Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

„Ciche dni” to popularne określenie zjawiska, które w psychologii nazywane jest ostracyzmem społecznym. W praktyce polega na drastycznym ograniczaniu kontaktów z drugą osobą, zarówno częstości oraz ich jakości. Czy „ciche dni” są dobre dla związku? O tym w „Dzień Dobry TVN” Surya Magdalena Zawadzka – psycholog i terapeutka holistyczna.

Biłgoraj EKO Challenge. Na czym polega?

Biłgorajscy biegacze przy okazji biegowych treningów sprzątają leśne szlaki. O tym wielkim sprzątaniu opowiedzieli pomysłodawcy akcji: Piotr Sawacha, Łukasz Dąbrowski i Piotr Rapa.

Daria Ładocha i jej buraczana kuchnia

W swojej domowej kuchni Daria Ładocha przygotowała dania z burakami w roli głównej. Jak zrobić wegański barszcz ukraiński?

Basia Tworek i joga na napięciowy ból głowy

Stres jest stałym elementem życia. Towarzyszy nam w pracy, w domu, w codziennych obowiązkach. Wraz z nim zazwyczaj pojawia się niechciany i nieprzyjemny towarzysz - ból głowy, któremu często towarzyszy uczucie napięcia. Jak z nim walczyć? Jednym ze sposobów na rozluźnienie może być joga. Basia Tworek pokazała kilka spokojnych ruchów, które może wykonać każdy z nas.