Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Katarzyna Bonda opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o zagadkach kryminalnych w swojej nowej książce. – To była dla mnie najtrudniejsza książka, którą miałam okazję napisać – zdradziła pisarka. Kim jest profiler? – To osoba, która bada ślady kryminalistyczne, które muszą w jakiś sposób powstać, nawet jeśli są niewidoczne, to istnieją – wyjaśnił Bogdan Lach, psycholog śledczy. – Rolą profilera jest poznać ofiarę – dodał. Co najczęściej zdradza mordercę?

Prognoza pogody

Dorota Gardias z „Dzień Dobry TVN” odwiedziła kwiaciarnię mamy i córki, czyli Małgorzaty Rusak i Oli Rusak. Jaki bukiet wręczyć z okazji Dnia Matki?

Brytyjskie gwiazdy i ich życie w czasie pandemii

Anna Senkara opowiedziała, co słychać w brytyjskim show-biznesie. Jak książę Harry i jego żona Meghan obchodzili drugą rocznicę ślubu? – Przebywają w Los Angeles, a rocznicę ślubu spędzili na własnym tarasie, popijając koktajle, jedząc dobre, meksykańskie jedzenie i rozmawiając przez telefon z rodziną i przyjaciółmi – powiedziała. Czy to prawda, że książę Harry źle znosi życie w LA? Czy królowa Elżbieta II sama układa swoje włosy? Dziennikarka powiedziała też, co w wyglądzie piłkarza Davida Beckhama zszokowało fanów.