Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Co robi w domu Julia Kamińska? Z aktorką rozmawiał Mateusz Hładki z „Dzień Dobry TVN”. – Odnalazłam nowe hobby, bo bardzo dużą frajdę sprawia mi skręcanie mebli – zdradziła. Jakie rośliny zasiała w doniczkach na swoim balkonie? Kamińska zdradziła też, jak wyglądają prace nad scenariuszem serialu „BrzydUla”, który wraca po dziesięciu latach od premiery.

Informacje ze świata gwiazd

Mateusz Hładki opowiedział o nowinkach ze świata show-biznesu. Co o szczepionce na koronawirusa COVID-19 powiedziała wokalistka Edyta Górniak? Czy to prawda, że aktorzy Angelina Jolie i Colin Farrel są parą? Na czym polega #Hot16Challenge?

Polska rysowniczka, która podbiła internet

Jej rysunki znanych osób i nie tylko podbiły internet. Ilustratorka Natalia Madej opowiedziała o swojej pasji. – Mój styl rysowania można wrzucić do kategorii ilustracji modowej – powiedziała. Jak nawiązała współpracę z raperami z Pro Era? Co było jej momentem przełomowym w zdobyciu popularności w sieci?

Czosnek – samo zdrowie!

Agnieszka Cegielska opowiedziała o zdrowotnych właściwościach czosnku. – Jest naturalnym antybiotykiem – zaznaczyła dziennikarka. Dlaczego nie warto kupować czosnku chińskiego?

Z wizytą w kuchni Magdy Gessler

Magda Gessler przygotowywała w swojej kuchni szparagi. – Najważniejsze jest to, że ich sposób przygotowania jest dużo prostszy niż nam się wydaje – powiedziała. Jak rozpoznać świeże szparagi? Jakie mają właściwości zdrowotne?