak mieszka się w wielopokoleniowym chorwackim domu, przekonacie się, jak w tutejszym wydaniu smakuje tatar oraz czy Polacy i Chorwaci mogą się w ogóle nawzajem dogadać w swoich rodzimych językach.

A na koniec odwiedzicie jeszcze prowadzoną tu przez Monikę dyskotekę!

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

W premierowych odcinkach poznamy m.in. Kasię, która przeprowadziła się do Holandii. Zamieniła swoją biurową pracę i eleganckie szpilki na... własną cukiernię! Wybierzemy się na wspólną wycieczkę łodzią po kanałach i spróbujemy też niderlandzkich przysmaków, takich jak śledzie, sery oraz... frytki! Jak wygląda od środka holenderski wiatrak? Gdzie można znaleźć najlepsze piwo w mieście? Dowiemy się tego już jesienią! To nie wszystko! Wybierzemy się również do Danii, w której przewodnikiem będzie Alex. Jak wyglądają cmentarzyska Wikingów? Czy to prawda, że Duńczycy nie mogą żyć bez kawy? Dlaczego po ukończeniu studiów chodzą w kapitańskich czapkach? Dokąd jeszcze wybierzemy się jesienią? Już teraz zapraszamy w fascynującą podróż po całym świecie!

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl