Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Adwokat Eliza Kuna odpowiedziała na pytanie, czy osoba powracająca z pracy zagranicą, która wykona pełny test na koronawirusa, będzie musiała przebywać na kwarantannie.

Lęk przed końcem izolacji

Wiele osób obawia się wyjścia z domu, powrotu to pracy czy powrotu do codzienności sprzed kwarantanny. Psycholog Ewa Jarczewska-Gerc poradziła, jak uporać się z lękiem przed końcem izolacji i jak oswoić myśl o powrocie do normalności.

Biurowce gotowe na powrót pracowników?

Czy biurowce będą specjalnie przygotowane na powrót pracowników? Czy zostanie zapewnione bezpieczeństwo dla osób w nich przebywających? Jak będzie wyglądała praca w siedzibach firm? O tym opowiedział Rafał Szymański, kierownik działu zarządzania nieruchomościami.

Polak gotuje w najmniejszej restauracji w UK

Polak prowadzi najmniejszą restaurację w Wielkiej Brytanii, której powierzchnia zajmuje 9m2.. Kuba Winkowski został wyróżniony prestiżową nagrodą National Chef Of The Year. Kucharz w swojej kuchni wykorzystuje tylko lokalne produkty od zaprzyjaźnionych dostawców. Jak zaczęła się jego przygoda z gastronomią?

Chłodniki na różne sposoby

Beata Kartowicz przygotowała wegański chłodnik z awokado na bazie jogurtu sojowego i ekspresowy chłodnik z buraczków konserwowych.