Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Eliza i Trybson poznali się w „Warsaw Shore” siedem lat temu. To właśnie tam między nimi narodziło się uczucie. Co zmieniło się u nich w ostatnich kilku latach? Jak wspominają udział w programie?  O tym opowiedzieli w rozmowie z Barbarą Pasek.

Co nowego w show-biznesie?

Ze swojego domowego zacisza Barbara Pasek zdradziła najnowsze informacje ze świata gwiazd. Opowiedziała między innymi o macierzyństwie Tatiany Okupnik i instagramowych urodzinach Joanny Koroniewskiej.

Jak zamienić samochód w kamper?

Wakacje już za miesiąc, a wielu z nas wciąż nie wie, jak je spędzi. Trójka wynalazców ruszyła na pomoc wszystkim spragnionym odpoczynku. Skonstruowany przez nich box sprawi, że samochód można zmienić w kamper. Jak to zrobić? O tym Michał Machura, Adam Kamiński i Oskar Szwan opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Bon 1000 zł na wakacje. Dla kogo?

Nadchodzące wakacje ze względu na pandemię koronawirusa Polacy spędzą raczej w kraju. Ministerstwo Rozwoju stworzyło z tej okazji specjalny projekt wspierający polskich urlopowiczów - 1000 plus na wakacje, czyli bon turystyczny. Jaki jest jego cel? O kulisach akcji opowiedział ekspert rynku turystycznego Maciej Nykiel.