Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Helen Mirren i Ian McKellen pojawili się po raz pierwszy razem na ekranie w filmie „Kłamstwo doskonałe”. Jacy są bohaterowie, których zagrali? – Na samym początku spotykają się w internecie, w serwisie randkowym – powiedział McKellen. – Możemy powiedzieć, że postać, którą gra Ian jest oszustem – dodała Mirren. – Dla mnie genialną rzeczą w tym filmie jest to, że spotkaliśmy się w projekcie, w którym gramy cały czas razem, musieliśmy polegać na sobie aktorsko i tak po ludzku – zaznaczyła.

Helen Mirren – gwiazda, której sprzyja czas

- Jest nieprawdopodobnie ciepłą osobą i bardzo wesołą, łatwo jest ją rozbawić – powiedziała o Helen Mirren Anna Wendzikowska. Jakie filmy z aktorką poleciła dziennikarka? Jakie były kulisy filmu „Królowa”?

Co dziś w pogodzie?

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dziś pogoda.

Słodka pasja pieczenia

Blogerki kulinarne Marta Dmochowska, Magdalena Winnicka i Natalia Kamrowska opowiedziały o swojej pasji do wypieków. – Każda tworzy swój przepis, potem go fotografuje, wprowadza na stronę – powiedziała Dmochowska.

Proste i pyszne desery

Marta Dmochowska i Magdalena Winnicka pokazały, jak zrobić proste i smaczne desery. Jaki jest przepis na jogurtowe ciasto z kruszonką?

Gwiazdy w piosence „Mimo Wszystko”

W 2003 roku Anna Dymna założyła Fundację „Mimo Wszystko”, która wspiera dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Wielu polskich artystów nagrało razem piosenkę „Mimo Wszystko”, do której powstał też teledysk.