Dzień Dobry TVN

sezon 19

Dzień Dobry TVN

Sylwia Bomba opowiedziała o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze. Rozmawiała z nią Sandra Hajduk z „Dzień Dobry TVN”. Jak spędzała czas izolacji związanej z pandemią koronawirusa? Jak dba o formę? – W moim przypadku 80 procent sukcesu to dieta, a 20 procent to trening – powiedziała Bomba.

Najnowsze newsy z życia gwiazd

Dziennikarka Sandra Hajduk opowiedziała, co wydarzyło się w świecie gwiazd. Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pokój dziecka. Jakie były opinie w internecie? Czy modelka Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym?

Wyzwanie Szymona

Szymon Prokop to podopieczny Fundacji Autyzm Up z zespołem  Aspergera. – Lubię patrzeć na autobusy i śpiewać – powiedział. O czym jest piosenka, którą nagrał? Jak wyglądało jego spotkanie z wokalistką Kayah?

Jak pomóc rodzicom oddzielonym od dzieci?

Neonatolog dr Dariusz Madajczak opowiedział o inicjatywie umożliwienia kontaktu rodziców z noworodkiem lub dzieckiem, który musiał zostać na oddziale szpitalnym. – Udało nam się zebrać środki i znaleźć osoby chętne, które pomogły nam zainstalować kamery na oddziale – powiedział Madajczak. Renata Sabela to mama trzytygodniowego Marcelka. Jak pomaga jej możliwość zobaczenia swojego dziecka w telefonie dzięki zainstalowanym kamerom na oddziale?