Jestem z Polski

sezon 6 odcinek 8

Jestem z Polski 6

W 8. odcinku 6. sezonu programu "Jestem z Polski" poznamy Patrycję, która wraz z mężem i córką mieszka we Frankfurcie. To niemieckie miasto to nie tylko centrum finansowe, targi czy ogromne lotnisko. To przepiękne miejsce, w którym Polka może rozwijać swoją pasję oraz biznes.
Frankfurt nad Menem to nietuzinkowa metropolia, która słynie przede wszystkim z centrum finansowego i wielkich targów, ale po bliższym poznaniu okazuje się, że jest również pięknym miastem, które pielęgnuje tradycję i szanuje różnorodność. Właśnie tutaj mieszka Patrycja wraz z mężem i pięcioletnią Emmą.Prowadzi własny salon manicure i potrafi naprawić swojego wymarzonego busa z lat '60. dlatego mówi o sobie żartobliwie, że jest "tipsiarą" i "blacharą". W tym odcinku zobaczycie jakie cuda potrafi stworzyć na paznokciach i dowiecie się skąd w niej pasja do starych aut.

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

W premierowych odcinkach poznamy m.in. Kasię, która przeprowadziła się do Holandii. Zamieniła swoją biurową pracę i eleganckie szpilki na... własną cukiernię! Wybierzemy się na wspólną wycieczkę łodzią po kanałach i spróbujemy też niderlandzkich przysmaków, takich jak śledzie, sery oraz... frytki! Jak wygląda od środka holenderski wiatrak? Gdzie można znaleźć najlepsze piwo w mieście? Dowiemy się tego już jesienią! To nie wszystko! Wybierzemy się również do Danii, w której przewodnikiem będzie Alex. Jak wyglądają cmentarzyska Wikingów? Czy to prawda, że Duńczycy nie mogą żyć bez kawy? Dlaczego po ukończeniu studiów chodzą w kapitańskich czapkach? Dokąd jeszcze wybierzemy się jesienią? Już teraz zapraszamy w fascynującą podróż po całym świecie!

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl