Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

To miało być histeryczne wydarzenie. Po raz pierwszy prywatna firma miała wysłać astronautów w kosmos, po raz pierwszy od dziewięciu lat mieli polecieć z terytorium Stanów Zjednoczonych i po raz pierwszy w nowych kombinezonach. Niestety pogoda pokrzyżowała plany i start Dragon SpaceX został przełożony. Czy wystartuje dzisiaj? – Nie chodziło tylko o pogodę nad samym przylądkiem skąd odbywał się start – zaznaczył John F. Hall, były pracownik NASA, ekspert Polskiej Agencji Kosmicznej POLSA. – Trzeba było brać pod uwagę wpływ pogody na pojazd, jeśli znajdzie się w trybie ewakuacyjnym, a tu obszar może sięgać aż Irlandii – dodał. – Obaj piloci to weterani misji kosmicznych – podkreślił Hall. Jaki jest koszt przekładania misji?

Historyczna dla ludzkości misja NASA i SpaceX przed nami

Dziennikarz Marcin Wrona opowiedział w „Dzień Dobry TVN”, na ile jest dziś możliwy start Dragona SpaceX. – Wszystko zależy od wojskowej prognozy pogody – powiedział. – Na dzisiaj szanse na start wynoszą 50 procent – dodał. – Starty rakiet kosmicznych, starty wahadłowców to zawsze była loteria – zaznaczył. Jaki start miał okazję obserwować w Centrum Lotów Kosmicznych Johna F. Kennedy’ego? Jak wyglądały przygotowania do lotu?

Kulisy przygotowań koncertu Kasi Lins w DDTVN

Wokalistka Kasia Lins opowiedziała o swojej nowej płycie. – Nagraliśmy tę płytę w rok – powiedziała.

Uroki Świnoujścia

Bartek Jędrzejak opowiadał o dzisiejszej prognozie pogody ze Świnoujścia.

Jak muzyczna pasja połączyła młodych ojców?

Aktor, muzyk i ojciec Mateusz Banasiuk oraz muzyk i ojciec Bilguun Ariunbaatr opowiedzieli o swojej nowej płycie. – Piszę o rozterkach życiowych, relacjach damsko-męskich – powiedział Ariunbaatr.

Kasia Lins w piosence „Moja wina”

Kasia Lins wykonała piosenkę „Moja wina” to singiel z najnowszego albumu o tym samym tytule.