Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Dziś w wraz z kamerą „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki odwiedził wyjątkowy ogród Maryli Rodowicz. Artystka opowiedziała o tym wyjątkowym dla niej miejscu. A jak wokalistka radzi sobie podczas pandemii?

Najświeższe informacje z życia gwiazd

Mateusz Hładki zdradził dziś najświeższe plotki z życia gwiazd. Jak Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała urodziny syna? Dziennikarz pokazał również metamorfozę Aleksandry Domanskiej, która postanowiła skrócić włosy. W ostatnich dniach na świat przyszło również drugie dziecko Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Co jeszcze wydarzyło się w show-biznesie?

Kalafior w roli głównej

W dzisiejszej kuchni programu David Gaboriaud przygotował pyszne dania z kalafiorem w roli głównej. Jakie rodzaje tego warzywa możemy dostać w sklepach? Kucharz podał przepis na wyjątkową kalafiorową sałatkę. Jak ją przyrządzić?

Czy Polacy skorzystali z wakacji kredytowych?

W związku z pandemią koronawirusa wiele banków umożliwiło swoim klientom wakacje kredytowe, polegające na odroczeniu spłaty. Jak wielu Polaków zdecydowało się o nie wystąpić? Jak wiele wniosków zostało pozytywnie rozpatrzonych? O tych kwestiach mówił ekonomista Paweł Cymcyk.