Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Sześcioletni Filip zmaga się z rakiem siatkówki oka. Obecnie leczy się w Stanach Zjednoczonych. Do USA musi wylatywać nawet kilkanaście razy w roku. Jedna z kontrolnych wizyt wypadła już w czasie pandemii. Na szczęście, dzięki staraniom rodziny, chłopiec mógł się tam udać mimo zamknięcia granic. O leczeniu zagranicą w czasach koronawirusa opowiedział ojciec chorego chłopca Adam Maciejewicz.

Jakie dodatki dodają charakteru w mieszkaniu?

Dodatki to klucz do stylowego i wyjątkowego mieszkania. Jak różni właściciele zadbali o charakter swoich przestrzeni? O tym opowiedzieli w rozmowach z Katarzyną Jaroszyńską.

Czym są i jak działają biomateriały?

Biomateriał to materiał, z którego można produkować urządzenia i elementy mające bezpośredni kontakt z tkankami organizmu. Z biomateriałów produkuje się implanty, a także pokrywa się nimi powierzchnie urządzeń wszczepianych do wnętrza organizmu lub przeznaczonych do długotrwałego kontaktu z organizmem. W jaki inny sposób są jeszcze używane? O tym opowiedziała Weronika Banaś - projektant ekologicznych materiałów.

Blogerki i makijaże, które pasują do maseczek ochronnych

Domowa izolacja sprawiła, że coraz rzadziej wykonujemy makijaż. Większość kobiet uważa, że nie ma sensu go robić nawet, gdy wychodzimy, bo połowę twarzy zakrywa maseczka. A gdyby tak zachwycić niecodziennym makijażem oczu? Trzy blogerki pokazały swoje sposoby na przykuwający uwagę makijaż.