Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Jak wygląda wizyta u stomatologa podczas pandemii koronawirusa? Jak zadbać o bezpieczeństwo dentysty i pacjenta? Jakie procedury zostały wprowadzone? O tym opowiedziała stomatolog Aleksandra Burczyńska.

Sanah – nieśmiała 22-latka podbija polskie listy przebojów

Sanah, czyli Zuzanna Jurczak, to młoda polska wokalistka, która zyskała popularność dzięki piosence „Szampan”. Utwór ten został odtworzony ponad 30 mln razy. Czy ten spektakularny sukces ją zaskoczył?

Co nowego w świecie gwiazd?

Barbara Pasek sprawdziła, co słychać w show-biznesie.

Je się oczami. Jak stylizować jedzenie?

Stylista jedzenia to bardzo wazna osoba podczas sesji fotograficznych do magazynów i książek kucharskich. Jego zadaniem jest pokazanie jedzenia w jak najbardziej apetyczny sposób. Styliści i fotografowie jedzenie opowiedzieli o tym, jak tworzyć smakowite kompozycje. Które potrawy są wdzięcznymi „modelami”, a które mogą sprawiać problemy?

Para buch! Dziś gotujemy na parze

Piotr Kucharski przygotowywał dnia gotowane na parze. Jak zrobić flan, czyli krem catalana?

Ruszyli w świat i na razie nie wracają. Kwarantanna podczas podróży dookoła świata

Amanda Figlarska i Samuel St-Laurent wyruszyli w podróż dookoła świata. Z powodu koronawirusa utknęli w Maroku. – Życie tu jest bezpieczne. Trzymamy się z daleka od ludzi, przechodzimy kwarantannę na plaży – powiedzieli. – Zostaniemy tu, jak długo będzie trzeba. I jeśli granice zostaną otwarte i będzie bezpiecznie ruszymy na południe.