Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

O Krystianie W. znanym jako „łowca nastolatek” zrobiło się głośno za sprawą samobójczej śmierci 14-letniej Anaid Tutguszjan. 8 marca 2015 roku uczennica gdańskiego gimnazjum rzuciła się pod pociąg. Wcześniej zadzwoniła do matki i powiedziała, że została zgwałcona. Sprawie po latach przyjrzał się dziennikarz programu „Uwaga!” Tomasz Patora. Okazało się, że sprawca był powiązany z sopockim klubem Zatoka Sztuki. O swoich odkryciach i serii reportaży opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Kamil Fieniuk – polski akrobata, który pracuje w Cirque de Solei

Kamil Fieniuk w wieku zaledwie kilkunastu lat został mistrzem świata w akrobatyce sportowej. Dzisiaj występuje w najsłynniejszym cyrku świata – Cirque du Solei. Kulisy swojej pracy zdradził w rozmowie z Robertem Stockingerem.

Artur Chmielewski o przełożonym locie rakiety Falcon 9

Z powodu niesprzyjającej pogody nie doszło do startu amerykańskiej rakiety Falcon 9. Rakieta ma wynieść na orbitę kapsułę Dragon z dwoma amerykańskimi astronautami. Kolejną próbę zaplanowano na sobotę. O tym projekcie opowiedział Artur Chmielewski - dyrektor od przyszłych misji międzyplanetarnych w NASA/JPL.