Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Iwona Blecharczyk to zawodowy kierowca 67-metrowego tira. – Przez pierwsze trzy lata jeździłam standardowym tirem po całej Europie, później rok w Kanadzie, jazda na długodystansowych szlakach po Stanach Zjednoczonych – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Co przewozi? Jak wygląda jej życie prywatne?

Podróżniczka odcięta od… podróży

Ewa Chojnowska-Lesiak to modelka, podróżniczka i autorka bloga  "Szpilki w plecaku". W ubiegłym roku w samej Afryce była, aż 50 razy. Jak znosi to, że zostały zamknięte granice w związku z pandemią koronawirusa? Czym się zajmuje? – Całą moją energię pochłania sklep z turbanami i opaskami – zdradziła. – Z afrykańskich tkanin – dodała. – Za co kocha Afrykę?

Warzywa i zioła na balkonie

Ogrodnik Łukasz Skop pokazał, jak uprawiać warzywa i zioła na balkonie. – Będziemy do tego potrzebować kramzyt, ziemię i wermikulit. Jak zasadzić warzywa i zioła w doniczce? Jak je podlewać?

Botwina według Andrzeja Polana

Andrzej Polan zdradził przepisy na dania z botwiną. Jak zrobić sernik z botwinką?

Zaskocz dziecko w dniu urodzin

Monika Jaskólska opowiedziała, jak zaskoczyła swoją córkę w jej urodziny. Co dla niej zorganizowała? Organizatorka przyjęć Kinga Kołojdziejak-Gul doradziła, jak jeszcze można zorganizować urodziny dla dziecka.