Jestem z Polski

sezon 6 odcinek 7

Jestem z Polski 6

Kiedy 12 lat temu Sonia przyjechała na kurs nurkowania na Maderę nie sądziła, że jej życie ulegnie diametralnej zmianie. To wtedy poznała swojego późniejszego partnera i ojca swoich dzieci i właśnie wtedy dosłownie zakochała się w człowieku i w tej wyspie. A dalej wszystko potoczyło się błyskawicznie...

Dzisiaj jej dwaj synowie również kochają nurkować. A Sonia zajmuje się zawodowo oprowadzaniem wycieczek i zarażaniem ludzi pasją do Madery. Kocha te wyspę tak jak Maderejczycy swojego rodaka - Cristiano Ronaldo. Sonia niezmiennie zachwyca się historią miejsca, rozłożystymi polami bananowców, ludźmi, piękną pogodą, majestatycznymi klifami i nie wyobraża sobie życia bez Madery.

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

W premierowych odcinkach poznamy m.in. Kasię, która przeprowadziła się do Holandii. Zamieniła swoją biurową pracę i eleganckie szpilki na... własną cukiernię! Wybierzemy się na wspólną wycieczkę łodzią po kanałach i spróbujemy też niderlandzkich przysmaków, takich jak śledzie, sery oraz... frytki! Jak wygląda od środka holenderski wiatrak? Gdzie można znaleźć najlepsze piwo w mieście? Dowiemy się tego już jesienią! To nie wszystko! Wybierzemy się również do Danii, w której przewodnikiem będzie Alex. Jak wyglądają cmentarzyska Wikingów? Czy to prawda, że Duńczycy nie mogą żyć bez kawy? Dlaczego po ukończeniu studiów chodzą w kapitańskich czapkach? Dokąd jeszcze wybierzemy się jesienią? Już teraz zapraszamy w fascynującą podróż po całym świecie!

„Jestem z Polski" - gdzie oglądać?

Odcinki programu obejrzysz na antenie TVN Style oraz online na platformie VOD player.pl