Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

W „Dzień Dobry TVN” Staszek Karpiel-Bułecka pokazał swoje ustronne miejsca w górach. – Chciałem wam pokazać miejsca, które są odludne, w których możemy się wyciszyć, uprawiać sport, pobiegać, pojeździć na rowerze, pójść na randkę – powiedział muzyk. Jak spędza czas ze swoim stryjem Sebastianem Karpielem-Bułecką?

Niezwykła kolekcja fana motoryzacji

Tomasz Jurczak to pasjonat i kolekcjoner maluchów. Jeden z pojazdów z jego kolekcji parkował na pierwszym piętrze w domu w Gliwicach. Jak udało się wydobyć ten pojazd? Jakie jeszcze zabytki ma w swojej kolekcji Jurczak?

Kalafior w roli głównej

Kucharz David Gaboriaud przygotowywał dania z kalafiorem. Jak pokroić kalafiora? Jakie przepisy zdradził?

Własnoręcznie stworzyli zaczarowane ogrody

Właściciele ogrodu Ilona Krzykała i Tomasz Pluta kilka lat temu kompletnie nie znali się na uprawie roślin. Teraz są właścicielami przepięknych ogrodów. Ile lat Krzykała tworzyła swój ogród? – Trzynaście lat – powiedziała. – Po ogrodzie trzeba spacerować – dodała. – Czasami trzeba trzy rundy zrobić, żeby coś zauważyć – zaznaczyła. A jak powstawał ogród Pluty?

Pandemiczne remonty

Jakie błędy popełniamy zabierając się za remont mieszkania? Powiedziała o tym Kamila Jakubowska-Szmyd. Czym sugerować się podczas urządzania wnętrz? – Pokochajmy kolory – zaznaczyła.