Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Podczas pandemii dużym problemem okazał się brak możliwości pójścia do fryzjera. Niektórzy domowymi sposobami próbowali okiełznać włosy, inni korzystali z usług tworzącego się podziemia, co zbadał Filip Chajzer. O fryzjerskim fenomenie opowiedzieli również w „Dzień Dobry TVN” filozof, publicysta Tomasz Stawiszyński oraz stand-uper Łukasz „Lotek” Lodkowski.

Diana Kautz i jej nauka kitesurfingu

W Chałupach Diana Katz postanowiła nauczyć się kitesurfingu. Jakie są podstawowe zasady tego wodnego sportu? O tym opowiedział instruktor. Jaka pogoda czeka nas w przyszłym tygodniu?

Łukasz i Ewa Goździewiczowie - walczyli o życie pacjentów i swoje

Mimo zakażenia koronawirusem dr Łukasz Goździewicz i jego żona do samego końca nie chcieli odejść od łóżek schorowanych pacjentów. Z czasem lekarz na tyle źle się poczuł, że zgodził się na przewiezienie do szpitala, gdzie przez wiele dni trwała batalia o jego życie. Jak obecnie czuje się małżeństwo? Jak wspominają dni, kiedy walczyli o zdrowie swoich podopiecznych? O tym opowiedzieli w programie.

Pan Karol i jego dokuczliwa kwarantanna

Pan Karol miał podejrzenia zakażenia koronawirusem. By nie narażać swojej ciężarnej żony postanowił kwarantannę spędzić w domku na działce. Sanepid wyraził na to zgodę i poinformował okolicznych mieszkańców o stanie pana Karola. Przez czas trwania jego kwarantanny działka była obrzucana kamieniami, a sąsiedzi zachowywali się agresywnie. O całej sytuacji pan Karol opowiedział wraz ze swoją żoną Marleną.