Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Mieczysław Hryniewicz i Ewa Strebejko mieszkają w Poznaniu i choć kochają swój wielkopolski dom, chętnie spędzają wolny czas w swojej posiadłości nad Bałtykiem. W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o swoim morskim zakątku. Jak wygląda wnętrze domu?

Przegląd #hot16challenge2 Filipa Chajzera

Wyzywanie #hot16challenge2 polega na nagraniu 16 wersów do wybranego bitu i umieszczeniu ich w internecie. Cel jest szczytny, bo wszystkie darowizny zostaną przekazane na walkę z koronawirusem. Przegląd piosenek gwiazd zrobił Filip Chajzer. O wyzwaniu opowiedzieli również polscy muzycy

Beata Kozidrak o swojej piosence w ramach #hot16challenge2

#hot16challenge bije rekordy popularności. Akcja, którą zapoczątkowali raperzy przeniknęła obecnie również do twórców innych gatunków muzycznych. Na wyzywanie odpowiedziała nawet Beata Kozidrak, czym wywołała prawdziwe poruszenie w internecie. O swoim utworze opowiedziała w rozmowie z prowadzącymi.

Smolasty w utworze „Raj”/”Tusz”/”Pełnia”

Smolasty przygotował specjalną niespodziankę dla widzów programu i wykonał utwór na żywo z własnego domu. Wraz ze swoim gitarzystą zaśpiewał piosenkę „Raj”/”Tusz”/”Pełnia” z nowej płyty.