Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio zamieszcza zabawne filmiki ze swoim udziałem w sieci. – Rozbudowałam swoje social media – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”. – Czasem jest to spontaniczny filmik, a czasem planujemy – dodała. – Wreszcie mogę pokazać swoją osobowość, czyli taką szaloną Klaudię, której ludzie nie znali – zaznaczyła. Kim jest osoba występująca z aktorką w filmikach? Jak wpłynęła na nią izolacja związana z koronawirusem?

Najświeższe informacje z życia gwiazd

Dziennikarka Barbara Pasek opowiedziała, co wydarzyło się w życiu gwiazd. Czy to prawda, że blogerka Maffashion jest w ciąży? Czy zaskoczyła swoich fanów Adele?

Chłodniki na różne sposoby

Beata Kartowicz zdradziła przepisy na chłodniki. – Nawet jeżeli ktoś nie umie gotować, to da sobie z nimi radę – powiedziała.

Niezwykła przyjaźń Władka i Władka

W sercu Nowej Huty swój dom ma najsłynniejszy polski bocian – Właduś. Przez piętnaście lat opiekował się nim pan Władysław i to po nim bocian otrzymał swoje imię. Mimo, że pana Władysława już z nami nie ma, to bocian Właduś przylatuje do domu co roku. Janina Habas, przyjaciółka pana Władysława, opowiedziała o przyzwyczajeniach bociana.

Zrób budkę lęgową dla jerzyka

Dawid Kozioł pokazał, jak zrobić budkę dla jerzyka. – Musimy sobie przygotować kilka różnych deseczek – powiedział. Czym powinna się charakteryzować taka budka?