Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Machut i Marek Machut opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”, jak spędzają czas izolacji związanej z koronawirusem z czwórką swoich dzieci. - Wszyscy są w domu, nie mamy czasu dla siebie – powiedziała Machut. – W raz z rozpoczęciem pandemii zacząłem pracować online, siedzę w pokoju obok i słyszę różne hałasy i głosy, zastanawiam się, co tym razem dzieci zmalowały – dodał Machut. Jak wygląda ich dzień?

Okazywanie wdzięczności w związku

Ania Weber jest osiem lat po ślubie i ma trójkę dzieci. Aleksandra Sulej jest 16 lat po ślubie i ma czwórkę dzieci. W programie rozmawiały o okazywaniu wdzięczności w związku. Czego oczekują od swoich partnerów? Jak mówić o swoich oczekiwaniach?

Filmowa kapsuła czasu

Bujna broda Pana Kleksa, broń Janka Kosa z „Czterech pancernych i psa” czy kurtka Lecha Wałęsy. Wszystkie kostiumy, rekwizyty filmowe znalazły swoje miejsce w Łódzkim Centrum Filmowym. – Rekwizyty są podzielone rodzajami, więc mamy miejsce, gdzie są zastawy stołowe, gdzie jest szkło, zegary – powiedziała Anna Moska, prezes Łódzkiego Centrum Filmowego. Jak przechowywana jest broń?

Musicale dobre na wszystko

Anna Wendzikowska opowiedziała o musicalach, które warto obejrzeć. O czym jest film „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”? – Jest przede wszystkim bardzo zabawny – powiedziała dziennikarka. – Okraszony jest fajnym aktorstwem i piosenkami – dodała. Kto tam zagrał? A dlaczego warto zobaczyć film „Wszyscy mówią: kocham Cię”?

Pytanie od widza

Po ilu dniach po zakażeniu koronawirusem COVID-19 test wyjdzie pozytywny? Na to pytanie odpowiedział immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Para buch! Dziś gotujemy na parze

Piotr Kucharski przygotowywał dania na parze. Jak zrobić warzywa na parze z sosem?