Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Iza Miko cały czas zaraża wszystkich swoją pozytywną energią, nawet w czasach epidemii. W rozmowie z Sandrą Hajduk aktorka opowiedziała o swoim alter ego Oldze oraz psim towarzyszu. Jak wygląda jej sytuacja w życiu uczuciowym?

Sandra Hajduk i plotki ze świata show-biznesie

Co słychać w świecie gwiazd? Najnowsze informacje zdradziła Sandra Hajduk. Opowiedziała między innymi o Pameli Anderson i „Słonecznym Patrolu” oraz dziecku Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Łukasz Wroński – jedyny polski lutnik na Manhattanie

Łukasz Wroński jest znanym w Nowym Jorku lutnikiem, do którego przychodzą światowej sławy muzycy. Sam również gra na skrzypcach, a jego talent przydaje mu się podczas pracy. Jak zaczęła się jego przygoda z tym instrumentem i jak znalazł się na Manhattanie?

Grzegorz Zawierucha i twaróg na wiele sposobów

Twaróg wcale nie musi być nudny. Swoimi przepisami na dania z twarogiem w roli głównej podzielił się Grzegorz Zawierucha. Jak zrobić dip z suszonymi pomidorami?

Czarny bez i jego magiczne właściwości

Czarny bez nie tylko zwalczy gorączkę i złagodzi kaszel, ale dodatkowo dzięki dużej ilości witamin i soli mineralnych wzmocni organizm. Jak jeszcze może pomóc? O innych właściwościach czarnego bzu opowiedziała Agnieszka Cegielska.